kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2008 o 13:30, smuggler napisał:

Mowisz o pelniakach, czy recenzjach? To raz. Po drugie z pelniakami takie proste TEZ
nie jest, bo zwykle wyznaczana jes tzw. data graniczna mozliwej premiery na coverze,
ze np. gra X NIE MOZE pojawic sie przed grudniem 2008. I wtedy jej WCZESNIEJ dac nie
mozemy (pozniej i owszem...) I czasem tak bywa, ze np. za miesiac mamy do wybor 3 swietne
gry, ale w danym miesiacu jedna z tych lepszych i nie ma przebacz. :)


O pełniakach . Nie mówię że jest to proste , ale sam przyznasz że czasem piszecie że właśnie macie niezły zgryz bo same fajne gry , a czasem nie macie nic ciekawego .Jeśli macie powiedzmy trzy fajne gry , to już przez trzy kolejne miesiące możecie zaskoczyć czytelników fajnymi grami , a później się martwić że jest sezon ogórkowy lub jakaś gra musi jeszcze powiedzmy poczekać dwa miesiące przed datą graniczną i nie macie nic ciekawego . Ja oczywiście nie mogę do końca stwierdzić jak to jest , gdyż nie wydaję gazety , nie negocjuję z wydawcami , ale jeśli to trwa tak długo to chyba możecie się zabezpieczyć widząc jaki jest plan powiedzmy na trzy miesiące w przód .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, plany planami, a realia zycia...

Kiedys mielismy 3 pelniaki (typowane jako nr 1) i coz?

Pierwszy sie sypal na ATI tak okrutnie, ze do momentu znalezienia przyczyny i patcha na to wypadl.

Drugi z kolei po usunieciu zabezpieczenia zaczal ogolnie swirowac. Patrz wyzej.

A trzeci - a trzeciego nam firma, z ktora podpisalismy umowe zblokowala na tydzien (!) przed zlozeniem plyty, bo jak sie okazalo wynikly jakies niejasnosci prawne co do praw autorskich i moglo sie okazac, ze sprzedali nam cos, czego nie mieli prawa sprzedac.

I jako glowny pelniak poszlo cos zupelnie innego...

Albo mamy 4 pelniaki ale wszystkie to strategie, a miesiac temu tez byla strategia.

I tak dalej. nawet nie wiesz ile rzeczy moze sie pokomplikowac. Sam bym nie uwierzyl...

No i, nie ukrywam, ze sie takie pelniaki stopniuje, uklada, dobiera w okreslone zestawy itd. Bo (co powtarzam wiele razy) zadna sztuka w sumie wrzucic na cover fajne gry. Sztuka jest zrobic to tak, by przynioslo to korzysc takze pismu...

Wiec reasumujac: my sie staramy ZAWSZE by dac to, co mozemy W DANEJ CHWILI dac najleoszego. Nie zawsze to doceniacie :) ale na pelniaki w pismie trzeba patrzec z perspektywy ROKU - tzn. nie patrzec ze "o, staczaja sie, bo dali w tym miechu cienkie gry" (cienkie dla mowiacego...) tylko "no, w 2007 bylo calkiem niezle...". I wtedy mozna ocenic OGOLNY poziom pelniakow w pismie.

A nie, ze jednego miesiaca ten sam koles obrzuca mnie czy Cubiego wyzwiskami, ze takie g... na coverze sa, a za miesiac wlazi w d... bez mydla, bo akurat dalismy mu to, co chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer. CP to znakomity RTS, w który z przyjemnością zagram. Pozostałe pełniaki też trzymają dobry poziom. Obrodziło także recenzjami i innymi tekstami. Teraz tylko czekać do czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki może i dobrze oceniane przez internautów, ale wg mnie niezbyt kuszące dla większości czytelników. Szkoda, że tym razem nie daliście hitu, który w swoim czasie był naprawdę grywalny, jak Fable ostatnio czy wcześniej Loki. Ale cóż, pewnie jak zwykle we wstępniaku napiszecie, że już za miesiąc prawdziwy hit :D

Ciekawi mnie recenzja gry Code of Honor 2: Łańcuch krytyczny. Na fotkach całkiem nieźle wygląda, ale pewnie niezbyt to grywalne.
Poza tym całkiem sporo recenzji (jak na obecne czasy) i niektóre pewnie dobre. Znowu o GTA 4? Nuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję gazet dla pełnych wersji gier takie gry kupuje w sklepie. Czytanie na temat danej gry jest w internecie a i dema, itd. też tam są i po co mi ta gazeta? CDA jest w kiosku i nikt tego nie kupuje i na pewno będą zwroty a innych gazet jak KSG czy Play nie ma już, zostały sprzedane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 14:40, smuggler napisał:

A nie, ze jednego miesiaca ten sam koles obrzuca mnie czy Cubiego wyzwiskami, ze takie
g... na coverze sa, a za miesiac wlazi w d... bez mydla, bo akurat dalismy mu to, co
chcial.


I to jest chyba najlepsza odpowiedź . Wiadomo że nie wstrzelicie się w gusta wszystkich na raz , ale może w przyszłości udało by się wam wprowadzić jakiś śmiały pomysł który by ułatwił wam życie , jak i czytelnikom . Tylko broń Boże audiotele lub SMS 10.44+VAT ;))
Może przydała by się jakaś sonda , lub jakieś odpowiednie podrzucenie tematu nawet na forum CDA . Oczywiście nie chodzi mi o tytuły , bo jak sam pisałeś jest to niemożliwe , ale o kierunek .Oczywiście także mam na myśli cały rok a nieco miesiąc .Można by z tego nawet jakiś konkurs zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pełniaków interesuje mnie CP: Faza Druga.
W numerze, jak zwykle będzie mnóstwo do czytania ;) Recki Crysis: Warhead, nowego FlatOut''a, dodatku do Cywilizacji IV i Twierdzy Krzyżowiec Extreme, Zapowiedzi Ojca Chrzestnego 2, Sacreda 2 i Drugiej części Fable''a, Historia King''s Bounty, Wademekum, Modulator, testy nowych kart graficznych GeForce, NL i AR.
Mam co czytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 14:53, Sarturias napisał:

Pełniaki może i dobrze oceniane przez internautów, ale wg mnie niezbyt kuszące dla większości
czytelników. Szkoda, że tym razem nie daliście hitu, który w swoim czasie był naprawdę
grywalny, jak Fable ostatnio czy wcześniej Loki. Ale cóż, pewnie jak zwykle we wstępniaku
napiszecie, że już za miesiąc prawdziwy hit :D


>>>Dla mnie Codename to taki hit, moze mniejszego kalibru jak Fable, ale w tym miechu poszlismy na zestaw 4 wyrowanych gier, a nie megahicior i reszta.

Dnia 26.09.2008 o 14:53, Sarturias napisał:


Ciekawi mnie recenzja gry Code of Honor 2: Łańcuch krytyczny. Na fotkach całkiem nieźle
wygląda, ale pewnie niezbyt to grywalne.
Poza tym całkiem sporo recenzji (jak na obecne czasy) i niektóre pewnie dobre. Znowu
o GTA 4? Nuda...


>>>No pewnie, na pewno juz grales na PC i wykasowales po przejsciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer dobry.
Lecz niestety z płytki wypakuję tylko Action Maga, bo pełniaki to albo mnie nie interesują, albo je mam( Faza Druga).
" Numer Czytany" zapowiada się ciekawie, ale raczej bez fajerwerków. Po prostu, numer CDA i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 14:56, discopete napisał:

Nie kupuję gazet dla pełnych wersji gier takie gry kupuje w sklepie. Czytanie na temat
danej gry jest w internecie a i dema, itd. też tam są i po co mi ta gazeta? CDA jest
w kiosku i nikt tego nie kupuje i na pewno będą zwroty a innych gazet jak KSG czy Play
nie ma już, zostały sprzedane.



1. CDA to nie GAZETA
2. Nie kupujesz, nie interesujesz sie, to po kiego w tym watku siedzisz?
3. Wczoraj widzialem na wystawie Merca. Pewnie nikt go nie kupuje. A nigdzie nie widzialem w sklepie malego fiata. Widac wykupione na pniu. :)

Ze w danym kiosku lezy CDA? OMG, moze przyslalki 10 egz. i8 zeszlo? A moze po prostu w jakims kiosku nie idzie.
Akurat nr wrzesniowy sprzedal sie DOSKONALE - na 99% zeszlo na wiecej CDA niz Playow i KSG w tym miechu razem wzietych i to przemnozonych przez dwa.

...ale wiem, wiem, to mysmy sami wykupili, zeby ci argument odebrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:15, Morchol napisał:

To RcT 2 w końcu jest z dodatkami czy nie?

A umiesz czytać? "RollerCoaster Tycoon 2 PL" Nie ma nic dodanego, że są dodatki, więc jest sama podstawka w polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:07, smuggler napisał:

No pewnie, na pewno juz grales na PC i wykasowales po przejsciu :)



Nie w tym rzecz. Jakiś czas temu była zapowiedź GTA IV (ogólnie, nie na PC), potem recka gry w wersji konsolowej, teraz zapowiedź PC, za miesiąc czy dwa recka...lol, po co tyle tego o tym samym?

Gra w wersji PC może będzie się różnić sterowaniem, lepszą grafiką (w sensie większa rozdziałka i dalszy zasięg wzroku). Pomijam sprawy oczywiste czyli inny multi czy menu główne... Więc po co robić z gry temat numeru, którą za ''''chwilę'''' będziecie recenzować? Aż tak bardzo się jaracie tą grą?

PS: naucz się w końcu poprawnie cytować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... Jest już opis... Gry jak zwykle mnie nie interesują, no może z wyjątkiem RCT 2. Jedynka była fajna zobaczymy czy w dwójkę też będzie przyjemnie zagrać. Z tekstów oczywiście GTA przypadło mi najbardziej do gustu... Widzę, że w zapowiedziach Ojciec Chrzestny II. Trza się będzie w końcu za I zabrać. Najnudniejsza gra świata? Też może być ciekawy... Ogólnie zapowiada się jak zawsze ciekawie...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no teraz to się postarali ;) (jak co miesiąc z resztą) Gry bardzo fajne, w najlepszym polskim miesięczniku albo jak kto woli czasopiśmie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:28, Sarturias napisał:

> No pewnie, na pewno juz grales na PC i wykasowales po przejsciu :)


Nie w tym rzecz. Jakiś czas temu była zapowiedź GTA IV (ogólnie, nie na PC), potem recka
gry w wersji konsolowej, teraz zapowiedź PC, za miesiąc czy dwa recka...lol, po co tyle
tego o tym samym?


>>>Bo glosny tytul, u nas jest w Playu jest, no dziwni ci ludzie, ze pisza duzo o grze, ktora pewnie bedzie gra roku na PC :)

Dnia 26.09.2008 o 15:28, Sarturias napisał:

Gra w wersji PC może będzie się różnić sterowaniem, lepszą grafiką (w sensie większa
rozdziałka i dalszy zasięg wzroku). Pomijam sprawy oczywiste czyli inny multi czy menu
główne... Więc po co robić z gry temat numeru, którą za ''''chwilę'''' będziecie recenzować?
Aż tak bardzo się jaracie tą grą?


>>>Ja akurat srednio ale fanow GTA wielu w Polsce, zas pismo nie robie/robimy dla siebie, tylko dla ludzi. To jak z lowieniem ryb - ja glizd nie lubie, ale na haczyk nabije glizde a nie np. oliwke, ktora lubie, bo to dla ryby jest. :)

Dnia 26.09.2008 o 15:28, Sarturias napisał:


PS: naucz się w końcu poprawnie cytować



Po co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się ciekawie, lecz trochę się zawiodłem brakiem wiadomości na temat gier:
"Drakensang", "Rise of the Argonauts". No i pełniaki wg. mnie trochę "nie ten tego", ale i tak najważniejsze jest pismo.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:51, junior17 napisał:

Numer zapowiada się ciekawie, lecz trochę się zawiodłem brakiem wiadomości na temat gier:
"Drakensang", "Rise of the Argonauts". No i pełniaki wg. mnie trochę "nie ten tego",
ale i tak najważniejsze jest pismo.
Pozdrawiam


Co sie odwlecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się