kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

A mnie o dziwo najbardziej interesuje recenzja World War II. Widziałem grę w akcji, a teraz chcę się dowiedzieć, kto z redakcji ją dorwał i jak ocenił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:54, tomoliop napisał:

Najważniejsze dla mnie: Za pięć dwunasta - Fable 2. Bo o PCtowej wersji tej gry od dłuższego
czasu było bardzo cicho...


Ważne, że będzie na PC. M$ ogłosił przecież, że nie będą wydawać równocześnie gier na X360 i PC, tylko w kilku-miesięcznych odstępach. "Gdyby wydawali gry równocześnie na obie platformy, to tak jakby udostępnili wszystkim emulatory X360 na PC za darmo" - Tak to mniej więcej brzmiało.
Więc cytując Smuggler''a: "Co się odwlecze..." :))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra obstawiamy:
Warhead-7+
Fifa 09-6
World War-7
Mercenaries 2-8+
Code of Honor-6
Civilization-8+
Twierdza-6+
FlatOut-7+
Penumbra-6

Tyle z tych tytułów co znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 08:46, smuggler napisał:

Są naturalnie stałe kąciki (Freeware, Modulator, Życie w Sieci),

Bardzo ale to bardzo mnie to cieszy :).
>Na Luzie, powrócił NDSN.
To także. Zawsze lubiłem poczytać sprzętowe teksty Khedrona.

Dnia 26.09.2008 o 08:46, smuggler napisał:

Codename: Panzers – Faza Druga PL
Galactic Assault – Więzień Mocy PL
RollerCoaster Tycoon 2 PL
Shadowgrounds Survivor PL

Na fulle narzekać zamiaru nie mam bo i po co. I tak to nic nie zmieni, jak nie dziś to za miesiąc coś ciekawego dla mnie się trafi choć może i w tym miechu coś przyciągnie moją uwagę mimo że jakimś wielkim fanem strategii to ja nie jestem. ;)

Dnia 26.09.2008 o 08:46, smuggler napisał:

#####Codename: Panzers – Faza Druga PL

Próbowałem grać w podstawkę. Gra mimo że ładna i grywalna jest zdecydowanie nie dla mnie. Cóż, przynajmniej będę miał jedną grę więcej w kolekcji ;P.

Dnia 26.09.2008 o 08:46, smuggler napisał:

####Galactic Assault – Więzień Mocy PL

Nie znam, nie słyszałem ergo chętnie potestuję.

Dnia 26.09.2008 o 08:46, smuggler napisał:

###RollerCoaster Tycoon 2 PL

Mam sentyment do stareńkiego Transport Tycoona więc może i w RT2 z chęcią pogram.

Dnia 26.09.2008 o 08:46, smuggler napisał:

###Shadowgrounds Survivor PL

Podobnie jak w przypadku CP grałem nieco w podstawkę i gra fajna ale nie każdemu się spodoba. Mnie tak średnio się podobała.

Co jeszcze dodać ? Teksty jak zawsze z chęcią poczytam jak znajdę chwilkę. Numer zapowiada się ciekawe pod względem tekstów, kilka zapowiedzi i tyleż recenzji jest co najmniej wartych uwagi. Płytka też wypełniona bonusami po brzegi. Jest dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Ja bym obstawiał:
Crysis Warhead - 9 (IMO gra o wiele lepsza niż podstawowy Crysis)
FIFA 09 - 7
World War - nie wiem co to jest :P
Mercenaries 2 - 8
Code of Honor - 5
Colonization 8+
Twierdza Krzyżowiec Extreme - 5+
FlatOut Apokalipsa - 6
Penumbra: Requiem - 7+/8
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 17:39, fearlord napisał:

No dobra obstawiamy:
Warhead-7+ 9
Fifa 09-6 1
World War-7 8
Mercenaries 2-8+ 8+
Code of Honor-6 6+
Civilization-8+ 9
Twierdza-6+ 7
FlatOut-7+ 8
Penumbra-6 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to najnowszy numer taki sobie , ja chciałbym kupić obecny , tylko się zastanawiam czy może nie kupić jakieś gry z Ekstra Klasyki Hit . Jak uważacie , co bardziej się opłaca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:08, heaton 1992 bdg napisał:

Szczerze mówiąc to najnowszy numer taki sobie , ja chciałbym kupić obecny , tylko się
zastanawiam czy może nie kupić jakieś gry z Ekstra Klasyki Hit . Jak uważacie , co bardziej
się opłaca ?


Więc kup CDA, bo:

1. Ta gra, którą chcesz kupić i tak pojawi się w CDA (^^)
2. Masz 4 pełniaki zamiast jednego
3. Dużo tekstów, artykułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 19:08, heaton 1992 bdg napisał:

/Ciacho/

Jeśli wolisz grę idź kup coś z Ekstra klasyki. Jeśli zaś wolisz kilka może mniej ciekawych dla Ciebie gier ale za to pismo wypełnione po brzegi dobrymi zapowiedziami i recenzjami - masz odpowiedź. W CDA zresztą jest jeszcze NL, NDSN i AR. Będziesz miał zajęcie przez jakiś dłuższy czas a grę można przejść w jeden dzień jak się postarasz :-) Pamiętajcie CDA to nie tylko gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> A jak Afterall (...co, nie znacie? Polski RPG o epickim rozmachu
> i apetytem na światowy sukces? I nie znacie?! To poznacie!)

Świetnie, że w Waszym czasopiśmie jest mowa a Polskich debiucie (to chyba debiut. No nie?). Dobrze by było gdybyście też coś napisali o grze na literą S jak "Suspire" ...co, nie znacie? Polski RPG rozgrywający się w średniowiecznej Słowacji. Tworzony jest przez bardzo ambitną grupę Infernal Reality (niegdyś znaną przez fanów "Gothic''a" jako Black Star Games Studio).
Ogólnie chodzi mi o to, że w Waszym czasopiśmie brakuje "niusów" na temat debiutujących Polskich ekip tworzących gry. Wszędzie tylko USA i "zagranica" a gdzie Polska - tylko jeden artykuł?
Ps. Artykuł o Afterall to wg. mnie duży krok na przód.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze oczywiście Fable 2 i PES 2009 w "za pięć dwunasta" (i może jeszcze nowy Sacred, który już teraz jest okrzykiwany niespodziewanym acz domniemanym pogromcą Diablo 3). Na ciekawe recenzje pewnie jak zwykle trzeba będzie czekać do grudnia... ale cóż zamierzam jeszcze trochę pożyć więc mam czas, mogę poczekać. Co do "Tematu numeru"... to już ktoś zdaje się marudził przede mną na ten temat więc nie muszę. Ciekawi mnie także tekst "Najnudniejsza gra świata"... dałbym głowę uciąć (nie moją oczywiście) że już ją znam. ;) Smakowity kąsek na cover''ku w postaci Codaname: Panzers - Faza Druga. A czy ten leciwy RollerCoaster Tycoon chodzi pod XP ? ;) Bo w sumie można by sobie powspominać :D I jeszcze jedno... okładka. Wydaje się znajoma... ale chyba mi to nie wadzi więc kończę. Ogólnie dość dobry numer :)

[mam dziwne skłonności do pseudo-recenzowania kolejnych numerów CDA... czy to zboczenie? :) (nie odpowiadajcie, to było retoryczne :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać, że zbliżamy się do najgorętszego okresu w branży gier, czyli końca roku kalendarzowego. W tym okresie pojawia się najwięcej ciekawych tytułów i widzę, że już w najbliższym numerze CDA będzie można poczytać o paru takich grach. GTA IV i Fable II to dla mnie chyba te najważniejsze teksty, ale resztą też nie pogardzę. Numer oczywiście kupię, bo czemu by nie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo chętnie pogram sobie w RCT 2. Dla mnie 1 była boska, bardzo lubiłem w nią grać;) A w zapowiedziach Football Manager 2009 (ja już chcę to mieć!!), Pro Evolution Soccer 2009 (jak fundusze pozwolą, to wolę kupić na PS3). Chętnie poczytam kilka recenzji. Ja tam na ten numer nie narzekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Fable II nie miało sie przypadkiem ukazać tylko i wyłącznie na x-boxa-360? Nie żeby mnie ta gra aż tak bardzo interesowała, pytam raczej z czystej ciekawości. Samo pismo wygląda na to że tym razem znowu kupie, a to z powodu zapowiedzi nowego Wolfensteina na którego to bardzo czekam. Oby tylko zostało napisane tam coś czego jeszcze nie miałem okazji sie dowiedzieć, a sam tekst zajmował więcej niż stone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 23:57, dave03 napisał:

A czy Fable II nie miało sie przypadkiem ukazać tylko i wyłącznie na x-boxa-360? Nie
żeby mnie ta gra aż tak bardzo interesowała, pytam raczej z czystej ciekawości.


Ostatnio właśnie tak to wyglądało, ale z początku było szumnie na PC zapowiadane, w CDA był temat numeru nawet. I mam nadzieje że wyjdzie równo z konsolowa edycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie do Smugglera: czemu poraz drugi publikujecie zapowiedź Afterfall? Mam przed sobą numer 05/2007 i tam jest zapowiedź Afterfall... Więc o sso chozzzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się