kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

mógłby ktoś napisać ocenę jaką dostała gra World War II, oraz jakie ma + i -? I czy chodzi tu o heksówkę Matrix Games? i czy są jakieś inf. nt. wydania i ceny w Polsce? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 11:58, kordzio1 napisał:

mógłby ktoś napisać ocenę jaką dostała gra World War II, oraz jakie ma + i -? I czy chodzi
tu o heksówkę Matrix Games? i czy są jakieś inf. nt. wydania i ceny w Polsce? Z góry
dzięki.


He he też chcę się dowiedzieć, jaką WW2 dostało ocenę. Mam nadzieję, że plusach będzie "trudna i wymagająca". Trochę w to grałem, więc wiem, co piszę. I jeśli nic się nie zmieniło, to w Polsce jako takiej nie dostaniesz. Możesz kupić w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 12:03, Flash606 napisał:

> mógłby ktoś napisać ocenę jaką dostała gra World War II, oraz jakie ma + i -? I
czy chodzi
> tu o heksówkę Matrix Games? i czy są jakieś inf. nt. wydania i ceny w Polsce? Z
góry
> dzięki.

He he też chcę się dowiedzieć, jaką WW2 dostało ocenę. Mam nadzieję, że plusach będzie
"trudna i wymagająca". Trochę w to grałem, więc wiem, co piszę. I jeśli nic się nie zmieniło,
to w Polsce jako takiej nie dostaniesz. Możesz kupić w necie.

No tak właśnie myślałem, jedyne miejsce gdzie znalazłem polski tekst o grze to onet: http://gry.onet.pl/4474,4474,5,World_War_II_Road_to_Victory,recenzja.html
W plusach ma "długa i trudna", patrząc po firmach, które mógłbym podejrzewać o wydanie tej gry niestety nie znalazłem tego tytułu. Za granicą niestety ten tytuł na chwilę obecną nie jest tani 32, lub 26 Euro, w zależności od tego, czy chcemy mieć wersję "fizyczną", czy elektroniczną gry (takie przynajmniej są ceny na stronie Matrix Games)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajniej będzie wydać w tym miesiącu nie 14,99 zł na CDA a 11,90 zł na KSG (numer 100) jest w nim też 1 płyta DVD a na niej pełna wersja gry Gothic II i wiele do czytania. Takiego czegoś nie ma w CDA i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 15:03, discopete napisał:

Fajniej będzie wydać w tym miesiącu nie 14,99 zł na CDA a 11,90 zł na KSG (numer 100)
jest w nim też 1 płyta DVD a na niej pełna wersja gry Gothic II i wiele do czytania.
Takiego czegoś nie ma w CDA i nie będzie.



Szczegolnie Gothica 2, ktory przeicez NA PEWNO nie byl wczesniej w CDA 09/07 i to jeszcze z dodatkiem "Noc Kruka". Masz absolutna racje. Na naszych 150-180 stronach nie ma tez na pewno NIC do czytania, nie to co na 118 KSG. Ani jak wymawiac tyul gry po polsku, ani ramek na pol strony itd. Przyznaje ze wstydem, ze zostalismy ZDEKLASOWANI.

Zatem kup KSG i milej lektury i grania w Gothic 2 bez dodatku. :) W razie czego byl tez w Wyborczej w miedzyczasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 15:03, discopete napisał:

Fajniej będzie wydać w tym miesiącu nie 14,99 zł na CDA a 11,90 zł na KSG (numer 100)
jest w nim też 1 płyta DVD a na niej pełna wersja gry Gothic II i wiele do czytania.
Takiego czegoś nie ma w CDA i nie będzie.

No akurat z tym się nie zgodzę, Gothic II razem z dodatkiem Noc Kruka był w CDA (numer 143, wrzesień 07), a co do tekstów.... nie to żebym obrażał KŚG, ale teksty w nim zawarte moim zdaniem nie są bardzo rzetelne ani ciekawe (a kilka numerów tej gazetki mam)....

Edit: Sorry, Smugg mnie uprzedził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 12:16, kordzio1 napisał:

No tak właśnie myślałem, jedyne miejsce gdzie znalazłem polski tekst o grze to onet:
http://gry.onet.pl/4474,4474,5,World_War_II_Road_to_Victory,recenzja.html
W plusach ma "długa i trudna", patrząc po firmach, które mógłbym podejrzewać o wydanie
tej gry niestety nie znalazłem tego tytułu. Za granicą niestety ten tytuł na chwilę obecną
nie jest tani 32, lub 26 Euro, w zależności od tego, czy chcemy mieć wersję "fizyczną",
czy elektroniczną gry (takie przynajmniej są ceny na stronie Matrix Games)


Jest jeszcze tu, ale chyba nikomu euro różnicy wielkiej nie robi http://www.gamersgate.com/index.php?page=product&what=view&sku=DD-WW2RTV&cat=strateg y
Możliwe, że za jakiś czas (niestety nieokreślony) pojawi się wersja pudełkowa w naszych sklepach. Ot, cytat jednego z twórców na ten temat:"Jest wersja pudełkowa, choć też do kupienia przez internet ;) Ale to się zmieni. Cierpliwości!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 13:57, Baluk25 napisał:

,,GTA IV - Graliśmy na PC" CDA kupuję już dość długo, ale przez ten napis jutro rano,
przed szkołą lecę do kiosku po CDA :P

Ja mam na 7:30 ale i tak około 6:15 skocze do kioska :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sprawdziłem na stronie w archiwaliach CDA i gra Gothic II była w numerze CDA 09/2007. No nie?! Myślałem, że ta gra jest nieco nowsza to nie kupuję tego KSG w tym miesiącu.

No nic idę pograć w Operation Flashpoint, ta gra mnie uspokaja a i złość chwilami też tam da się wyładować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra (OP) jest JESZCZE starsza i TEZ byla w CDA.

...teraz masz przechlapane :)

A tak miedzy nami: czasem warto sprawdzic ZANIM sie cos powie, a jak juz cos sie powiedzialo o kims bez sensu, to np. mozna przeprosic albo co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 16:20, Bartkula napisał:

Co oznaczał na okładce starszych numerów (ale nie tak starych) pod ceną napis "Mutacja
1"? Zawsze mnie to zastanawiało ;P


Jeśli mnie pamięć nie myli było to związane z procesem produkcji pisma ( drukowanie, liczenie i takie tam ;P ) - było to wprowadzone chyba dlatego by wydawca mógł rozróżnić sprzedaż ( sądzę że min. do tego to wprowadzono choć mogę się mylić ) i nakład obydwu wersji pisma - z DVD i z CD. W największym skrócie - takie "gupie" ułatwienie którego wymagała "góra". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra! Nabyłem najnowszy numer CDA przed jakąś godziną. Przekartkowałem i przeczytałem parę tekstów. Zaskoczyła mnie ocena Crysisa. Nagroda Najnudniejszej Gry w Pełni zasłużona. Resztę sobie sami przeczytacie;)
E:
smuggler
Wypatrzyłem pomyłkę. A mianowicie w Konfiguratorze pod najlepszym zestawem jest tekst z najlepszego zestawu z poprzedniego miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2008 o 15:09, smuggler napisał:


Szczegolnie Gothica 2, ktory przeicez NA PEWNO nie byl wczesniej w CDA 09/07 i to jeszcze
z dodatkiem "Noc Kruka". Masz absolutna racje. Na naszych 150-180 stronach nie ma tez
na pewno NIC do czytania, nie to co na 118 KSG. Ani jak wymawiac tyul gry po polsku,
ani ramek na pol strony itd. Przyznaje ze wstydem, ze zostalismy ZDEKLASOWANI.

Zatem kup KSG i milej lektury i grania w Gothic 2 bez dodatku. :) W razie czego byl tez
w Wyborczej w miedzyczasie...



Oj nieładnie śmiać się z konkurencji:D Ale rzeczywiście, jak na 100 nr. to rzeczywiście tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo podoba mi sie okladka pudelka na plytke DVD w najnowszym CDA. Jak w pelnej wersji byl LOKI na okladce umieszczono grafike zwiazana z ta produkcja. Podobnie bylo jak w pelnej wersji bylo FABLE. Ale jak pelniakiem numeru jest strategia Codename: Panzers Faza Druga na grafika na okladce jest z... no nie wiem jakiej gry, ale to nie jest Codename: Panzers. :( Swoja droga czy na nadruku na plycie DVD moglby powrocic oryginalne loga gier, ktore sa w pelnej wersji? Tak bylo jak Faza Pierwsza byla w CDA albo kilka innych bardzo fajnych gier. A teraz od kilku miesiecy loga te zastapil bialy napis. Po prostu plytki z oryginalnymi logosami wygladaja moim zdaniem duzo ladniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman - bo zasada jest by byla tam raczej grafika z dobrego dema niz pelniaka. Dopiero jak nie ma wartych okladki dem, to sie mysli o grafice z pelnej wersji. A w tym miechu dobre dema sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 16:20, Bartkula napisał:

Co oznaczał na okładce starszych numerów (ale nie tak starych) pod ceną napis "Mutacja
1"? Zawsze mnie to zastanawiało ;P


Byly przeciez osobne wersje z CD i DVD... i tak byla oznaczona pierwotnie wersja z DVD, ktora byla mutacja podstawowej wersji pisma (z CD), potem sie to odwrocilo (bo podstawowa byla juz DVD) a potem CD calkiem zniknelo, wiec napis tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się