kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2008 o 21:54, wojtek2222 napisał:



Oj nieładnie śmiać się z konkurencji:D Ale rzeczywiście, jak na 100 nr. to rzeczywiście
tragedia...


Ja sie nie smialem z konkurencji, tylko bredni ktore ten koles w tekscie nawsadzal.

Dnia 01.10.2008 o 21:54, wojtek2222 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pojechaliście z tymi recenzjami, mało dobrych ocen (jedna? dwie?) ale co mnie cieszy - oceny nie są aż tak na wyrost. Mercenaries 2 dostał ocenę na jaką zasłużył, tak samo reszta.
Ktoś napisał że "co z tego że jest mniej gier recenzowanych w CDA, jak jest ich mniej to jest więcej hitów" czy coś w ten deseń (a czy to Ty przypadkiem tak nie napisałeś? Pamięć już nie ta...) Ale ja się z tym nie zgadzam, i to co denerwuje - twórcy przekładają premierę na okres grudniowo-świąteczny, nieważne że wyjdą niedopracowane itp.

A co do okładek na pudełko DVD - mam jeszcze inną teorię. Możliwe że jest wybierany najładniejszy obrazek. No bo co wybrać - dzielnego wojaka z Codename Panzer Faza Druga czy atrakcyjnego sukkuba z King''s Bounty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej zmieńcie zasadę, bo chyba ważniejszy jest dobry pełniak niż dobre demko, prawda? A jak już chcecie ładne panie dawac na okładkę, to może plakaty dodwajcie do pisma ^^ (albo ogólnie arty z gier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem w kiosku i juz mialem w rekach nowy numer CDA ale cos mnie zastopowalo i nie kupilem tej gazety. Przekartkowalem dokladnie strona po stronie i nic?! Z miesiaca na miesiac tylko obiecuja, ze bedzie cos wielkiego a wychodzi wielkie nic. To czytalem to widzialem to bylo tamto bylo ech... Oh my god! Znowu jest napisane o tym diable ups... sorry tej grze Wiedzmin. Widac, ze gra jest slaba i niesprzedaje sie dobrze i trzeba zrobic ponownie reklame a gdzie oczywiście, że w CDA...

Na DVD nic... zero... Jest jakis mod do gry Call of Duty 4 Modern Warfare ala po co mi on jakies zombie wprowadzac do gry, lepiej jak bylby pack 1.6 z nowymi mapami. Nie ma nawet dem do najlepszyvh gier tego roku Brothers in Arms Hell''s Highway i Call of Duty World at War. Napewno szybciej doczekam sie ich w czasopismie Play jak w CDA. Tak jak 2 x DVD Play już pokazal w kilku numerach, ze potrafi dodac 2 DVD moze i przyjdzie taki czas, ze bedzie tak co miesiac a w CDA nie bedzie a jak bedzie to zaraz cena skoczy tak, ze bedzie I''m so good.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zadowolony z tego numerku CDA. Oceny niskie ale te za pięć dwunasta to jest po prostu miód w tym numerze.:)

A właśnie skoro nie udało się wsadzić recki Fallouta 3 do tego numeru to czemu chociaż nie wsadzili go do działu :Za pięć dwunasta"? No i jednej gierki brakuje w tym numerze a mianowicie Pure!!! No i czekamy na następny numer CDA tam już będzie i tak jeszcze lepiej. Marzy mi się okładka numeru z Falloutem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 14:12, Coxsik napisał:

A ja jestem zadowolony z tego numerku CDA. Oceny niskie ale te za pięć dwunasta to jest
po prostu miód w tym numerze.:)

A właśnie skoro nie udało się wsadzić recki Fallouta 3 do tego numeru to czemu chociaż
nie wsadzili go do działu :Za pięć dwunasta"? No i jednej gierki brakuje w tym numerze
a mianowicie Pure!!! No i czekamy na następny numer CDA tam już będzie i tak jeszcze
lepiej. Marzy mi się okładka numeru z Falloutem:)


Podzielam zdanie:) Co do okładki to będzie z Fallouta 3 na 100% bo przecież to będzie najgłośniejsza premiera miesiaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się zdanie na woreczku : Urozmaicony zestaw czterech znanych gier dla każdego . Przecierz to wszysko to samo... (jak dla mnie) (dokładniej jest to równoważnik zdania ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 14:15, rafekx 12 napisał:

Co do okładki to będzie z Fallouta 3 na 100% bo przecież to będzie najgłośniejsza premiera miesiaca...


Ja bym tego taki pewny nie był. Owszem, Fallout 3 ma na nią największe szanse, ale to jeszcze nie znaczy że sprawa jest przesądzona. Pamiętam że w maju 2006 roku też była recenzja Obliviona (gra jak pewnie wiesz dostała 10/10), a na okładce był art z Rise of Nations - Rise of Legends, które miało tylko test wersji beta i to dość krótki. Gdzieś mi sie obiło o uszy że to wszystko dlatego, bo Bethesda nie udostępniła ciekawych artów do Obka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:33, trutututu napisał:

A ja mam dość dziwne pytanie. W którym numerze był Gothic 2, bo za Chiny nie moge go
znaleźć. Chyba muszę sobie jakąś rozpiskę zrobić...


Gothic II + Noc Kruka - numer 143.

A co do czasopisma, niestety, nie miałem czasu pofatygować się dziś do kiosku, muszę poczekać do jutra, ale co się odwlecze, to nie uciecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2008 o 18:43, xDeuSx napisał:

Gothic II + Noc Kruka - numer 143.


Super, wielkie dzięki. :)

(to już tak ogólnie) A tak co do numeru (tego najnowszego) to spoko jest, ale pełniaki mi nie przypadły do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:54, janusz82 napisał:

kupiłem dzisiaj i zauważyłem po włączeniu płytki i rozpakowaniu bonusa że chyba ktoś
do folderu "tapety" zapomniał wrzuci tam te tapety :P


Nie ma tapet? Jaja sobie robisz??

Kurde muszę zerknąć na cover.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się