kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2008 o 23:15, Poland777 napisał:

no z ceną się zgadam ale ja go bez problemu przechodzę a pozatym jest stary więc się
nie dziwie że ma grafę do bani za starszych czasów był hitem


Kiedyś miała... ta gra Crusader:Extreme została wydana w 2008 roku a na te czasy taka grafa nie zatriumfuje.

PS. spoko numerek kupiłem i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 18:37, Davw napisał:

Co się stało z Insider''em? Mieł być po wakacjach tj. we wrześniu. A mamy numer październikowy
a jego nadal nie ma.


Nie ma co płakać, Insider to gazetka, w której wszystkie gry wydawane przez CDP się wychwala nie uwzględniając żadnych wad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 19:20, tomoliop napisał:

Nie ma co płakać, Insider to gazetka, w której wszystkie gry wydawane przez CDP się wychwala
nie uwzględniając żadnych wad...

Ale są ładne obrazki ;D I czasem coś ciekawego się znajdzie albo śmiesznego ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja się pytałem co jest w Insider''rze? Czy mówiłem, że płaczę z rozpaczy? Nie. Chce wiedzieć czy będzie znów w CDA. A chciał bym go, ponieważ piszę się tam dużo o grach wydawanych właśnie przez CDP co mnie interesuje. Często piszą również różne mniej lub bardziej ciekawe artykuły.

Ponawiam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 21:39, Davw napisał:

A czy ja się pytałem co jest w Insider''rze? Czy mówiłem, że płaczę z rozpaczy? Nie.
Chce wiedzieć czy będzie znów w CDA. A chciał bym go, ponieważ piszę się tam dużo o grach
wydawanych właśnie przez CDP co mnie interesuje. Często piszą również różne mniej lub
bardziej ciekawe artykuły.

Ponawiam pytanie.


Ok, ja tylko wyraziłem moje skromne zdanie na temat tego śmiecia:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:39, Aragloin napisał:

> W jakim numerze była recka Guild 2?
2/07? 4/07? Możesz sprawdzić w archiwum CDA. :P



a gdzie jest owo archiwum ;p? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:42, Xlol1 napisał:

> > W jakim numerze była recka Guild 2?
> 2/07? 4/07? Możesz sprawdzić w archiwum CDA. :P


a gdzie jest owo archiwum ;p? dzięki

Archiwum jest na stronie CDA .Ale jesteś poinformowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 20:41, Xlol1 napisał:

A co ty myślisz że wszyscy mają tyle czasu żeb wchodzić na każdą stronę? więc nie dziw
się że nie jestem poinformowany...


Ale gdzie się powinno szukać archiwum danej gaze... danego czasopisma? Oczywiście na oficjalnej stronie

Wracają do tematu. Nie spodziewałem się, że RCT 2 jest tak świetną grą nawet jeśli grafika jest zeszłowieczna. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 14:27, lol94 napisał:

Ale gdzie się powinno szukać archiwum danej gaze... danego czasopisma? Oczywiście na
oficjalnej stronie


No tak ale jakoś nie znalazlem tam opcji szukam w archiwum żeby znaleźć konkretny tytuł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 21:57, tomoliop napisał:

Ok, ja tylko wyraziłem moje skromne zdanie na temat tego śmiecia:P.



Dokładnie :P Ja też jakoś za Insiderem nie tęsknie :)
A wręcz nawet trochę się cieszę, że go nie ma... mniej makulatury do wynoszenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 22:11, Wojman napisał:

Codename: Panzers wydano przed Warhammer 40k i tam (w CP) byl ostrzal artylerii, zwiad
lotniczy rownierz.


Warhammer 40k Dawn of War miał premierę na świecie dokładnie 20 września 2004, Panzers 14 czerwca tego samego roku. Sam widzisz, że różnica jest niewielka i trudno mówić tu o wzorowaniu się twórców jednej produkcji na drugiej.

Dnia 04.10.2008 o 22:11, Wojman napisał:

A cos zlego jest w Duke Nukem 3D?


Kwestia gustu. Mnie jakoś nie kręci koleś z kwadratową szczęką strzelający do świniaków w mundurach.

Dnia 04.10.2008 o 22:11, Wojman napisał:

Jesli chodzi o FPSy duzo bardziej podoba mi sia Max Payne niz najnowszy Crysis.


Szczerze mówiąc, to jedyną rzeczą, którą Crysis ma do zaoferowania to dobra grafika, cała reszta jest zwyczajnie przeciętna.

Dnia 04.10.2008 o 22:11, Wojman napisał:

Jesli chodzi o strategie Codename: Panzers nie jest gra stara.


Zależy jak rozumiesz pojęcie "stara gra". Owszem, w porównaniu do produkcji rodem z 8-bitowców Panzers jest jeszcze świeżutką produkcją, ale przez te cztery lata wiele się zmieniło na rynku RTSów. Chociażby pojawienie się CoH''a i wielu innych produkcji.

Dnia 04.10.2008 o 22:11, Wojman napisał:

Ty wychodzisz z zalozenia, ze jak grac w gry to tylko najnowsze i ultrarealistyczne.


Błąd. Gdzie wyczytałeś coś takiego? W poprzednim poście pisałem, że jeśli grać, to tylko w najlepsze gry z danego gatunku, ale najlepsze nie zawsze znaczy najnowsze.

Dnia 04.10.2008 o 22:11, Wojman napisał:

Ja natomiast zalozenie mam takie, ze jak grac w gry to w dobre, niezaleznie od tego kiedy
wyszly.


W takim razie tu się zgadzamy.

Dnia 04.10.2008 o 22:11, Wojman napisał:

A Codename: Panzers nie jest gra zla, jest po prostu gra nieco inna niz CoH co wcale
nie oznacza, ze gorsza.


Oczywiście, że nie jest zła, ale jak już pisałem to jest to kwestia gustu, co ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie plagiat - plagiat to by byl jakby zamiescili te zapowiedz przepisana z CDA jako swoja. A zamieszczenie skanu strony bez wiedzy i zgody posiadacza praw autorskich (CDA/Wydawnictwo Bauer) to po prostu glupota, cos jak wychylenie sie z okopu z przylepiona na helmie tarcza i napisem "tu jestem!!!". I juz snajper sie przymierzyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się