kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2008 o 16:14, Chester001 napisał:

Hej przyjacielu powiedz mi kiedy w CDA będzie jakaś w miare dobra gra ? Bo ostatnio to..
hmm jakby to powiedzieć są niszowe gry :(


Chyba "trochę" przesadzasz. Fable czy Codename Panzers - Faza Druga to są Twoim zdaniem niszowe gry? Ja tam bym takie "niszowe" gry chciał mieć co miesiąc. Choć nie ukrywam że czekam na coś co trudno kupić w sklepach (np. No One Lives Forever), ale jak sie domyślam nie jest taką grę załatwić do pisma. I to mimo kilku ładnych lat na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 16:36, dave03 napisał:

Chyba "trochę" przesadzasz. Fable czy Codename Panzers - Faza Druga to są Twoim zdaniem
niszowe gry? Ja tam bym takie "niszowe" gry chciał mieć co miesiąc.

Dokładnie ;) A że coś nie trafia się w twoim guście Chesterze to już nic na to nie poradzisz. Gry zazwyczaj dawane do CDA są z tanich serii, więc idź do sklepu i wydaj jakieś 10-20 zł... Portfela Ci to nie uszczupli, chyba że jesteś mały i rodzice Ci dają 5 zł kieszonkowego co tydzień ;D A wg. mnie ostatnio bardzo dobre gry dają, aż się dziwie że im na to pieniędzy starcza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam podobnie jak wy, co prawda nie jestem fanem gatunku takiego jaki prezentuje Codename Panzers to sądzę, że jest to całkiem dobra, przystępna gra. Jeżeli chodzi o Fable no to tą produkcje uważam za bardzo dobrą i na prawdę prawa, że CDA zdecydowało się ją dać do numeru. Wiadomo, że nie zawsze dana gra może trafić w gust danego gracza, ale w każdym numerze jednak teoretycznie gra numeru prezentuje nowy gatunek więc raz jednej osobie się spodoba a drugim razem będziemy się skarżyć, że to kijowa gra i po co ją dodawali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 09:38, gitarka napisał:

Czy wie ktoś (może ty Smuggler??) kiedy będą klucze do gry w multi do Codename Panzers??
Bo jakoś ich nie widać... :/


No niestety nie ma ich i mam pewne wątpliwości czy w ogóle znajdą się na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekstra. Chciałem zagłosować na grę miesiąca, wysłałem SMS-a pod numer 7164 (tak jak było napisane w magazynie) i otrzymałem wiadomość o takiej treści: "INFORMUJEMY ZE MINAL TERMIN NADSYLANIA ODPOWIEDZI DO TEGO KONKURSU. ZAPRASZAMY DO KOLEJNEJ ZABAWY. SZCZEGOLY ZNAJDZIESZ W BIEZACYM NUMERZE."
Czyli co, 1,22 zł poszło się ...? -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Damianuss1

W aktualnym numerze CDA jest test iPhone''a 3G, a dodatkowo porównanie z Samsungiem Omnia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@xbit71: tak, no te 1.22 PLN to jeszcze nie jest źle, wcześniej SMS kosztował więcej. A i tak ten konkurs nie ma za bardzo sensu, wygra ten kto wyśle najwięcej SMSów...

Po następnym numerze oczekuję dwóch rzeczy: a) że pełniak nie będzie z Taniej Serii za 20zł i jednocześnie trudne do nabycia, b) że dadzą czadu w recenzji Fallouta3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 15:57, Spector 109948 napisał:

Po następnym numerze oczekuję dwóch rzeczy: a) że pełniak nie będzie z Taniej Serii za
20zł i jednocześnie trudne do nabycia,

Oczekujesz Tormenta? :P

b) że dadzą czadu w recenzji Fallouta3.
Byc to będzie recka w F3, ale o jaki czad Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 16:10, Mac Cry napisał:

> Po następnym numerze oczekuję dwóch rzeczy: a) że pełniak nie będzie z Taniej Serii
za
> 20zł i jednocześnie trudne do nabycia,
Oczekujesz Tormenta? :P

b) że dadzą czadu w recenzji Fallouta3.
Byc to będzie recka w F3, ale o jaki czad Ci chodzi?


Zmartwię cię, Tormenta już mam :) choć wiem że zdobycie gier jest arcytrudne, no bo co można ludziom dać jednocześnie nie znajdując tego w taniej serii?

Co do B - tu zależy od tego czy dadzą grze 9+ (może na dziesiątkę się skuszą? :) Obek dostał to czemu TES: F3 nie? :) ) i zacznie się aria ubóstwiania czy zjadą grę tak jak Limbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 16:39, Spector 109948 napisał:

Co do B - tu zależy od tego czy dadzą grze 9+ (może na dziesiątkę się skuszą? :) Obek
dostał to czemu TES: F3 nie? :) ) i zacznie się aria ubóstwiania czy zjadą grę tak jak
Limbo.

A nie liczę ani na to, ani na tamto. Chcę, by podeszli do tej gry profesjonalnie, czyli jeśli dobra gra będzie, to i dobra ocena lub na odwrót, ale żeby wszystko było oparte dobrymi argumentami, a nie bezmyślne ochy i achy, czy lipna gra, bo to nie stary Fallout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 15:54, Linux M napisał:

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Damianuss1

W aktualnym numerze CDA jest test iPhone''a 3G, a dodatkowo porównanie z Samsungiem Omnia.
;)

OMG właśnie leżał pod moim nosem kiedy ja szukałem w stercie starszych numerów. Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się