kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Pełne wersje mnie nie interesują ale zawartość wewnętrzna jak najbardziej. Będzie co czytać. Z okładek jakoś bardziej podoba mi się ta z RA3 mimo, że samą grą nie jestem zainteresowany w przeciwieństwie do nowego Fallouta. Tak czy inaczej wybór okładki odbędzie się na zasadzie chybił-trafił bo w moim kiosku (gdzie mam co miesiąc odkładane CDA) będzie dostępna zapewne tylko jedna z tych wersji. Ciekawy jestem która.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 00:33, Xlol1 napisał:

Ja i tak kupuję CD-ACTION dla treści, żadko kiedy odpalam DVD, tylko jak coś ciekawego
jest ;P


Dokładnie.
Ja robię tak samo, jednak jak jest jakiś ciekawy FPS/RPG, tudzież nie RTS, wtedy odpalam coverek w moim kompie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, nowy numer wygląda smakowicie...aż strach pomyśleć, co będzie w grudniowym, który zawsze był najlepszy w roku (oczywiście pod względem recenzji). Co do pełników, to jak zwykle jest nieźle, ale z płytki skorzystam tylko z Action Maga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fulle w tym numerze takie sobie, za to jeśli chodzi o artykuły to zapowiada się totalny odjazd. 188 stron, recenzje wielkich hitów, zapowiedzi obiecujących gier, sporo testów sprzętu, relacje z targów i wiele innych. Będzie co czytać, oj będzie. Jednym słowem - świetny numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jakiś numer specjalny że jest aż 188 stron i numer jest wydawany w dwóch okładkach? Na pierwszy rzut oka numer jest fajny, ale nie ma recenzji Far cry 2, dziwne. Często w CDA piszą, że to oni dostają wszystko pierwsi. Dobrze że są też inne pełne wersje bo myślałem że będą same student strik-i i że cena nie wzrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 19:19, Heterko napisał:

Czy to jakiś numer specjalny że jest aż 188 stron i numer jest wydawany w dwóch okładkach?
Na pierwszy rzut oka numer jest fajny, ale nie ma recenzji Far cry 2, dziwne. Często
w CDA piszą, że to oni dostają wszystko pierwsi. Dobrze że są też inne pełne wersje bo
myślałem że będą same student strik-i i że cena nie wzrosła.

Przeczytałem to to co napisałeś z 10 razy i wciąż nie kumam o co tak naprawdę chodzi w Twojej wypowiedzi. Ale powiem, że na temat recenzji Far Cry 2 w tym wątku wypowiadał się już Smuggler (i to całkiem niedawno) - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=21415 ... No i co znaczy "strik-i"? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2008 o 19:39, Noxbi napisał:

Przeczytałem to to co napisałeś z 10 razy i wciąż nie kumam o co tak naprawdę chodzi
w Twojej wypowiedzi. Ale powiem, że na temat recenzji Far Cry 2 w tym wątku wypowiadał
się już Smuggler (i to całkiem niedawno) - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2694&pid=21415
... No i co znaczy "strik-i"? O.o

A po co ty mi się zwierzasz jakie masz problemy? Nie piszmy nie na temat.

Dlaczego ten numer ma aż 188 stron? I dlaczego jest wydany w dwóch okładkach? Zwykle tak przecież nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 20:24, Heterko napisał:

Dlaczego ten numer ma aż 188 stron?


Skoro cena jest taka sama to chyba nie ma sie czym przejmować, a wręcz przeciwnie i cieszyć sie z tego. Oby tak było już na stałe.

Dnia 01.11.2008 o 20:24, Heterko napisał:

I dlaczego jest wydany w dwóch okładkach? Zwykle tak przecież nie jest.


Heh też o tym myślałem. Parę dni temu ktoś tu napisał, że teraz nie może sie zdecydować którą okładkę wybrać i chyba będzie musiał kupić obie wersje. Więc może to jest jakaś odpowiedz na Twoje pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 20:24, Heterko napisał:

A po co ty mi się zwierzasz jakie masz problemy?

Nie, nie, to nie ja tu mam problemy. Chcę Ci jedynie uświadomić, że choć masz 19/20 lat piszesz jak dziesięciolatek - chaotycznie i lekko bezsensu.

Dnia 01.11.2008 o 20:24, Heterko napisał:

Nie piszmy nie na temat.

Znaczy, że to co napisałeś w swoim poprzednim poscie też jest nie na temat?

Dnia 01.11.2008 o 20:24, Heterko napisał:

Dlaczego ten numer ma aż 188 stron? I dlaczego jest wydany w dwóch okładkach? Zwykle
tak przecież nie jest.

Wiesz, tak dla jaj, żebyś się pytał. A tak całkiem serio, w przypiętym u góry poscie można się co nieco dowiedzieć, o tym czemu aż 188 stron jest w nowym numerze.
A co do dwóch okładek, nie raz już tak było... Może chcieli sobie przypomnieć czasy kiedy CDA był jeszcze podzielony na wersje z CD i DVD. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapytam tylko o jedno. Kiedy tylko ktoś będzie zorientowany, niech napisze (z mojej prośby) jaką notę końcową wlepiono Falloutowi 3 ? ;-)
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie CDA tera wnerwiło. Dali dwie okładki i trudniej się zdecydować którą wybrać xD Moji koledzy też tak mają :P Ale chyba wybiorę z Fallouta ponieważ i ładniejsza i bardziej fallouta lubie xD A wy którą wybierzecie ?

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się