kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Pytanie do smugglera :D... w sumie dwa:

Czy to w AR o pisaniu właśnie tego działu to prawda ^^???

Ile ty masz do cholery lat xD????


edit: tamtego posta nie mogłem już "edit" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 19:08, rob006 napisał:

> Liczmy więc na to że każdy otrzyma swoją okładkę :}

Już prędzej dostaniecie zestaw "zrób to sam" - pusta okładka (oczywiście z naniesionymi
reklamami xD)oraz kredki/flamastry :P


Tak, od razu niech zamiast okładki dadzą tableta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, schrzaniliście z tym Darkstar One... Taka fajna gra, a po dwóch skokach w nadprzestrzeń napisy się tak mieszają, że uniemożliwiają rozgrywkę i trzeba grę uruchamiać ponownie... Jak mogliście tego nie wychwycić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 21:46, tomoliop napisał:

Smuggler, schrzaniliście z tym Darkstar One... Taka fajna gra, a po dwóch skokach w nadprzestrzeń
napisy się tak mieszają, że uniemożliwiają rozgrywkę i trzeba grę uruchamiać ponownie...
Jak mogliście tego nie wychwycić?!

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=28394
Przeczytaj pierwsze 7 stron tematu, a na 7 stronie jest tymczasowe rozwiązanie problemu(post 131). ; d

Problemy z Darkstar One są z winy Cenegi, która dała wadliwy produkt, CDA sprawdza tylko i wyłącznie płyty czy działają, czy wszystko jest poprawnie zapisane. Nie miejcie pretensji do naszego "wspaniałego czasopisma", to wydawca, który sprzedał grę, nawalił. Te wywalanie napisów to zabezpieczenie antypirackie(całkiem sprytne... ). xP
@Budep
Cenegi, oczywiście? Mam spory uraz do tej firmy po tym co przeżyłem przez nich. Obwiniam ich za całe zuoo na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 22:15, Gol Galad napisał:


Problemy z Darkstar One są z winy Cenegi, która dała wadliwy produkt, CDA sprawdza tylko
i wyłącznie płyty czy działają, czy wszystko jest poprawnie zapisane. Nie miejcie pretensji
do CDA, to wydawca, który sprzedał grę, nawalił. Te wywalanie napisów to zabezpieczenie
antypirackie. xP



Nawalił też tester, bo nic nie zobaczył :D Ale na jedno wchodzi... olali to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 22:15, Gol Galad napisał:

@Budep
Cenegi, oczywiście?


Raczej CDA - to ono "sprzedaje" grę i ono odpowiada za jej stan, nie ma zasady "dostaliśmy gówno, sprzedaliśmy je wam - jesteśmy czyści, to nie nasza wina".

@Davw
Taaa, i drukarkę, żeby okładkę wydrukować. No oczywiście cenę musieliby tradycyjnie podnieś o złotówkę, ale myślę za wierni fani by to wytrzymali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2008 o 22:16, Budep napisał:

Nawalił też tester, bo nic nie zobaczył :D Ale na jedno wchodzi... olali to :P


Mi właśnie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 22:15, Gol Galad napisał:

> Smuggler, schrzaniliście z tym Darkstar One... Taka fajna gra, a po dwóch skokach
w nadprzestrzeń
> napisy się tak mieszają, że uniemożliwiają rozgrywkę i trzeba grę uruchamiać ponownie...

> Jak mogliście tego nie wychwycić?!
http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=28394
Przeczytaj pierwsze 7 stron tematu, a na 7 stronie jest tymczasowe rozwiązanie problemu(post
131). ; d

Problemy z Darkstar One są z winy Cenegi, która dała wadliwy produkt, CDA sprawdza tylko
i wyłącznie płyty czy działają, czy wszystko jest poprawnie zapisane. Nie miejcie pretensji
do naszego "wspaniałego czasopisma", to wydawca, który sprzedał grę, nawalił. Te wywalanie
napisów to zabezpieczenie antypirackie(całkiem sprytne... ). xP
@Budep
Cenegi, oczywiście? Mam spory uraz do tej firmy po tym co przeżyłem przez nich. Obwiniam
ich za całe zuoo na świecie...


Szukałem trochę już wcześniej, ale teraz w końcu znalazłem tam ten plik, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, niespełna po tygodniu od premiery najnowszego numeru CDA wreszcie dostałem go w swoje łapki. Powodów było kilka, dlaczego nie kupiłem go wcześniej, ale jeden był główny - cholerna skleroza ;)

Co tu dużo pisać, numer standardowo jest bardzo dobry. Teksty są na wysokim poziomie jak zawsze, wczoraj "zaliczyłem" już recenzję Fallouta 3. Niby jak przewraca się kartki to jest długa, ale jak się czyta i dojdzie do ostatniej kartki z oceną myśli się "Kurde, to już?". Werdykt dla Fallouta 3 pomyślny i w sumie zrobiliście mi smaka na tę grę. Nigdy jakoś Fallouta za specjalnie nie lubiłem, bo i mało w niego grałem, ale może zmieni to trójka? W zapowiedziach nic wielkiego, ale Shaun White Snowboarding i Fuel zapowiadają się gorąco. Na Luzie wymiata, Action Redaction jak zawsze zostawię sobie na koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 16:03, xD ominik napisał:


To o tabletkach bardzo mi się podobało. Zresztą piszcie o czym chcecie. Już się nie będę
czepiał i po przemyśleniu tej sytuacji stwierdzam iż poruszacie fajne tematy. Ale to
co było o naszej klasie to były tam podane informacje o których każdy wie.


Nie kazdy, nie kazdy. Ty, twoj kumpel - to nie kazdy. A tam pisalo raczej o tym, zeby pokazac to dziadkom, babciom, itd. dla ktorych to magia. Tekst napisal facet w wieku lat 60, ktory po ponad 40 latach dzieki NK (o ktorej NIE wiedzial) odnalazl dawnych kumpli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 16:09, Dark Energy napisał:

>
> A sa inne? :) Jak komus za duzo polityki w CDA to jest z kolei JEGO subiektywne
odczucie,
> tak samo dobre jak moje.
Żaden z nas nie będzie obiektywny, ale większe prawdopodobieństwo jest że będzie bardziej
obiektywny ktoś SPOZA redakcji.
>


Niby dlaczego bycie poza redakcja wplywa na wzrost obiektywizmu? :) Zapytaj fana PiS poza redakcja - powie to, co ty. "za duzo i atakuja naszych" :), zapytaj niefana PiS, a pewnie podzieli moje zdanie.

Dnia 10.11.2008 o 16:09, Dark Energy napisał:

>
>
> > > Ale coz, jak rozumiem nie o to chodzi, ze o polityce jest, tylko ze nie
podzielamy
>
> > pogladow
>
> > > szanownego pana w tej sprawie, wiec obraza.
>
> > Wiedziałem że tak napiszesz


###Bo widac poczuwales sie do winy :).

Dnia 10.11.2008 o 16:09, Dark Energy napisał:

>
> >>>Facet, marnujesz sie. Przewiduj cyferki w totku jak taki profetyczny
zmysl
> masz.
Nie żaden zmysł, tylko mentalność ludzi.
>
>
> . Iii tam , dobrze wiem jakie poglądy się sprzedadzą.
>


####NO tak, bo jak TY swoje poglady glosisz, to czynisz to wylacznie z potrzeby sumienia, a jak ktos (i to inne) to na pewno bo sie oplaca, bo chce zrobic kariere itd. Krotko mowiac - my patrioci, oni - sprzedawczycy. Jak widze duzo sie nauczyles od swoich politycznych idoli... :/

Dnia 10.11.2008 o 16:09, Dark Energy napisał:

>
> >>>To podziel sie wiedza tajemna.
Chyba to nie jest tajemnica że skoro target jest do młodzieży i studentów (już mniej)
, to górę biorą wiodące opcje polityczne spośród tych grup. Nie będę mówił za jaką partią
najwięcej młodzieży by poszło.


### Ale teksty pisza ludzie spoza targetu :), chyba ze uwazasz, ze glosimy swoje poglady, ktore nie sa "swoje" tylko takie, zeby sie targetowi spodobalo - czyli patrz wyzej.

Dnia 10.11.2008 o 16:09, Dark Energy napisał:

>
> > Moje poglądy?
> > Jestem przyzwyczajony do tego że nikt praktycznie nie podziela ich.
>
> >>>Aj, waj. :)
מזל טוב za znajomość kultury hebrajskiej xD


Wielka mi znajomosc. :)


Dnia 10.11.2008 o 16:09, Dark Energy napisał:

Mam takie pytanie, czy jak ktoś nie czyta CD action a wytacza zarzuty dotyczące zawartości
pisma to jest w porządku (wiem wiem, może jeszcze oglądać obrazki, smakować ale mi chodzi
o brak styczności)


Skoro nie czyta, to skad wie ze np. teksty sa kiepskie? Tego nie rozumiem, a jesli chcesz mnie przygwozdzic, ze sam zarzucam ND takie brzydkie rzeczy, to wyobraz sobie, ze moze nie codziennie ale dosc regularnie go czytam (ile zdzierze) gdyz wychodze z zalozenia wlasnie ze "skoro z czyms polemizujesz, to znaj jego argumenty z pierwszej reki". Nie mowie, ze to przyjemna lektura... ale...

Dnia 10.11.2008 o 16:09, Dark Energy napisał:

>
> ###A kto cie zmusza? Chciales - placisz, nie chcesz - nie placisz. Normalka przeciez.

Nie będę pisał że też wiedziałem że spotkam się z takim zarzutem. Mimo iż napisałem że
PRZESTAŁEM kupować.


No wlasnie. Przestales kupowac ale nie przestales narzekac. To jakby wyrzucic ciasne buty i dalej narzekac, ze cisna.

Dnia 10.11.2008 o 16:09, Dark Energy napisał:

Ktoś mi zarzucił że nie jestem apolityczny etc. tylko że nikt mi nie płaci za nasycanie
tekstów polityką by się sprzedało(a szkoda).


###No tak, bo jak zamiast napisac np. "gra jest rownie wielka jak ego Ziobry" powiem "gra jest wielka" to juz sie nie sprzeda. Ludzie nie chca kupowac apolitycznych recenzji, masz racje. (Swoja droga znajdz wszystkie aluzje polityczne w 3 ostatnich CDA, ktore masz - i je wypisz. Zobaczymy jak ich wiele). I naturalnie "wszystko na sprzedaz", a jakaze. My tu, Zomo tam i takie takie tam. Oj facet, facet...

Dnia 10.11.2008 o 16:09, Dark Energy napisał:

> > To sądzę że temu narodowi by się przydał podział i to bardzo.
> >
>
> To sie podziel, tylko powiedz po ktorej stronie wisly bedziesz, zebym wiedzial gdzie

> nie isc. A czlowiekowi, ktory na serio mowi o podzialach (rozbiory? wojna domowa?
Polska
> i Wolska?) to jednak zalecalbym zimny kompres na czolo i duzo plynow. Dobre na goraczke.

Hola, proszę nie nadinterpretowywać moich tekstów. Co do podziałów , to czyż naród nie
jest podzielony ?


###No wlasnie, a niektorzy marza by taki podzial utrwalac, co jest IDIOTYZMEM.

Dnia 10.11.2008 o 16:09, Dark Energy napisał:

Pisowcy, Platformowcy, Ateiści , Katolicy i wszyscy się żrą nawzajem.


###Ateisci sie zra z katolikami?

Dnia 10.11.2008 o 16:09, Dark Energy napisał:

Niby wszędzie tak jest, ale tutaj widzę rażące niekonsekwencję (np sądzenie generała,
a wybielanie obozów koncentracyjnych Piłsudskiego)


###W CDA?!

Dnia 10.11.2008 o 16:09, Dark Energy napisał:


A jeżeli chodzi o same felietony to tak jak mówiłem, tyle że jak widzę chybione aluzje
i nawiązania do polityki przykładowo w jakiejś recenzji to mnie nie powiem co strzela,


###Chybione, czyli adresowane nie w tych, co TY nie lubisz? Masz prawo nie czytac tych felietonow, ktore ci nie pasuja przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 08:06, smuggler napisał:

> >
> > A sa inne? :) Jak komus za duzo polityki w CDA to jest z kolei JEGO subiektywne

> odczucie,
> > tak samo dobre jak moje.
> Żaden z nas nie będzie obiektywny, ale większe prawdopodobieństwo jest że będzie
bardziej
> obiektywny ktoś SPOZA redakcji.
> >

Niby dlaczego bycie poza redakcja wplywa na wzrost obiektywizmu? :) Zapytaj fana PiS
poza redakcja - powie to, co ty. "za duzo i atakuja naszych" :), zapytaj niefana PiS,
a pewnie podzieli moje zdanie.

Chodzi mi o każdą sytuację wszędzie na świecie - jak jest coś co nas dotyczy automatycznie jesteśmy MNIEJ obiektywni.

Dnia 12.11.2008 o 08:06, smuggler napisał:



> >
> >
> > > > Ale coz, jak rozumiem nie o to chodzi, ze o polityce jest, tylko
ze nie
> podzielamy
> >
> > > pogladow
> >
> > > > szanownego pana w tej sprawie, wiec obraza.
> >
> > > Wiedziałem że tak napiszesz

###Bo widac poczuwales sie do winy :).

Och tak, dzień temu przewidziałem że kumpel będzie pisał list pożegnalny do dziewczyny, widocznie wg ciebie przyczyniłem się do rozpadu ich związku ...

Dnia 12.11.2008 o 08:06, smuggler napisał:



> >
> > >>>Facet, marnujesz sie. Przewiduj cyferki w totku jak taki profetyczny

> zmysl
> > masz.
> Nie żaden zmysł, tylko mentalność ludzi.
> >
> >
> > . Iii tam , dobrze wiem jakie poglądy się sprzedadzą.
> >

####NO tak, bo jak TY swoje poglady glosisz, to czynisz to wylacznie z potrzeby sumienia,
a jak ktos (i to inne) to na pewno bo sie oplaca, bo chce zrobic kariere itd. Krotko
mowiac - my patrioci, oni - sprzedawczycy. Jak widze duzo sie nauczyles od swoich politycznych
idoli... :/

Z jednego mojego słowa robisz sześć...
Inna sprawa że nie podejrzewam że jakby w redakcji był LPRowiec czy pisowiec(broń boże, nie posądzam bo zaraz napiszesz że robię śledztwo itp.) to by manifestował się takim punktem widzenia

Dnia 12.11.2008 o 08:06, smuggler napisał:



> >
> > >>>To podziel sie wiedza tajemna.
> Chyba to nie jest tajemnica że skoro target jest do młodzieży i studentów (już
mniej)
> , to górę biorą wiodące opcje polityczne spośród tych grup. Nie będę mówił za jaką
partią
> najwięcej młodzieży by poszło.

### Ale teksty pisza ludzie spoza targetu :), chyba ze uwazasz, ze glosimy swoje poglady,
ktore nie sa "swoje" tylko takie, zeby sie targetowi spodobalo - czyli patrz wyzej.

Ja zadaję pytanie, czy jakby był w redakcji pisowiec czy lprowiec to mógłby pisać o wykształciuchach czy innych tam swoich pojęciach.

Dnia 12.11.2008 o 08:06, smuggler napisał:



> >
> > > Moje poglądy?
> > > Jestem przyzwyczajony do tego że nikt praktycznie nie podziela ich.

> >
> > >>>Aj, waj. :)
> מזל טוב za znajomość kultury hebrajskiej xD


Wielka mi znajomosc. :)



> Mam takie pytanie, czy jak ktoś nie czyta CD action a wytacza zarzuty dotyczące
zawartości
> pisma to jest w porządku (wiem wiem, może jeszcze oglądać obrazki, smakować ale
mi chodzi
> o brak styczności)

Skoro nie czyta, to skad wie ze np. teksty sa kiepskie? Tego nie rozumiem, a jesli chcesz
mnie przygwozdzic, ze sam zarzucam ND takie brzydkie rzeczy, to wyobraz sobie, ze moze
nie codziennie ale dosc regularnie go czytam (ile zdzierze) gdyz wychodze z zalozenia
wlasnie ze "skoro z czyms polemizujesz, to znaj jego argumenty z pierwszej reki". Nie
mowie, ze to przyjemna lektura... ale...

O. Wreszcie ktoś czyta.
W sumie dla mnie ND to taka GW tylko że w innej formie i z innymi poglądami (jedno, a co gorsza drugie mam okazję czytać , aż za często)

Dnia 12.11.2008 o 08:06, smuggler napisał:



> >
> > ###A kto cie zmusza? Chciales - placisz, nie chcesz - nie placisz. Normalka
przeciez.
>
> Nie będę pisał że też wiedziałem że spotkam się z takim zarzutem. Mimo iż napisałem
że
> PRZESTAŁEM kupować.

No wlasnie. Przestales kupowac ale nie przestales narzekac. To jakby wyrzucic ciasne
buty i dalej narzekac, ze cisna.

Błąd.To jakby wyrzucić stare buty i narzekać że cisnęły. (bo przeca teraz kiedy nie chodzę/nie czytam nie ciśnie , tyle że może kogoś innego cisnąć)

Dnia 12.11.2008 o 08:06, smuggler napisał:

> Ktoś mi zarzucił że nie jestem apolityczny etc. tylko że nikt mi nie płaci za nasycanie

> tekstów polityką by się sprzedało(a szkoda).

###No tak, bo jak zamiast napisac np. "gra jest rownie wielka jak ego Ziobry" powiem
"gra jest wielka" to juz sie nie sprzeda. Ludzie nie chca kupowac apolitycznych recenzji,
masz racje. (Swoja droga znajdz wszystkie aluzje polityczne w 3 ostatnich CDA, ktore
masz - i je wypisz. Zobaczymy jak ich wiele). I naturalnie "wszystko na sprzedaz", a
jakaze. My tu, Zomo tam i takie takie tam. Oj facet, facet...

Będzie wertowanko :/

Dnia 12.11.2008 o 08:06, smuggler napisał:



> > > To sądzę że temu narodowi by się przydał podział i to bardzo.
> > >
> >
> > To sie podziel, tylko powiedz po ktorej stronie wisly bedziesz, zebym wiedzial
gdzie
>
> > nie isc. A czlowiekowi, ktory na serio mowi o podzialach (rozbiory? wojna domowa?

> Polska
> > i Wolska?) to jednak zalecalbym zimny kompres na czolo i duzo plynow. Dobre
na goraczke.
>
> Hola, proszę nie nadinterpretowywać moich tekstów. Co do podziałów , to czyż naród
nie
> jest podzielony ?

###No wlasnie, a niektorzy marza by taki podzial utrwalac, co jest IDIOTYZMEM.

Dnia 12.11.2008 o 08:06, smuggler napisał:



> Pisowcy, Platformowcy, Ateiści , Katolicy i wszyscy się żrą nawzajem.

###Ateisci sie zra z katolikami?

A nie ?!

Dnia 12.11.2008 o 08:06, smuggler napisał:


> Niby wszędzie tak jest, ale tutaj widzę rażące niekonsekwencję (np sądzenie generała,

> a wybielanie obozów koncentracyjnych Piłsudskiego)

###W CDA?!

Wybacz za bardzo wybiegłem poza CDA

Dnia 12.11.2008 o 08:06, smuggler napisał:


>
> A jeżeli chodzi o same felietony to tak jak mówiłem, tyle że jak widzę chybione
aluzje
> i nawiązania do polityki przykładowo w jakiejś recenzji to mnie nie powiem co strzela,


###Chybione, czyli adresowane nie w tych, co TY nie lubisz? Masz prawo nie czytac tych
felietonow, ktore ci nie pasuja przeciez.

I znowu mi wpajasz coś czego nie piszę.
Uwierz mi, potrafię się śmiać z samego siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie próbujcie trochę ciąć te posty, bo to wszystko traci na czytelności. Można by tu wyciąć kilkadziesiąt zbędnych, pustych linijek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 14:19, Dark Energy napisał:

> > >
> > >
>
> Niby dlaczego bycie poza redakcja wplywa na wzrost obiektywizmu? :) Zapytaj fana
PiS
> poza redakcja - powie to, co ty. "za duzo i atakuja naszych" :), zapytaj niefana
PiS,
> a pewnie podzieli moje zdanie.
Chodzi mi o każdą sytuację wszędzie na świecie - jak jest coś co nas dotyczy automatycznie
jesteśmy MNIEJ obiektywni.


###Tu sie zgodze ale jak mowilem sam fakt bycia poza redakcja obiektywizmu danej osoby nie zwieksza.

Dnia 12.11.2008 o 14:19, Dark Energy napisał:

>
>
> > >
> > >
> > > > > Ale coz, jak rozumiem nie o to chodzi, ze o polityce jest, tylko

> ze nie
> > podzielamy
> > >
> > > > pogladow
> > >
> > > > > szanownego pana w tej sprawie, wiec obraza.
> > >
> > > > Wiedziałem że tak napiszesz
>
> ###Bo widac poczuwales sie do winy :).
Och tak, dzień temu przewidziałem że kumpel będzie pisał list pożegnalny do dziewczyny,
widocznie wg ciebie przyczyniłem się do rozpadu ich związku ...


###Nastepnym razem bede stawia przy swoim teksciel duzy znaczej: UWAGA: IRONIA. :)

Dnia 12.11.2008 o 14:19, Dark Energy napisał:

>

Dnia 12.11.2008 o 14:19, Dark Energy napisał:

> > > . Iii tam , dobrze wiem jakie poglądy się sprzedadzą.
> > >
>
> ####NO tak, bo jak TY swoje poglady glosisz, to czynisz to wylacznie z potrzeby
sumienia,
> a jak ktos (i to inne) to na pewno bo sie oplaca, bo chce zrobic kariere itd. Krotko
> mowiac - my patrioci, oni - sprzedawczycy. Jak widze duzo sie nauczyles od swoich
politycznych
> idoli... :/

Dnia 12.11.2008 o 14:19, Dark Energy napisał:

Z jednego mojego słowa robisz sześć...


#### Bo sorki ale tyle glupoty w tym, ze jednym slowem nie opiszesz.

Dnia 12.11.2008 o 14:19, Dark Energy napisał:

Inna sprawa że nie podejrzewam że jakby w redakcji był LPRowiec czy pisowiec(broń boże,
nie posądzam bo zaraz napiszesz że robię śledztwo itp.) to by manifestował się takim
punktem widzenia


### A mamy czlowieka, ktory przyznal, ze glosowal na Pis w 2005 ale potem cos skwaszony chodzil.

Dnia 12.11.2008 o 14:19, Dark Energy napisał:

>
>
> > >
> > > >>>To podziel sie wiedza tajemna.
> > Chyba to nie jest tajemnica że skoro target jest do młodzieży i studentów
(już
> mniej)
> > , to górę biorą wiodące opcje polityczne spośród tych grup. Nie będę mówił
za jaką
> partią
> > najwięcej młodzieży by poszło.
>
> ### Ale teksty pisza ludzie spoza targetu :), chyba ze uwazasz, ze glosimy swoje
poglady,
> ktore nie sa "swoje" tylko takie, zeby sie targetowi spodobalo - czyli patrz wyzej.

Ja zadaję pytanie, czy jakby był w redakcji pisowiec czy lprowiec to mógłby pisać o wykształciuchach
czy innych tam swoich pojęciach.


###Wyobraz sobie, ze moglby. Zdumiewajace, prawda?

Dnia 12.11.2008 o 14:19, Dark Energy napisał:

>
>
> > Mam takie pytanie, czy jak ktoś nie czyta CD action a wytacza zarzuty dotyczące

> zawartości
> > pisma to jest w porządku (wiem wiem, może jeszcze oglądać obrazki, smakować
ale
> mi chodzi
> > o brak styczności)
>
> Skoro nie czyta, to skad wie ze np. teksty sa kiepskie? Tego nie rozumiem, a jesli
chcesz
> mnie przygwozdzic, ze sam zarzucam ND takie brzydkie rzeczy, to wyobraz sobie, ze
moze
> nie codziennie ale dosc regularnie go czytam (ile zdzierze) gdyz wychodze z zalozenia

> wlasnie ze "skoro z czyms polemizujesz, to znaj jego argumenty z pierwszej reki".
Nie
> mowie, ze to przyjemna lektura... ale...
O. Wreszcie ktoś czyta.


###Nawiedzona sasiadka na klatce jak skonczy to kladzie na parapecie okna, zeby inni mogli z Prawda obcowac. I se biore z 1-2 w tygodniu, jak mam za dobry humor.

Dnia 12.11.2008 o 14:19, Dark Energy napisał:


> > >
> > > ###A kto cie zmusza? Chciales - placisz, nie chcesz - nie placisz. Normalka

> przeciez.
> >
> > Nie będę pisał że też wiedziałem że spotkam się z takim zarzutem. Mimo iż napisałem

> że
> > PRZESTAŁEM kupować.
>
> No wlasnie. Przestales kupowac ale nie przestales narzekac. To jakby wyrzucic ciasne

> buty i dalej narzekac, ze cisna.

Dnia 12.11.2008 o 14:19, Dark Energy napisał:

Błąd.To jakby wyrzucić stare buty i narzekać że cisnęły. (bo przeca teraz kiedy nie chodzę/nie
czytam nie ciśnie , tyle że może kogoś innego cisnąć)


###Tylko po co narzekac, ze cisnely? Niedlugo zaczna sie narzekania ,ze 8 lat temu to ci sie pic chcialo jak cholera. Cisnely, wyrzuciles, po problemie. Kogo obchodzi, ze cie kiedys buty cisnely? :)

Dnia 12.11.2008 o 14:19, Dark Energy napisał:


> > Ktoś mi zarzucił że nie jestem apolityczny etc. tylko że nikt mi nie płaci
za nasycanie tekstów polityką by się sprzedało(a szkoda).
>
> ###No tak, bo jak zamiast napisac np. "gra jest rownie wielka jak ego Ziobry" powiem

> "gra jest wielka" to juz sie nie sprzeda. Ludzie nie chca kupowac apolitycznych
recenzji,
> masz racje. (Swoja droga znajdz wszystkie aluzje polityczne w 3 ostatnich CDA, ktore

> masz - i je wypisz. Zobaczymy jak ich wiele). I naturalnie "wszystko na sprzedaz",
a
> jakaze. My tu, Zomo tam i takie takie tam. Oj facet, facet...

Dnia 12.11.2008 o 14:19, Dark Energy napisał:

Będzie wertowanko :/


###Powodzenia wielkiego jak brzuch Gosiewskiego :D

Dnia 12.11.2008 o 14:19, Dark Energy napisał:

> >
> > Hola, proszę nie nadinterpretowywać moich tekstów. Co do podziałów , to czyż
naród
> nie
> > jest podzielony ?
>
> ###No wlasnie, a niektorzy marza by taki podzial utrwalac, co jest IDIOTYZMEM.

>
>
> > Pisowcy, Platformowcy, Ateiści , Katolicy i wszyscy się żrą nawzajem.
>
> ###Ateisci sie zra z katolikami?
A nie ?!


###Niby co, zakazuja im wierzyc, zabraniaja NIE robic aborcji, zakazuja nauczania religii w szkolach (tylko etyka i propagowanie zwiazkow himoseksualnych) etc? No patrz pan, jakie wredniaki. :)

Dnia 12.11.2008 o 14:19, Dark Energy napisał:

>
> > Niby wszędzie tak jest, ale tutaj widzę rażące niekonsekwencję (np sądzenie
generała,
>
> > a wybielanie obozów koncentracyjnych Piłsudskiego)
>
> ###W CDA?!
>
Wybacz za bardzo wybiegłem poza CDA


###Nio wlasnie. :)

Dnia 12.11.2008 o 14:19, Dark Energy napisał:

>
> >
> > A jeżeli chodzi o same felietony to tak jak mówiłem, tyle że jak widzę chybione

> aluzje
> > i nawiązania do polityki przykładowo w jakiejś recenzji to mnie nie powiem
co strzela,
>
>
> ###Chybione, czyli adresowane nie w tych, co TY nie lubisz? Masz prawo nie czytac
tych
> felietonow, ktore ci nie pasuja przeciez.
I znowu mi wpajasz coś czego nie piszę.
Uwierz mi, potrafię się śmiać z samego siebie .


###To posmiej sie z czlowieka, ktorego szlag trafia, ze ktos prezentuje swoje - a inne niz twoje - poglady, bo tak mysli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>### A mamy czlowieka, ktory przyznal, ze glosowal na Pis w 2005 ale potem cos skwaszony chodzil.
Niech ich zobaczą.


>###Wyobraz sobie, ze moglby. Zdumiewajace, prawda?

Mógłby. W takich chwilach żałuję że nie pasjonuję się pisaniem recek, ale bym pisał różne głupoty :]

>###Nawiedzona sasiadka na klatce jak skonczy to kladzie na parapecie okna, zeby inni mogli z Prawda obcowac. >I se biore z 1-2 w tygodniu, jak mam za dobry humor.
Widziałem w tramwaju jak ktoś regularnie zostawia angorę. I ?
Staram się nie oceniać ludzi przez pryzmat czytanych gazet.


>###Tylko po co narzekac, ze cisnely? Niedlugo zaczna sie narzekania ,ze 8 lat temu to ci sie pic chcialo jak cholera. Cisnely, wyrzuciles, po problemie. Kogo obchodzi, ze cie kiedys buty cisnely? :)

Nie wiem, ale właśnie jest po to forum, do wymieniania opinii , pisania że coś się nie podoba , ostatecznie do flejmów


>###Powodzenia wielkiego jak brzuch Gosiewskiego :D
Muminki!


>###Niby co, zakazuja im wierzyc, zabraniaja NIE robic aborcji, zakazuja nauczania religii w szkolach (tylko etyka i propagowanie zwiazkow himoseksualnych) etc? No patrz pan, jakie wredniaki. :)

Dewastują kaplice drą się o konkordat (pomijając że bodaj ateista go zaakceptował)
itp.

>###To posmiej sie z czlowieka, ktorego szlag trafia, ze ktos prezentuje swoje - a inne niz twoje - poglady, bo tak mysli. :)

Umarłbym ze śmiechu, tylko od recenzji (recenzenta mogę wymagać rzetelności i braku nawiązywania do tego co robi Donald T. czy gosiewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2008 o 16:45, Dark Energy napisał:



>###Wyobraz sobie, ze moglby. Zdumiewajace, prawda?

Mógłby. W takich chwilach żałuję że nie pasjonuję się pisaniem recek, ale bym pisał
różne głupoty :]


W granicach rozsadku. EGM nieraz puszcza takie porownania, ze mowu nie ma aby przeszly, nawet jesli sa apolityczne. :)

Dnia 12.11.2008 o 16:45, Dark Energy napisał:


>###Nawiedzona sasiadka na klatce jak skonczy to kladzie na parapecie okna, zeby inni
mogli z Prawda obcowac. >I se biore z 1-2 w tygodniu, jak mam za dobry humor.
Widziałem w tramwaju jak ktoś regularnie zostawia angorę. I ?


###I nic. Ale babcia, ktora modli sie tak glosno, ze echo idzie po klatce, wiesza na drzwiach zdjecia Rydzyka itd. to IMO tak calkiem do konca normalna nie jest. Na sczzescie mieszka dwa pietra nizej. :)

Dnia 12.11.2008 o 16:45, Dark Energy napisał:


>###Tylko po co narzekac, ze cisnely? Niedlugo zaczna sie narzekania ,ze 8 lat temu
to ci sie pic chcialo jak cholera. Cisnely, wyrzuciles, po problemie. Kogo obchodzi,
ze cie kiedys buty cisnely? :)



>###Niby co, zakazuja im wierzyc, zabraniaja NIE robic aborcji, zakazuja nauczania
religii w szkolach (tylko etyka i propagowanie zwiazkow himoseksualnych) etc? No patrz
pan, jakie wredniaki. :)

Dewastują kaplice drą się o konkordat (pomijając że bodaj ateista go zaakceptował)


###Dewastuja kaplice? Ateisci? I to regularnie? Dziwne, nawet w ND o tym nie pisza... :) A konkordat to TYLKO umowa, dlaczego o niej nie dyskutowac, co to, "zaklepane na wiecznosc?". Nie takie umowy sie renegocjowalo, czy zrywalo, gdy zmieniala sie sytuacja i interes panstwa.

Dnia 12.11.2008 o 16:45, Dark Energy napisał:

itp.

>###To posmiej sie z czlowieka, ktorego szlag trafia, ze ktos prezentuje swoje - a
inne niz twoje - poglady, bo tak mysli. :)

Umarłbym ze śmiechu, tylko od recenzji (recenzenta mogę wymagać rzetelności i braku
nawiązywania do tego co robi Donald T. czy gosiewski )


Rzetelnosci tak, reszta jest prywatna sprawa recenzenta, nie mozesz mu narzucac pogladow, co najwyzej mozesz ich nie akceptowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się