kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Tekstowo zdecydowanie coś więcej niż dobry, bo tylu świetnych recenzji w jednym numerze w tym roku chyba jeszcze nie było. Jest też jeszcze tipsomaniak, mam tylko nadzieje, że nie okaże sie że to co w nim sie znajdzie można było już wcześniej przeczytać w CDA, bo takie przypadki w przeszłości miały niestety miejsce. No i na płycie SpellForce 2. Co prawda mam już tą grę, ale to nie zmienia faktu iż jest to chyba najlepszy pełniak w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by o CDA nie mowic, w tym roku dali w pelnych wersjach na cover DVD sporo fajnych gier. Kroniki Riddicka, Space Rangers 2: Rebelia, Armies of Exigo, Loki, Fable, Codename: Panzers Faza Druga (pomimo braku kluczykow do trybu multi) a jeszcze bedzie XIII i Spellforce 2. Bylo i jest w co grac dzieki CDA, ciekawe jak to bedzie w 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman:
nie dość, że jest w co grać to jeszcze jest co poczytać, ot taki bajerek ^^

Tylko czemu ta lektura schodzi tak szybko? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 00:22, Wojman napisał:

Co by o CDA nie mowic, w tym roku dali w pelnych wersjach na cover DVD sporo fajnych
gier. Kroniki Riddicka, Space Rangers 2: Rebelia, Armies of Exigo, Loki, Fable, Codename:
Panzers Faza Druga (pomimo braku kluczykow do trybu multi) a jeszcze bedzie XIII i Spellforce
2. Bylo i jest w co grac dzieki CDA, ciekawe jak to bedzie w 2009.

Mam tylko jedno zastrzeżenie: Kroniki Riddicka dali w zeszłym roku, pod koniec ale jednak w zeszłym. Wiem, bo łupałem w sylwestra w to XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 09:09, Blackgoat napisał:

Mam tylko jedno zastrzeżenie: Kroniki Riddicka dali w zeszłym roku, pod koniec ale jednak
w zeszłym. Wiem, bo łupałem w sylwestra w to XD.


Mi też się tak wydawało bo skończyłem dwa dni po sylwestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho! Ho! Ho! Ładny numer nam tu się szykuje! :D Oprócz samego pisma tipsomaniak i plakacik...
A na deser pierwsza gra z CDA od bardzo dawna, w którą sobie pogram, czyli SpellForce 2 :D Hehehe... Teraz tylko czekać na listonosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 09:17, Ćpunek01 napisał:

Ho! Ho! Ho! Ładny numer nam tu się szykuje! :D Oprócz samego pisma tipsomaniak i plakacik...
A na deser pierwsza gra z CDA od bardzo dawna, w którą sobie pogram, czyli SpellForce
2 :D Hehehe... Teraz tylko czekać na listonosza...



Byle do drugiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 08:13, Telomo napisał:

Tylko czemu ta lektura schodzi tak szybko? ;/


A widzisz, bo tutaj jest taka jedna rzecz - trzeba umieć sobie ją dobrze rozplanować.

Ja bardzo często, kupując nowy numer mam ochotę przeczytać większość interesujących mnie tekstów. Jednak chęci to nie wszystko, bo zdecydowanie brakuje mi czasu - nauka, szkoła robią swoje. W przypadku numeru listopadowego zostało mi jeszcze kilka tekstów, w tym oczywiście Action Redaction - więc zapewne dzisiejszy wieczór poświęcę na "zaliczenie do końca" obecnego CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czytam to co mnie interesuje najbardziej na początku, później te mniej interesujące artykuły, a przerwy między kolejnymi CDA wypełniam sobie albo archiwalnymi albo książkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 09:09, Blackgoat napisał:

Mam tylko jedno zastrzeżenie: Kroniki Riddicka dali w zeszłym roku, pod koniec ale jednak
w zeszłym. Wiem, bo łupałem w sylwestra w to XD.


No, ale to byl juz numer 1/2008, a ze sie pojawil w ostatnim dniu 2007roku to nawet lepiej, nie trzeba bylo czekac do 2 stycznia az otworza kioski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:56, BoloMaster napisał:

czy Jade Empire był jako pełniak w CDA?


Na 200% nie było... No bez przesady, przynajmniej póki co :P (może kiedyś? nie wiem, mnie to nie interesuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:59, Skywalker560 napisał:

> czy Jade Empire był jako pełniak w CDA?

Na 200% nie było... No bez przesady, przynajmniej póki co :P (może kiedyś? nie wiem,
mnie to nie interesuje).


Ja chyba prędzej kupię JEw eXtra klasyce aniżeli znajdę na coverku CDA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:59, Skywalker560 napisał:

> czy Jade Empire był jako pełniak w CDA?

Na 200% nie było... No bez przesady, przynajmniej póki co :P (może kiedyś? nie wiem,
mnie to nie interesuje).

Czy ja wiem, czy tak ,,bez przesady''? Fakt, że gdy pojawił się w wersji za 20 zeta to ludzie się rzucili na to, w top ten sklepu gram.pl był kilka miesięcy na 5 miejscu, ale ludziom chyba przeszło już;P. Dla mnie to i tak ciekawostka, bo swoje JE mam i skończone w dodatku:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 13:46, Telomo napisał:

Ja chyba prędzej kupię JEw eXtra klasyce aniżeli znajdę na coverku CDA :P

Jade Empire będzie teraz w Biedronce za 10zł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się