kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2008 o 15:50, smuggler napisał:

Panowie, siedzicie w Necie, to "nam tipsy niepotrzebne, od czego net". To jakby zdrowi
mowili "nam szpitale niepotrzebne, zamknijcie je, tylko straty przynosza". Nie kazdy
ma net, a latwiej wziac ksiazeczke i sprawdzic niz zwijac gre na pasek (jak sie da),
wyguglac, przetlumaczyc i wprowadzic, dwa razy zwijajac jeszcze gre by sprawdzic jak
sie pisze tips i czy w dobrym miejscu aby wpisujesz.

Gdyby NIKT nie chcial tipsow, toby ich nie bylo, a jesli sa, to znaczy ze jest na nie
popyt... A w Tipsomaniaku zawsze jest troszke tego i tamtego, zeby jesli "to" ci nie
pasuje, to "tamto" zainteresowalo, i nie ma co sugerowac, "to wywalcie, tamto dajcie"
bo druga osoba bedzie mowila dokladnie odwrotnie.

A tipsy sie nie przydaja... dopoki sa niepotrzebne. Cos jak poduszka powietrzna w samochodzie.
Lepiej ja miec pod reka niz nie miec, bo nigdy nie wiadomo co sie przytrafi.


De(a/e)r Smuggler :)

Powiedziałem, że MI nie są potrzebne, nie wiem jak innym, a doskonale wiem, że niekażdy ma neta albo niektórym wygodniej w książeczke looknąć :) Ja tylko napisałem, co JA bym wolał, ale każdemu się musi podobać, nie tylko MI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie po ciężkim dniu trzymam swoje CDA : ). Na szczęście wszystko w środku jest (sprawdziłem już w sklepie). Zaraz zabieram się do lektury. Mam co czytać : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 17:23, Damianuss1 napisał:

Nareszcie po ciężkim dniu trzymam swoje CDA : ). Na szczęście wszystko w środku jest
(sprawdziłem już w sklepie). Zaraz zabieram się do lektury. Mam co czytać : ).


A ja na CDA się pogniewałem, bo czeka na mnie kilka książek (Lemowskie, "Lód", Kinga, Qou Vadis... a tu CDA odciąga xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HOLY SHIT, co za numer! Chyba najlepszy odkąd regularnie kupuję CDA (czyli od półtora roku)! Masa tekstów, recenzje samych hitów, oceny już trochę gorsze (coś mi się wydaje, że jesteście coraz bardziej srodzy w ocenianiu), niezłe gierki na coverku (no, ale niestety Spella już mam :/), tipsomaniak no i ten megasuperhiperwypas plakat... Powieszę sobie go nad łóżkiem, może mi się ta piękna pani przyśni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 18:55, Vued napisał:

HOLY SHIT, co za numer! Chyba najlepszy odkąd regularnie kupuję CDA (czyli od półtora
roku)! Masa tekstów, recenzje samych hitów, oceny już trochę gorsze (coś mi się wydaje,
że jesteście coraz bardziej srodzy w ocenianiu), niezłe gierki na coverku (no, ale niestety
Spella już mam :/), tipsomaniak no i ten megasuperhiperwypas plakat... Powieszę sobie
go nad łóżkiem, może mi się ta piękna pani przyśni :D


Jak masz to sprzedaj na allegro :P

Co do snu: głodnemu chleb na myśli? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe CDA już jest moje. Popatrzmy ... Okładka - naprawdę ładna i klimatyczna a do tego czytelna. Na pewno lepsza od tych co pojawiły się ostatnio a na pewno jedna z lepszych ogółem. Dobra robota krótko mówiąc. Płytka ? Pełniaki nawet nawet, reszta jak zwykle na przyzwoitym poziomie. Reklam może i jest sporo ale nie jestem tym typem człowieka co sądzi że jeśli w piśmie jest dużo reklam jest ono złe / zue / biedne / bogate / skorumpowane / skomercjalizowane / upada / bla bla bla ( niepotrzebne skreślić ). Reklamy zawsze były i zawsze chyba będą. Dopóki nie ma tam broszurek zahaczających o dobry gust / politykę wszystko jest w porządku. Poza tym dostajemy co jakiś czas plakat / naklejkę / Tipsomaniak a to przecież kosztuje. Tipsomaniak - hm, nie powiem że mi się nie podoba bo byłoby to ewidentne kłamstwo :D. Przyzwyczaiłem się do tych książeczek. Tipsy się przydadzą - już nie raz się o tym przekonałem a teksty zapowiadają się ciekawie. A Gadżet się przejrzy coby pomarzyć o nowych cackach ;-). A i zapomniałbym o plakacie - kalendarzu. Hm ... ładny ;-D. Nawet bardzo. Już go zamontowałem w pokoju. Co prawda Altair z Assasin''s Creed został wyparty ale dla takiego plakatu jestem gotów się poświęcić ;p. Hyhy. Nie wiem czy pisać teraz czy później ale jak już się tak rozpisałem to chyba teraz to dopiszę. Całej redakcji CDA i współpracownikom życzę dużo zdrowia i pieniędzy ( materializm, nie materializm ale żyć za coś trzeba ), Wesołych Świąt i tego żeby przyszły rok nie był gorszy od obecnego. Oby wam sprzedaż wzrosła, gry były rozrywką a nie przykrym obowiązkiem. I tyle ode mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sobie czytam na kibelku AR (reakcje na list Gluta). Jeden list był od 14 letniej dziwczyny o nicku 332... Czyżby to nasza forumowiczka 332? Wiek by się zgadzał ;] Ktoś to dojrzał, czy jak na razie tylko ja?

Wkurzył mnie trochę koleś, który marudził w AR na gry, a raczej ich fabułę. Nie chce mi się pisac co o tym myślę, może napiszę maila do AR na ten temat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe CDA jest naprawdę OK. W środku jest co czytać, między innymi wyczekiwana przeze mnie recenzja nowego Tomb Raidera. Na coverku też jest nieźle, już zainstalowałem XIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 13:52, Mac Cry napisał:

Wczoraj sobie czytam na kibelku AR (reakcje na list Gluta). Jeden list był od 14 letniej
dziwczyny o nicku 332... Czyżby to nasza forumowiczka 332?

>Wiek by się zgadzał ;]
Tak to ona, pisała o tym zresztą na swoim GSie. Ale wydaje mi się, że 332 ma więcej niż 14 lat, zresztą nic, w prost, o swoim wieku nie pisała (przynajmniej w mailu)
>Ktoś to dojrzał, czy jak na razie tylko ja?
Nie jesteś jedyny :P, przykro mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 14:01, Adamzzz napisał:

Na coverku też jest nieźle, już zainstalowałem XIII.


Tak jak FPSow nie lubie tak w XIII gram z przyjemnoscia. Bardzo mi sie podoba ta komiksowa grafika. Fabuła też jest bardzo fajna. A juz sie usmialem jak wczoraj do malego szybu wentylacyjnego wszedlem niosac krzeslo w rekach, bo liczylem, ze jak wyjde to bedzie straznik. A tu kurcze nie, bo trzeba bylo zakladniczke wziac. Jednak kurcze satyfkacja jest jak sie powali przeciwnika krzeslem czy innym przedmiotem. Dlaczego w grach nie jest norma to, ze mozna wykorzystywac elementy otoczenia do ogluszania przeciwnikow, a nie tylko eliminowac za pomoca broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 14:38, Wojman napisał:

Tak jak FPSow nie lubie tak w XIII gram z przyjemnoscia. Bardzo mi sie podoba ta komiksowa
grafika.

No, według mnie to ona jest średnia, i do rysunku w komiksie niezbyt pasuje.

Dnia 04.12.2008 o 14:38, Wojman napisał:

Fabuła też jest bardzo fajna.

Zła nie jest, ale w stosunku do komiksu bardzo uproszczona i spłycona. I kończy się ok. 8 (o ile dobrze pamiętam) tomu, na 19.

Dnia 04.12.2008 o 14:38, Wojman napisał:

A juz sie usmialem jak wczoraj do malego szybu
wentylacyjnego wszedlem niosac krzeslo w rekach, bo liczylem, ze jak wyjde to bedzie
straznik. A tu kurcze nie, bo trzeba bylo zakladniczke wziac. Jednak kurcze satyfkacja
jest jak sie powali przeciwnika krzeslem czy innym przedmiotem. Dlaczego w grach nie
jest norma to, ze mozna wykorzystywac elementy otoczenia do ogluszania przeciwnikow,
a nie tylko eliminowac za pomoca broni?

Bo to dużo roboty, a twórcy są leniwi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeden list był od 14 letniej

Dnia 04.12.2008 o 13:52, Mac Cry napisał:

dziwczyny o nicku 332... Czyżby to nasza forumowiczka 332?

Tak.
>Wiek by się zgadzał ;] Ktoś

Dnia 04.12.2008 o 13:52, Mac Cry napisał:

to dojrzał, czy jak na razie tylko ja?

Ja jeszcze tego nie zauważyłem ale w swoim czasie bym na to natrafił.

kitek0101 ===>
>Ale wydaje mi się, że 332 ma więcej niż 14 lat,
Nie.
>zresztą nic, w prost, o swoim wieku nie pisała (przynajmniej w >mailu)
W mailu nie, na sajcie też nie z tego co pamiętam. Ale dla chcącego nic trudnego. Znalezienie tej informacji zajęło mi kilkanaście sekund ;p. Jak się chce to wszystko można znaleźć.

>No, według mnie to ona jest średnia, i do rysunku w komiksie niezbyt pasuje.
o__O Nie rozumiem. Grafika średnia ? No bez przesady, ta gra jest z bodaj końcówki 2003 roku więc musi nieco gorzej wyglądać niż taki np: Crysis. A sam cel-shading i stylizacja to moim zdaniem jeden z atutów tej gry. Ukończyłem ją kilka razy i zawsze ją miło wspominam.
>Zła nie jest, ale w stosunku do komiksu bardzo uproszczona i spłycona. I kończy się ok. 8 (o ile dobrze >pamiętam) tomu, na 19.
Nie zapominajmy że cała gra kończy się dość nietypowo. Tam nie ma happy endu. Wszystko i tak zostaje zagadką. Przydałaby się część druga ale jakoś jej nie widać, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:12, Krizard napisał:

A do mnie jeszcze CDA nie pszyszedł ;[. A tak już bym chciał sobie go mieć... No cóż,
poczta polska...



I to jest to, gdzie "piechociarze" mają przewagę nad "prenumeraciarzami" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj "dorwalem" CDA. Wygląda jak zawsze solidnie, a nawet lepiej :D. W dobgłebne czytanie na razie się nie zanurzałem bo czasu brakowało... Ale ta muzyka z Mirros Edge to bardzo fajny dodatek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w recenzji modelu lcd neca 24wmgx3 podany jest czas reakcji matrycy 16ms. tymczasem w reklamie tego samego modelu na okładce podany jest czas 6ms.
cała prawda o marketingu technologii lcd:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się