kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Najbardziej podobał mi się tipsomaniak, chodź gazetkę też przeczytałem. Myślę jedak, że Far Cry 2 dosał ciut za surową ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie TM pod względem ,,na luzie,, nie przypadł do gustu. Same humory z zeszytów czy tam uwagi. Nudne to ;/ Zdecydowanie wolę autentyki i tego rodzaju sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, wpisy może i śmieszne, ale jakieś takie nudne i nieciakwe (paradoks wyszedł). Wy też tak macie z XIII, że Was nie łączy z niektórymi serwami? Dokładnego błędu nie podam, bo nie jestem na chacie, ale to wygląda na taki błąd, że nie ma odpowiedniej mapy do konkretnego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem marudzice. To jasne, że nigdy nie bedzie tak, że wszystkim sie spodoba. Jednak lepszy rydz niż nic, chyba że cieszyła by was mniejsza objętość książeczki. Jak ktoś wie do czego miał sie odnosić uczeń a co napisał to gwarantuję że będzie to śmieszniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:56, capral napisał:

Najbardziej podobał mi się tipsomaniak, chodź gazetkę też przeczytałem. Myślę jedak,
że Far Cry 2 dosał ciut za surową ocenę.



za surową ? człowieku dla mnie to punkt, półtora ta gra powinna być niżej niż

Spoiler

8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:23, sevrond napisał:

> Najbardziej podobał mi się tipsomaniak, chodź gazetkę też przeczytałem. Myślę jedak,

> że Far Cry 2 dosał ciut za surową ocenę.
>
za surową ? człowieku dla mnie to punkt, półtora ta gra powinna być niżej niż

Spoiler

8



Jak dla mnie jest idealnie wyważona choćby wnioskując z waszej kłótni. Jeden że za mało drugi że za dużo a prawda jak wszyscy wiemy leży po środku czyli w cd-a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:03, wip_01 napisał:

A moim zdaniem marudzice. To jasne, że nigdy nie bedzie tak, że wszystkim sie spodoba.
Jednak lepszy rydz niż nic, chyba że cieszyła by was mniejsza objętość książeczki. Jak
ktoś wie do czego miał sie odnosić uczeń a co napisał to gwarantuję że będzie to śmieszniejsze
:P

No właśnie co co nie czytali "Chłopów" to nie zajażą niektórych zdań. Bardzo mi się podoba "Antek pracował rękami, a Boryna językiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler możesz mi wyjaśnić jedną rzecz? Dlaczego redakcja Click! ma ten sam adres na listy co CD-Action? (Sukiennice 6. Wrocław)?

A jak zareklamowałem płytkę z Click! to jak mi mail przyszedł, pisało : "Reklamacja CDA" hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 12:19, Etherion66 napisał:

Telomo, zarówno Click jak i CDA wydawane są przez to samo wydawnictwo. Nawet cześć redakcji
jest taka sama w obu czasopismach.


W takim razie nie widzę sensu robienia dwóch magazynów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>W takim razie nie widzę sensu robienia dwóch magazynów ;/
Click! jest za 8 zł dla niedzielnych graczy/ do poczytania w tramwaju, CDA zaś to jeden z tych lepszych magazynów dla prawdziwych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 20:30, choper napisał:

A mnie TM pod względem ,,na luzie,, nie przypadł do gustu. Same humory z zeszytów czy
tam uwagi. Nudne to ;/ Zdecydowanie wolę autentyki i tego rodzaju sprawy :)


"Na luzie" w Tipsomaniaku jeszcze nie czytałem, ale artykuły o gamingu - owszem.

I niestety, troszkę się zawiodłem. Nie wiem jak Wam, jednak mi osobiście nie spodobało się to, w jaki sposób jest pisany artykuł. Zdecydowanie mi do gustu to nie przypadło, ale nie wiem jak innym - osobiście za wzór artykułu o gamingu w CDA uważam poprzedniego Tipsomaniaka, tam felietony były naprawdę świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja jeszcze nie mam - na wypłatę przedświąteczną czekam... A mamusia na CDA jakoś nie chce sypnąć, jak za starych, dobrych, młodzieńczych czasów =P aczkolwiek pewnie zdobędę jeszcze, bo pamiętam jeszcze premierę "XIII" i ciekawie to wyglądało, a że nie miałam okazji sprawdzić na własnej skórze - to teraz nadrobię. No i jak wiadomo przedświąteczny rynek premier i co za tym idzie recenzji pewnie obrodził, będzie co czytać między bombkami a piernikami =) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 13:53, master matrox napisał:

> A mnie TM pod względem ,,na luzie,, nie przypadł do gustu. Same humory z zeszytów
czy
> tam uwagi. Nudne to ;/ Zdecydowanie wolę autentyki i tego rodzaju sprawy :)

"Na luzie" w Tipsomaniaku jeszcze nie czytałem, ale artykuły o gamingu - owszem.

Ja za to nie czytałem gamingu ;)

Dnia 13.12.2008 o 13:53, master matrox napisał:

I niestety, troszkę się zawiodłem. Nie wiem jak Wam, jednak mi osobiście nie spodobało
się to, w jaki sposób jest pisany artykuł. Zdecydowanie mi do gustu to nie przypadło,
ale nie wiem jak innym - osobiście za wzór artykułu o gamingu w CDA uważam poprzedniego
Tipsomaniaka, tam felietony były naprawdę świetne :)

Na to wychodzi, że w porównaniu z poprzednim ten TM jest dosyć przeciętny. Ale nie narzekajmy, zawsze jest więcej do poczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromna prosbe do fanow cda, na pudelku z numeru 138 byl kod na mini peta do gry guild wars, czy ktos mogl by mi go podac, jesli to nie lamie zasad regulaminu oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dam swój bo nie lubię Guild Wars-a ;P

2LL6J-Q819N-4LKRB-K7FH1-KBLPB

Mam nadzieję, że to nie łamie regulaminu. W końcu to nie żaden CD-Key a jedynie kod, który ofiarowuję za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 16:19, Telomo napisał:

Ja też dam swój bo nie lubię Guild Wars-a ;P

2LL6J-Q819N-4LKRB-K7FH1-KBLPB

Mam nadzieję, że to nie łamie regulaminu. W końcu to nie żaden CD-Key a jedynie kod,
który ofiarowuję za darmo ;)


Mogłeś go sprzedać, na Allegro, ale mniejsza o to. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 17:02, JackXP PL napisał:

> Ja też dam swój bo nie lubię Guild Wars-a ;P
>
> 2LL6J-Q819N-4LKRB-K7FH1-KBLPB
>
> Mam nadzieję, że to nie łamie regulaminu. W końcu to nie żaden CD-Key a jedynie
kod,
> który ofiarowuję za darmo ;)

Mogłeś go sprzedać, na Allegro, ale mniejsza o to. xd


Na allegro takich rzeczy chyba nie można sprzedawać =.="

EDIT:
na allegro ponadto trzeba jeszcze mieć ukończone 18 lat. Póki co trzy lata przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 17:09, Telomo napisał:

Na allegro takich rzeczy chyba nie można sprzedawać =.="

Na allegro można wszystko sprzedac, musi to byś jedynie zgodnie z opisem. Tylko kto to kupi i za ile? ;]

Dnia 14.12.2008 o 17:09, Telomo napisał:

EDIT:
na allegro ponadto trzeba jeszcze mieć ukończone 18 lat. Póki co trzy lata przede mną.

E tam, jak płacisz im rachunki za wystawianie aukcji, to guzik ich to obchodzi. W sumie nigdy ich to nie obchodziło. Ja założyłem tam konto jak miałem bodaj 16 lat i do mojej osiemnastki nikt się nie doczepił. 100 % pozytywów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się