kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2008 o 10:22, Diddle napisał:

Psychonauts - Bardzo fajnie. Gra podobno świetna, z chęcią zagram :) .

Super! Już nawet w recenzji tej gry w CDA napisali, że jest to jedna z lepszych platformówek na pc, ale mimo to żadna firma w Polsce jej nie wydała, a szkoda. Grałem w demo i bardzo mi się podobało. CDA nie kupuję, ale ten numer muszę miec....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i PLAY ze swoją Mafią pozamiatane. Nie mówię, że M to zła gra, wręcz przeciwnie, ale każdy kto ją chciał, raczej już posiada. Ze względu na to, że Psychonauts nie ma swojego wydawcy w Polsce (WHY?), tutaj sprawa ma się nieco inaczej. Duży plus dla CDA :) Teraz tylko czekać na NOLFa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 10:40, Lesz3yk napisał:

No i PLAY ze swoją Mafią pozamiatane. Nie mówię, że M to zła gra, wręcz przeciwnie, ale
każdy kto ją chciał, raczej już posiada.


Ja tam z Mafii w Playu sie ucieszylem, bo gra miala u mnie status "kupic i sprawdzic jak kiedys bedzie okazja". Z ta gra po raz pierwszy zetknalem sie wlasnie dzieki Playowi i moim zdaniem akurat w tym miesiacu jest to najlepsza gra w pelnej wersji. Fakt, ze Ty masz juz jakas gre nie oznacza, ze kazdy kto ja chcial miec to ja ma.

Dnia 23.12.2008 o 10:40, Lesz3yk napisał:

Ze względu na to, że Psychonauts nie ma swojego
wydawcy w Polsce (WHY?), tutaj sprawa ma się nieco inaczej. Duży plus dla CDA :) Teraz
tylko czekać na NOLFa ;)


A w Psychonauts z checia zagram, bo slyszalem, ze gra dobra. A co do NOLFa - kazdy kto ja chcial to juz ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 10:43, Wojman napisał:

A co do NOLFa - kazdy kto
ja chcial to juz ma. ;)


Ja chcę, a nie mam xD
Dopiero jakiś czas temu obudziłem się, że chcę ją mieć. Grałem tylko w demo kilka lat temu. Pragnę zagrać w 1 i 2 część :( .
Mam nadzieję, że za jakiś czas jakieś pismo wyda te gry na swoim coverku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psychonauts, gra która zdaje się być interesującą, co prawda na Game Tap jest w kategorii free, ale zawsze to lepiej mieć coś na płycie. Ale i tak z obecnych pełniaków najbardziej mnie interesuje IG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety na 4 gry 3 to premiery - a jak dobrze wiemy którzy twórcy robiąc dobrą grę dadzą ją do gazety nie dając sobie możliwości zarobienia większych pieniędzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwarta pełna wersja na szczęście okazała się bardzo dobra. Psychonauts to IMO doskonały pełniak , już od dawna polowałem na ten tytuł , bo praktycznie wszędzie dostawał bardzo wysokie recenzje i w końcu będę miał okazję zapoznać się z tą nietypową grą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Małe Auta
Gra dla dzieciaków, i to raczej średniawa, więc na minus.
2.NARC
Ekhm...mało wiem o tej grze, ale patrząc na screeny i oceny w necie stwierdzam że to raczej kiepski pełniak.
3 Imperial Glory
Niezła podróbka Medievala. W sam raz na rozgrzewkę przed Empire: Total War.
4. Psychonauts
No i tutaj mamy prawdziwy hicior. Totalnie niedoceniona gra, mimo że jest po prostu genialna. Jak dla mnie-pełniak roku.

(Na marginesie dodam że Psychonauts dało też jakieś czeskie pismo, w komplecie z Advent Rising. I tak sobie myślałem że chyba nie ma przeszkód by AR pojawiło się też w CDA w najbliższych miesiącach.)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 16:08, dominik713 napisał:

A wiadomo w jakich wersjach językowych są te gry? Mógłby ktoś mnie poinformować? :D


podobno pierwsze 3 w PL a ostatnia angielska wersja jezyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psychonauts?! Mogli by nie dać nic innego, a i tak byłoby dla mnie zdecydowanie dobrze - a o jakoś samego pisma nie muszę się martwić, to zawsze dopisuje. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się