kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2008 o 22:31, nekromanta7 napisał:

jest gdzieś spolszczenie do psychonauts? bo nie mogę znaleść

Te a po co ci spolszczenie. Co już pirata ściągnełeś. Poczekaj do wtorku i kup CDA a będziesz miał i orginała i po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko powiedzieć, że cofam swoje słowa na temat pełniaków do nowego numeru CDA. Strasznie się podjarałem tym Psychonauts :D. Jednak będzie w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 22:36, Coxsik napisał:

> jest gdzieś spolszczenie do psychonauts? bo nie mogę znaleść
Te a po co ci spolszczenie. Co już pirata ściągnełeś. Poczekaj do wtorku i kup CDA a
będziesz miał i orginała i po polsku.


Jakbyś był bardziej kumaty to byś zobaczył że psychonauts jest po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 23:01, Damianuss1 napisał:

Chciałbym tylko powiedzieć, że cofam swoje słowa na temat pełniaków do nowego numeru
CDA. Strasznie się podjarałem tym Psychonauts :D. Jednak będzie w co grać.


Ja również na to czekam:D Ale martwi mnie to czy gra będzie po polsku,bo Psychonauts w polsce niestety wydana jeszcze nie była...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 23:13, Linux M napisał:

>/.../
Ekhm, Ghost napisał (w przeciekach):

Psychonauts
Gra w angielskiej wersji językowej. Tym samym w numerze mamy 3 premiery.


http://forum.cdaction.pl/index.php?s=&showtopic=29846&view=findpost&p=767381


Ten numer jest strasznie wypasiony muszę go mieć :).
Uuuu szkoda, iż Psychonauts jest po angielsku :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką propozycję aby w CD Action pojawiły się gry Tomb Raider od części pierwszej aż do Angel of Darkness ciężko jest je dostać w sklepie a cała saga o Larze jest godna uwagi każdego gracza.

Albo zrobić wydanie specjalne gazety poświęcone wszystkim częściom Tomb Raidera w skład gazety mogło by wchodzić 2 płyty DVD z wszystkimi częściami gry (od 1 do Angel of Darkness) + dwustronny plakat z Larą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 13:14, Mati1990 napisał:

Ja mam taką propozycję aby w CD Action pojawiły się gry Tomb Raider od części pierwszej
aż do Angel of Darkness ciężko jest je dostać w sklepie a cała saga o Larze jest godna
uwagi każdego gracza.

Albo zrobić wydanie specjalne gazety poświęcone wszystkim częściom Tomb Raidera w skład
gazety mogło by wchodzić 2 płyty DVD z wszystkimi częściami gry (od 1 do Angel of Darkness)
+ dwustronny plakat z Larą.



Takie wydania specjalne to nie w stylu CDA. Jeśli już, to czegoś takiego można by się spodziewać po Komputer Świat Gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 13:28, Krieeg napisał:

> Ja mam taką propozycję aby w CD Action pojawiły się gry Tomb Raider od części pierwszej

> aż do Angel of Darkness ciężko jest je dostać w sklepie a cała saga o Larze jest
godna
> uwagi każdego gracza.
>
> Albo zrobić wydanie specjalne gazety poświęcone wszystkim częściom Tomb Raidera
w skład
> gazety mogło by wchodzić 2 płyty DVD z wszystkimi częściami gry (od 1 do Angel
of Darkness)
> + dwustronny plakat z Larą.


Takie wydania specjalne to nie w stylu CDA. Jeśli już, to czegoś takiego można by się
spodziewać po Komputer Świat Gry.

Nie ważne jaka gazeta by to zrobiła ale fajnie by było gdyby ktoś pomyślał nad takim czymś. Cykl gier z Larą rozpoczął się przecież w 1996 to takie wydanie by było oznaką szacunku dla cyklu i prezentem dla fanów Tomb Raidera a ich przybywa coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie CDA wybiera tytuły którymi starają się zadowolić jakąś szerszą publikę, chociaż mi nie mogą ostatnio coś utrafić, jedynie te Fable na przestrzeni ostatniego roku, no i siora męczyła klawe w igrzyska, a numer 1/09 kupie z już z przyzwyczajenia no i dla paru recek ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 14:18, Aila napisał:

Ogólnie CDA wybiera tytuły którymi starają się zadowolić jakąś szerszą publikę, chociaż
mi nie mogą ostatnio coś utrafić, jedynie te Fable na przestrzeni ostatniego roku, no
i siora męczyła klawe w igrzyska, a numer 1/09 kupie z już z przyzwyczajenia no i dla
paru recek ^^


Zgadza się Fable było dobre no i SpellForce 2 też ujdzie ale z Tomb Raiderem trafili by do szerokiego grona graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 14:20, Mati1990 napisał:

Zgadza się Fable było dobre no i SpellForce 2 też ujdzie ale z Tomb Raiderem trafili
by do szerokiego grona graczy.


Ale jeśli dobrze pamiętam, to jakiś dłuższy czas temu dodali starsze części Lary jako "antologie" czy coś w tym stylu i jakąś jedną część luzem. Nie wiem czemu TR nigdy nie mógł do mnie trafić, jakieś dziwne to to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 14:24, Aila napisał:

> Zgadza się Fable było dobre no i SpellForce 2 też ujdzie ale z Tomb Raiderem trafili

> by do szerokiego grona graczy.

Ale jeśli dobrze pamiętam, to jakiś dłuższy czas temu dodali starsze części Lary jako
"antologie" czy coś w tym stylu i jakąś jedną część luzem. Nie wiem czemu TR nigdy nie
mógł do mnie trafić, jakieś dziwne to to jest


nie nic o tym nie słyszałem w sklepach można znaleźć Legendę, Anniversary i Underworld no i na konsole jeszcze pojawiła się ostatnio Angel Of Darkness w serii Kolekcja klasyki jak się nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 14:27, Mati1990 napisał:

nie nic o tym nie słyszałem w sklepach można znaleźć Legendę, Anniversary i Underworld
no i na konsole jeszcze pojawiła się ostatnio Angel Of Darkness w serii Kolekcja klasyki
jak się nie mylę


Ehh zmusiłeś mnie do ruszenia się do półki gdzie na honorowym miejscu leżą cidiki z CDA w numerze 04/07 dołączone było TR: Chronicles (5) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 14:31, Aila napisał:

> nie nic o tym nie słyszałem w sklepach można znaleźć Legendę, Anniversary i Underworld

> no i na konsole jeszcze pojawiła się ostatnio Angel Of Darkness w serii Kolekcja
klasyki
> jak się nie mylę

Ehh zmusiłeś mnie do ruszenia się do półki gdzie na honorowym miejscu leżą cidiki z CDA
w numerze 04/07 dołączone było TR: Chronicles (5) :)


gra była dodana w 2007 roku w kwietniu teraz mamy rok 2008 a właściwie już 2009 i niektórzy w tamtych czasach nie kupowali CDA :-( mój wielki błąd, ale reedycje mogli by zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2008 o 14:36, Mati1990 napisał:

> w numerze 04/07 dołączone było TR: Chronicles (5) :)

gra była dodana w 2007 roku w kwietniu teraz mamy rok 2008 a właściwie już 2009 i niektórzy
w tamtych czasach nie kupowali CDA :-( mój wielki błąd, ale reedycje mogli by zrobić


Temu mówię ze dłuższy czas temu dodali, swoją drogą możesz zadzwonić czy wysłać maila z zapytaniem czy jest możliwość zamówienia archiwalnych numerów jak Tobie tak bardzo zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 14:36, Mati1990 napisał:

gra była dodana w 2007 roku w kwietniu teraz mamy rok 2008 a właściwie już 2009 i niektórzy
w tamtych czasach nie kupowali CDA :-( mój wielki błąd, ale reedycje mogli by zrobić


Tak swoją drogą, to ci współczuję. Ty kupujesz CDA tylko dla pełnych wersji czy jak? Poza tym, jakbyś przeczytał FAQ CDA to byś doskonale wiedział, że takie jęczenia "dajcie grę xyz" nie mają żadnego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 14:38, Aila napisał:


> > w numerze 04/07 dołączone było TR: Chronicles (5) :)
>
> gra była dodana w 2007 roku w kwietniu teraz mamy rok 2008 a właściwie już 2009
i niektórzy
> w tamtych czasach nie kupowali CDA :-( mój wielki błąd, ale reedycje mogli by zrobić


Temu mówię ze dłuższy czas temu dodali, swoją drogą możesz zadzwonić czy wysłać maila
z zapytaniem czy jest możliwość zamówienia archiwalnych numerów jak Tobie tak bardzo
zależy :)

zależało by bardzo będę musiał spróbować albo założyć na stronie CDA temat na forum O Tomb Raiderze i zobaczyć ile osób by poparło pomysł o grach lub wydaniu specjalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2008 o 14:42, Mati1990 napisał:

zależało by bardzo będę musiał spróbować albo założyć na stronie CDA temat na forum O
Tomb Raiderze i zobaczyć ile osób by poparło pomysł o grach lub wydaniu specjalnym


No to próbuj, zawsze masz jakąś szansę na powodzenie :)
Masz mojego blessa na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się