kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

CDA nigdy nie kupowałem dla pełniaków, raczej dla recenzji no i Action Redaction (co tam czasem ludzi piszą to czasem sie w łebie nie mieści "są ludzie i taborety,, xD) a ten numer jest jak zawsze wypaśmy w recenzje nic tylko czekać na listonosza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 17:26, Filip1010 napisał:

A w tym numerze była kaszanka?;D Ja jakoś nie miałem chodź szukalem;/


Nie, prawdopodobnie przez to, że nie byłoby miejsca na inne artykuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 19:28, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie:W jaki sposób CDA kontaktuje się z wygranymi osobami??Bo odp. na to pytanie
dostałem dwie różne...?

Telefonicznie... Dzwonią na numer telefonu wygranej osoby. Cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 19:31, Chaotizz napisał:

> Mam pytanie:W jaki sposób CDA kontaktuje się z wygranymi osobami??Bo odp. na to
pytanie
> dostałem dwie różne...?
Telefonicznie... Dzwonią na numer telefonu wygranej osoby. Cała filozofia.


Aha dzieki,a jeśli załużmy ktoś nie może odebrać telefonu w tej chwili...?To nagroda przepada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 19:34, rafekx 12 napisał:

Aha dzieki,a jeśli załużmy ktoś nie może odebrać telefonu w tej chwili...?To nagroda
przepada??

Pewnie zadzwonią kilkukrotnie... O różnych porach, tak mi się wydaję. Bo ja odebrałem za pierwszym razem. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podobał numer i był do dla mnie nawet najlepszy numer w 2008 roku. Zwłaszcza Cormac mi zrobił smaka na Pop''a i Qnik na ME. A co do pełniaków 2009 roku chciałbym aby dali na coverku Broken Sword Anioł Śmierci. Były już dwie części tej gierki to i najnowszą część mogli by kiedyś wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.o włośnie obejrzałem sobie numery na WOŚP i musze powiedzieć, ze w tym roku zaszaleli z tą złotą edycją. Kurcze, ja chyba się zdecyduje na to, ale jeszcze poczekam do końcówki aukcji, bo jak ceny podskoczą do 7 stów to ja podziękuję. Ale nie no ten hełm to rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 20:20, trutututu napisał:

O.o włośnie obejrzałem sobie numery na WOŚP i musze powiedzieć, ze w tym roku zaszaleli
z tą złotą edycją. Kurcze, ja chyba się zdecyduje na to, ale jeszcze poczekam do końcówki
aukcji, bo jak ceny podskoczą do 7 stów to ja podziękuję. Ale nie no ten hełm to rządzi.


heh srebrna edycja drożej o 60 zł stoi od złotej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2009 o 20:30, sevrond napisał:

heh srebrna edycja drożej o 60 zł stoi od złotej :)


Wiem, ale csiiii, może tak zostać jak dla mnie... :) A z resztą Złota edycja jest jeszcze 3 dni, a srebrna 2 więc jeszcze wszystko może się zdarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może po jakim czasie od momentu dzwonienia są wysyłane wygrane z konkursów? Pani dzwoniła do mnie, że paczka będzie wysłana w tydzień przed świętami a jej jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 12:51, smuggler napisał:

To raczej poczta sie nie popisuje...


Taka już specyfika polskiej poczty. raz szybko, raz długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spokojnie... ja na swoja nagrodę tez trochę czekałem a to był środek roku - zero świąt... możesz być pewien, że dojdzie i to w doskonałym stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Jestem spokojny, tylko że kiedyś w innym czasopiśmie wygrałem nagrodę... Pomimo kilku telefonów i obiecanek jakiejś przemiłej pani nagroda do mnie nie dotarła. A to już ze 2 lata. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się