kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Tak ogólnie podsumowując; nr. wyszedł bardzo fajny. Sporo ciekawych tekstów, cały numer czytało się przyjemnie. Jedynie muszę jeszcze zapoznać się z zawartością płytki, jestem ciekaw tego Pscyhonauts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 15:54, wojtek2222 napisał:

Tak ogólnie podsumowując; nr. wyszedł bardzo fajny. Sporo ciekawych tekstów, cały numer
czytało się przyjemnie. Jedynie muszę jeszcze zapoznać się z zawartością płytki, jestem
ciekaw tego Pscyhonauts.


Heh, Psychonauts bardzo fajną gierka, ale znajdź jakąś robotę podczas instalacji. Trochę sobie poczekasz :). U mnie instalowało się ok. 50 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pismo już prawie całe przeczytałem, ale nigdy nie czytam całego. W psychonautus jeszcze nie grałem, miałem mały problem, ale zrobiłem sobie przerwę z rozwiązywaniem go. Bardzo lubię gry platformowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 16:09, polskavaenk napisał:

Heh, Psychonauts bardzo fajną gierka, ale znajdź jakąś robotę podczas instalacji. Trochę
sobie poczekasz :). U mnie instalowało się ok. 50 minut.


:O No trudno, tym bardziej szkoda, bo CDA już praktycznie całe przeczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 20:59, nekromanta7 napisał:

będzie w końcu spolszenie do psychonauts, czy raczej nie..?

Kiedyś na pewno będzie , ale nie przygotowuj się teraz .Wiem o tym już ze swoich doświadczeń z grami w językach obcych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 21:03, mouhhg napisał:

> będzie w końcu spolszenie do psychonauts, czy raczej nie..?
Kiedyś na pewno będzie , ale nie przygotowuj się teraz .Wiem o tym już ze swoich doświadczeń
z grami w językach obcych .



ajjj szkoda... chciałem kupić to cda dla psychonauts, ale po angielsku na pewno nie załapę całej historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2009 o 21:44, nekromanta7 napisał:

ajjj szkoda... chciałem kupić to cda dla psychonauts, ale po angielsku na pewno nie załapę
całej historii...

Mam tę grę zainstalowałem ją co prawda też nie jestem genialny z angielskiego , ale przyjemność mi sprawia samo granie .Bo klimat gry jest po prostu genialny ;) polecam zainstalować i pograć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam szczęście. Jak głupi cieszyłem się na Psychonauts. W domu mam kompa ze zintegrowanym GeForce 4, więc oczywiście nie chodzi. Poczekałem do końca świąt, zawiozłem sobie pada tam gdzie studiuję, odpaliłem... To jest świetne! Chyba nie będę się mógł oderwać. No ale chodzi, że tak powiem z małymi zaciachami. Pogrzebię w panelu Nvidii i się zobaczy. Faktycznie, zaczęło chodzić lepiej i już mam zaczynać od początku, a tu zwis. No nic tam, reset i czekamy... ZONK! Poszła mi pamięć na karcie, pionowe pasy na ekranie, XP nie wchodzi. Gwarancja oczywiście już wygasła :/ Nowa karta za min. 2 tygodnie. I jak ja wytrzymam tyle bez Psychonauts. Nie mogło się spalić, zanim sprawdziłem jak świetna jest ta gra? A co do CDA, żeby nie było off-topu :P to zaczynają mnie już wkurzać recki Huta. Jakoś tam przetrzymałem zachwyty nad Spore (pięć słabych gierek w jednej paczce). Kiedy jednak przeczytałem reckę Fallouta 3 i zachwyty nad nim, to już mnie krew zaczęła zalewać. Przy sequelach gier powinna być dodatkowa ocena za "zgodność z poprzednimi częściami". Średnio mi się podoba, gdy widzę coś w tym stylu: "No niby nowe Diablo zmieniło się w samochodówkę z elementami simsów, jednak gra się tak fajnie, że wystawiam 9+ i znaczek jakości za grafikę." W grach nie chodzi tylko o "fajność". Co z dziedzictwem? Tytuł rozpoznawany ze 100km, a robią jakiś gniot. Dla mnie Fallout 3 to tylko Fallout: Tactics w 3D, czyli raczej nie bangla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:10, alduron napisał:

Jaką ocenę dostała gra Far Cry 2 w CDA?

I jeszcze ocenę Fallouta 3 chciałbym poznać


Far Cry 2 dostał 8+, a grę recenzował Allor (w mini recenzji Cormac wystawił już tylko 8). Natomiast Fallout 3 z tego co pamiętam 9 i znak jakości. Recenzja była autorstwa Gema. Jeśli możesz pozwolić sobie na tylko jedną z tych dwóch gier to raczej polecam tą drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:10, alduron napisał:

Jaką ocenę dostała gra Far Cry 2 w CDA?

I jeszcze ocenę Fallouta 3 chciałbym poznać


Far Cry 2 --> 8+
Fallout 3 --> 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 09:24, Arek13 napisał:

A ja chciałem zapytać jaka ocenę dostał Dead Space? Jakoś przegapiłem numer z recką tej
gry.

Dead space dostał równą dziewiątkę (chyba równą) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się