kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2009 o 16:27, Lesz3yk napisał:

Jeszcze jeden cytat od Smg:

I takim samym kotletem bedzie zapewne Mafia za czas jakis.

Może niektórzy się tym zainteresują ;)


Hm ... przez długi czas była obecna w Kolekcji Klasyki, potem pojawila się w Play''u ... kto chciał zagrać, już dawno miał ku temu okazję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 16:40, KŁEJK napisał:

Z tego co ja wiem [ pisano o tym kiedyś w CDA chyba ] z tym bywa różnie, czasem egzemplarze
trzeba odsyłać ale chyba najczęściej jeśli jakaś gra jest dostarczana do recenzji to
już w redakcji zostaje. Zresztą to wydawcy gry zależy na recenzji owego produktu.


Wiesz chodzi o to, że może KIEDYŚ napiszemy do jakiegoś wydawcy o fundacje kilku gier, no i ja z ciekawości się pytam jak to jest, bo męczyło mnie to już od dłuższego czasu , nawet jak pisałem jeszcze do starego wortalu.

No i jeśli ludzie rozrzuceni są po całej polsce to też trzeba tak odsyłać itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam cieszę, że dali Two Worlds, nie kupowałem bo miałem za słabego kompa, a teraz jest okazja, ciekawe jaki będzie ostatni, sądzę, że równie dobry, albo nawet lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:46, kozuba123 napisał:

A czy Two Worlds będzie miało multiplayera?


Prawdopodobnie nie. Ja mam wersję z czasopisma Komputer Świat Gry i tam nie było multi, wiec zapewne w CD Action też go nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 17:57, kozuba123 napisał:

Ja kupiłem miesiąc temu TW i jeśli będzie Multi to troche sie pospieszylem z zakupem.
Ale CD-a i tak kupię:D


Pewnie nie będzie, ale multi w Two Worlds to siano łagodnie mówiąc. Straszne nierówności, można zdobyć armor który dodaje 999999999999999999999999999999999999999999999999999999 pancerza i jesteś God.
Bezsensowne - dużo ludzi z gramu ci to powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ostatni pełniak ratuję cienką sytuację, która dotyczy dwóch pierwszych :D. W TW nie grałem, ale z tego co widziałem to zapowiada się całkiem przyzwoicie. Pozostała już tylko zawartość : ). Mam nadzieję, że będzie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 18:02, Damianuss1 napisał:

Moim zdaniem ostatni pełniak ratuję cienką sytuację, która dotyczy dwóch pierwszych :D.
W TW nie grałem, ale z tego co widziałem to zapowiada się całkiem przyzwoicie. Pozostała
już tylko zawartość : ). Mam nadzieję, że będzie ciekawie.


A jakie to pełniaki będą w lutowym CDA? Co jeszcze ujawniono oprócz TW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 18:08, Damianuss1 napisał:

A przeczytać poprzednie dwie strony to nie łaska?
- Tycoon City: New York
- Pet Beauty Salon


Hmmm, to raczej dla mnie nadzieja w ostatnim pełniaku. "Tajkuunów" nie lubię za bardzo, Pet Beauty Shop odpuszczę sobie ze względu na samą nazwę ;) A TW mam z KS Gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 18:02, Damianuss1 napisał:

Pozostała
już tylko zawartość : ). Mam nadzieję, że będzie ciekawie.


Jutro będą jeszcze przecieki, więc w tym numerze będą 4 pełne wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć zawsze ostatnia jest najlepsza, a któryś z redaktorów powiedział, że ma to być "siekierka numeru" więc pozostaje nic innego jak czekać na ostatni pełniak :D. Póki co zapowiada sie nieźle... ale ten PetShop? Już niedługo Barbie dadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tajkun sity niu jork mam z konkursu kalamburowego, TW - ciekawe, must have a pet beauty saloon erhgegeghm, kto przygotował tego pełniaka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 18:11, scooby01 napisał:

Ech... i znowu żadnej przygodówki :/
Ale nie ma co narzekać, Two Worlds to bardzo dobry pełniak :)


Będzie w co pograć w ferie :). Ciekawe, jakie teksty dadzą, może też trochę poczytam...ogólnie bardzo lubięrecenzje i zapowiedzi w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 18:12, FoZz napisał:

Ponoć zawsze ostatnia jest najlepsza, a któryś z redaktorów powiedział, że ma to być
"siekierka numeru" więc pozostaje nic innego jak czekać na ostatni pełniak :D. Póki co
zapowiada sie nieźle... ale ten PetShop? Już niedługo Barbie dadzą...

A ja lubię takie gry, mam pieska yorka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Two Worlds - Kolejny odgrzewany kotlet w wykonaniu CDA... ;/ Już naprawdę nie wiem, czy oni rzeczywiście nie mają co dawać na tą płytę ? Bo coś mi się wydaję, że już chyba doszli do wniosku, że ''''nie ważne co damy na płycie i tak ludzie będę kupować nasze czasopismo, więc nawalmy na płytę jak najwięcej badziewia i kotletów''''... Ciekaw jestem jaki będzie ten główny pełniak, bo żadna rewelacja jak na razie się nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 18:15, Damianuss1 napisał:

Curse of Monkey Island? Ehh warto pomarzyć : P.


Niom. Smuggler kiedyś mówił, że Lucas Arts i Electronics Arts NIGDY nie sprzedają swoich gier do czasopism, więc o niektórych wspaniałych grach tych wydawców (szczególnie Lucas Arts) możemy pomarzyć. A szkoda :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się