kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2009 o 07:31, Wojman napisał:

A ja ponarzekam jeszcze na obecny numer CDA. :) Chodzi mi o recenzje gry Prince of Persia
i wytlumaczenie dlaczego gra nie dostala 10/10. "Fajnie" sie czyta w uzasadnieniu dlaczego
gra nie dostala najwyzszej oceny. A nie dostala, bo kamera, bolaczka wielu tego typu
produkcji, spisywala sie swietnie.


>>> ?! Chyba jednak uzasadnienie bylo nieco inne :). Ogolnie nie dostala bo nie bylo co najmniej 2 ludzi poza autorem, ktorzy by poparli 10/10. Sam autor moze tylko NOMINOWAC gre do 10/10.

Bardzo ciekawe nie ma co. Po za tym kwestia jak to

Dnia 20.01.2009 o 07:31, Wojman napisał:

autor recenzji nazwal "ukazualowienia". Czyli jak gra jest przystepna i przy niej milo
spedzaja czas nie tylko ci gracze, ktorzy maja wrecz malpia zwinnosc, ale takze i ci,
w ktorzy w grach szukaja przede wszystkim dobrej zabawy to oznacza, ze gra na dyche nie
zasluguje.


>>>pamietaj, ze to subiektywna opinia autora. Ja sie z nia nei zgadzam.


Zabugowanemu Oblivonowi jakos powazne bugi nie przeszkadzaly w tym, zeby dostac

Dnia 20.01.2009 o 07:31, Wojman napisał:

najwyzsza ocene.


>>>Oj... Wiedzminowi bugi tez nie przeszkodzily prawie dostac 10. :)

Dnia 20.01.2009 o 07:31, Wojman napisał:


Kolejna sprawa jest ramka konfigurator LIVE, mowa caly czas o grze Prince of Persia.
Wynika z niego bardzo "ciekawa" rzecz, mianowicie majac system Windows XP w PoPa moze
owszem i zagrasz, ale gora na srednich detalach w rozdzielczosci 1280x1024. Natomiast
jesli masz system Windows Vista, gra bedzie dzialala na maksymalnych detalach niezaleznie
od posiadanego sprzetu.


<<<Sprawdze, byc moze babol albo jakas niekonsekwencja w opisie.

Moim zdaniem jest to drobna manipulacja, po prostu do konfiguratora

Dnia 20.01.2009 o 07:31, Wojman napisał:

wybrano starsze komputery z systemem Windows XP tak, zeby pokazac, ze pod tym systemem
gra nie dziala, natomiast pod Vista gra sie znakomicie.


>>>Gwarantuje, ze nie placi nam Microsoft za promowanie Visty. Sam mam XP. Byc moze autorzy zalozyli, ze nowsze sprzety maja automatycznei Viste na pokladzie?

Dnia 20.01.2009 o 07:31, Wojman napisał:


No i na koniec - co z kluczami do trybu multiplayer do gry Codename: Panzers - Faza Druga?


<<<Na razie sprawa ejst w martwym punkcie - sa jakies dziwaczne spory proceduralne pomiedzy GameSpy i tworcami CnP, a w nas to wali rykoszetem. :/ Ale nie odpuszczamy, choc niestety nie jestem w stanie podac kiedy sie uda ten prbolem rozwiazac. Sorry w imieniu redakcji, ktorej jest glupio podwojnie. Ramke faktycznie chyba sie wrzuci do nastepnego numeru. Ale licze ze w miedzyczasie cosik sie w tej sprawie ruszy


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, numer bardzo dobry, masa dobrych recenzji, konfigurator i testy sprzęty są OK. Jak zawsze śmieszy AR i NL. Pytania i problemy...
1. Napchaliście tyle tych pełniaków, że Psychonauts (swoją drogą bardzo dobra gra) instaluję się ok. godziny (rozpakowuje się jeszcze coś). Czy nie można było by wtedy usunąć The Little Cars in The Great Race albo czegoś innego, aby tak nie zapychać?
2. Covery - czy takie duże już będą na stałe, czy powrócą mniejsze? :P
3. Przecieki - będzie gra Two Worlds, ale czy będę mógł grać w niego na multi?

Pzdr dla Smg i całej redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2009 o 08:58, dave03 napisał:

>
Zabugowany to był Gothic 3, a nie Oblivion ;) On już 10/10 nie dostał, bo w tym przypadku
było 9/10 i znak jakości, choć dla mnie to i tak ze dwa punkty za dużo. Znak jakości
to też jest jakiś skandal, bo jak można nagradzać tak wydane gry to już chyba tajemnica
redakcji. Dla mnie to nic innego jak tylko przyzwolenie dla twórców na tego typu praktyki
w przyszłości, bo i po co się bardziej starać (i przeprowadzać beta-testy) skoro gra
i tak zbiera znakomite oceny? Wracając jednak do Obliviona... grałem w niego, wątek fabularny
już dawno skończyłem i na żadne większe błędy nie trafiłem. Jakieś tam oczywiście w kilku
miejscach się pojawiły, ale nie było to nic poważniejszego. Dodać należy, że w tego typu
grach całkowite uniknięcie jakichkolwiek błędów jest po prostu niemożliwe.



Casus Wiedzmina: POMIMO wielu paskudnych bugow - NADAL swietna gra. Recenzja na szczescie nie polega tylko na zliczanu bledow, a na ocenie gry jako CALOSCI, przy czym grywalnosc nader wszystko. DOdam, ze sam akurat Gothika jakos specjalnie nie powazam, w jedynce sie tak odbilem od sterowania, ze potem juz jakos nigdy nie moalem checi w toto grac, wiec nie jestem fanbojem. Ale patrzac obiektywnie - gra grzechu warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 13:59, polskavaenk napisał:

Heh, numer bardzo dobry, masa dobrych recenzji, konfigurator i testy sprzęty są OK. Jak
zawsze śmieszy AR i NL. Pytania i problemy...
1. Napchaliście tyle tych pełniaków, że Psychonauts (swoją drogą bardzo dobra gra) instaluję
się ok. godziny (rozpakowuje się jeszcze coś). Czy nie można było by wtedy usunąć The
Little Cars in The Great Race albo czegoś innego, aby tak nie zapychać?


>>>Moze i sie dalo, ale to juz musztarda po obiedzie.

Dnia 20.01.2009 o 13:59, polskavaenk napisał:

2. Covery - czy takie duże już będą na stałe, czy powrócą mniejsze? :P


<<<Na razie beda duze, chyba ze wszyscy beda stale lamentowac ze po co. :)

Dnia 20.01.2009 o 13:59, polskavaenk napisał:

3. Przecieki - będzie gra Two Worlds, ale czy będę mógł grać w niego na multi?


>>>Niestety tylko single. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 14:03, smuggler napisał:

<<<Na razie beda duze, chyba ze wszyscy beda stale lamentowac ze po co. :)


Mi bardzo pasuje to, że coverki są duże, są o wiele bardziej.. stylowe ;). Poza tym okładka jest większa, ładniejsza, mieszczą się screeny z gier. Wielki plus, że to wprowadziliście ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2009 o 14:03, smuggler napisał:

<<<Na razie beda duze, chyba ze wszyscy beda stale lamentowac ze po co. :)


Nie róbcie mi tego, proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 21:09, Lesz3yk napisał:

Chodzi mi o wersję z CDA -.-


A możesz wyjawić chociaż skąd wiesz, że wersja z CDA nie będzie miała multi? Bo o ile mi wiadomo nigdzie o tym chyba jeszcze nie mówili...
Ok nie było pytania, Smuggler trochę wyżej powiedział, że samo single :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna planowałem nabyć TH przy jakimś większym zamówieniu. Jedyneczka bardzo mi się podobała : ). Moje klimaty. Według mnie najlepszy pełniak z całej reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 20.01.2009 o 14:00, smuggler napisał:

Casus Wiedzmina: POMIMO wielu paskudnych bugow - NADAL swietna gra. Recenzja na szczescie
nie polega tylko na zliczanu bledow, a na ocenie gry jako CALOSCI, przy czym grywalnosc
nader wszystko. DOdam, ze sam akurat Gothika jakos specjalnie nie powazam, w jedynce
sie tak odbilem od sterowania, ze potem juz jakos nigdy nie moalem checi w toto grac,
wiec nie jestem fanbojem.

Po części masz rację, ale tylko po części. Bugi też powinny wpływać na ocenę końcową gry. Spójrz na takiego G3ZB. Nie wiem co prawda jaką ocenę dostała u Was, ale pewnie nie zbyt wysoką. Przecież ta gra może być rewelacją! Co z tego, że jest niegrywalna, i tandetna technicznie. Takie błędy się nie liczą.
Tak naprawdę błędy powinny wpływać na ocenę końcową gry.

>Ale patrzac obiektywnie - gra grzechu warta.
Chodzi Ci o Wiedźmina? Tjaaa. Warta grzechu. Jakbym spotkał kolesi od reklamy to bym ich chyba wszystkich pozabijał. Takich cyrków to chyba nigdzie indziej nie było. No ale "Polak potrafi" - szkoda, że w tym wypadku skończyło się na słowach. Bo dalej nie widzę, aby CDPR zrobiło taką grę o jakiej mówili w trakcie promowania Wiedźmina.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 15:05, gitarka napisał:

Ostatni pełniak to:

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers

IMO z tych wszystkich pełniaków jest najlepszy Two Worlds. :)


No i w końcu coś dla mnie!:D FSW jedynka była świetna,chciaż muszę do niej wrócić aby se nieco przypomnieć z rozgrywki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 16:03, Azreix napisał:

Two Worlds, FSW: Ten Hammers... Dla mnie się zapowiada luks. ;)


I dla mnie:) Chociaż TW mam--a kiedy będzie można się spodziewać infa o zawartości numeru?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 16:11, rafekx 12 napisał:

I dla mnie:) Chociaż TW mam--a kiedy będzie można się spodziewać infa o zawartości numeru?:)

Jutro w godzinach porannych. Wystarczy przeczytać post Ghosta w temacie o przeciekach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 15:05, gitarka napisał:

Ostatni pełniak to:

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers

Od jedynki się odbiłem, ale chyba dam jej drugą szansę i jak mi się spodoba to zainstaluję dwójeczkę. Jednak Two Worlds to pełniak numeru. Gdybym wiedział, że CDA go wrzuci na cover nie kupował bym KŚG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie kupiłem wczoraj dwie pułki na gry z Cda i jestem kozak! hehe:D jedna większa, żeby pomieścić te nowe opakowania.

Smuggler mam pytanie: Pudełko na grę te same które było w poprzednim numerze, czy wracamy do tych mniejszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się