kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2009 o 22:42, alduron napisał:

Czyli nie zepsuli konwersji i można śmiało brać?


Pytanie retoryczne :) Oczywiście, że brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smug, wrzuć proszę okładkę styczniowego numeru (09), bo właśnie doszedł do mnie lutowy numer, a styczniowego nie dostałem, to chciałbym się upewnić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 00:22, Qoster napisał:

Hmm... Ciekawe. Ale o jakie kody chodzi? Do gry w multi?


Hmm kody by może modź w ogóle zrecenzować tą grę może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 00:22, Qoster napisał:

Hmm... Ciekawe. Ale o jakie kody chodzi? Do gry w multi?


Nie wiem dokładnie może coś źle zrozumiałem. Mój angielski jest raczej średn.
Wkleję treść posta:

"I have personally handled each review of the game in Europe and i can confirm these guys HAVE NOT played the game so their review is totally fake.

No Polish magazines have had review code whatsoever yet. Nor have these guys been to any press events.

Sad that media make up reviews to try and make out they are on the pulse of things.

:WTF:"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2009 o 00:35, Qoster napisał:

Kurde. U mnie z angielskim tak samo jak u ciebie. Ale może być i tak jak golona11 mówi.
Czyżby koniec CD-A?


Koniec raczej nie. Ale trochę głupio to wygląda, szczególnie że w co drugim numerze chwalą się jacy to są uczciwi i prawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie też brzmi post nr 49, a właściwie końcowe zdanie, które daje do myślenia:

"Well done you guys for finding this though, they''re now going to feel the wrath of the emperor first hand!"

Sądząc po statusie gościa na tym forum jest kimś ważnym (ten znaczek THQ obok nr posta).

Ciekawi mnie zatem odpowiedź CDA na to "delikatne nieporozumienie". Może przynajmniej przestaną chwalić się we wstępniaku jakie to oni kontakty nie mają, i jako JEDYNI coś tam znowu załatwili. Denerwuje mnie to na równi z tekstami w wiadomościach rmf fm/zetki, że podali jakąś informację jako pierwsi w kraju... co to kogo obchodzi?
Kończę, bo późną porą jakieś dziwne zdania mi wychodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że niedługo dowiemy się, iż nastąpiła pomyłka, a recenzenci w grę grali ;c
Jeśli jednak to co napisali ci przedstawiciele(?) THX jest prawdą, to CDA naprawdę zachowało się karygodnie.
Chciałbym usłyszeć opinie Smugglera co do powyższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 00:38, Miśkov napisał:

Koniec raczej nie. Ale trochę głupio to wygląda, szczególnie że w co drugim numerze chwalą
się jacy to są uczciwi i prawi.

Poczekamy, zobaczymy co redaktor naczelny nam napisze w najbliższym cd-a. Mam nadzieję że w ogóle coś napisze, bo schowanie głowy w piasek niczego nie załatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO redakcja CD-A nie odważyłaby się posunąć do czegoś takiego. Jestem pewny, że nastąpiła jakaś pomyłka, albo ci z Relic chcą zanegować słabą ocenę jaką dostał ich produkt.
W końcu to jest największe czasopismo o grach w Polsce, czy zrobiliby coś takiego (ryzykując stratę pracy i zamknięcie redakcji oraz wielkie kary finansowe) tylko po to, żeby dać coś "jako pierwsi w Polsce" ? Wg mnie nie.
Ja wierzę, że to jakieś nieporozumienie i wszystko zostanie wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się