kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Recenzji jest tyle ile wyszło gier i redakcja nic na to nie poradzi. Święta już za nami i teraz tyle tytułów już się nie ukazuje co w grudniu. Jeśli chodzi o płytę to ta nie jest z gumy i lepiej chyba mieć kilka pełnych wersji gier niż jakieś trailery, które bez żadnych problemów możesz obejrzeć w necie. Z dem moim zdaniem najlepiej chyba będzie zrezygnować, bo też szkoda miejsca (wyjątkiem niech tu będą jakieś głośniejsze tytuły, ewentualnie gdy zostanie trochę niewykorzystanego miejsca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 17:04, rafekx 12 napisał:

Jak patrzę na CDA nową okłądke,to zaczynam sie zastanawiać czy aby JC 2 nie będzie hitem...:)


E tam, po okładce nic wnioskować nie można ;) Napewno sporo było tytułów na okładce, które poźniej nie wypaliły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne tytuły w tym numerze. :D I tak pewnie nie zagram w żaden (no dobra, Broken Sworda na pewno zainstaluję :P). Okładka przyciąga, a numer kusi zawartością. No cóż, pozostaje mi we wtorek pójść do sklepu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie numer jeszcze gorszy niż wcześniejszy. Ale to nie jest ich wina. Po prostu nic mnie nie ciekawi. No może FEAR2. A windows 7 wychodzi za rok dopiero więc wątpię aby było o nim wszystko jak napisali. Poczytam sobie artykuły o windows 7 jak będzie bardzo blisko do premiery tego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2009 o 16:52, junior17 napisał:

2. Tak mało recenzji.


Miesiąc temu było pełno średniaków wg. mnie kilka z nich powinno się znaleźć w tym numerze który wyjdzie teraz żeby co miesiąc było mniej- więcej równo a nie tak jak teraz np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 19:00, hubert0 napisał:

No i znowu bez życia w sieci ;(;(

Też na to narzekałem trochę wyżej :/ W poprzednim też nie było... Był artykuł o grach przez sieć, ale tych przeglądarkowych może w ramach działu o MMO. Mnie on nie zaciekawił, bo nie lubię takich gier. Może w tym numerze też czymś zrekompensują brak ,,żws,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 17:33, xbit71 napisał:

mi we wtorek pójść do sklepu. ;)


Problem, że ten numer ukaże się w środę o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 20:12, lol94 napisał:

> mi we wtorek pójść do sklepu. ;)

Problem, że ten numer ukaże się w środę o.O



Teleporter :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy już ktoś o tym pisał, ale na Wirtusie jest podane, że F.E.A.R 2 otrzymał w CD-A ocenę

Spoiler

9/10

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 20:36, Lesz3yk napisał:

Nie wiem, czy już ktoś o tym pisał, ale na Wirtusie jest podane, że F.E.A.R 2 otrzymał
w CD-A ocenę

Spoiler

9/10

.


Ach ten F.E.A.R.2 to juz jest taka gra. Ja sam jestem ogolnie zadowoloni. Tylko te magaziny dajal ocen od 70%do90%. Czy to wogole jeszcze jest okay? Czy nie raczej jakas subjektywnosc dziala? Ca$h? Kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 20:38, SegaPL napisał:

> Nie wiem, czy już ktoś o tym pisał, ale na Wirtusie jest podane, że F.E.A.R 2 otrzymał

> w CD-A ocenę

Spoiler

9/10

.

Ach ten F.E.A.R.2 to juz jest taka gra. Ja sam jestem ogolnie zadowoloni. Tylko te magaziny
dajal ocen od 70%do90%. Czy to wogole jeszcze jest okay? Czy nie raczej jakas subjektywnosc
dziala? Ca$h? Kto wie.

Zawsze jest się subiektywnym przy pisaniu recenzji? A sugerowanie, że dostają łapówkę jest niemoralne i przeciw prawu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 20:44, Rga napisał:

> > Nie wiem, czy już ktoś o tym pisał, ale na Wirtusie jest podane, że F.E.A.R
2 otrzymał
>
> > w CD-A ocenę

Spoiler

9/10

.
>
> Ach ten F.E.A.R.2 to juz jest taka gra. Ja sam jestem ogolnie zadowoloni. Tylko
te magaziny
> dajal ocen od 70%do90%. Czy to wogole jeszcze jest okay? Czy nie raczej jakas subjektywnosc

> dziala? Ca$h? Kto wie.
Zawsze jest się subiektywnym przy pisaniu recenzji? A sugerowanie, że dostają łapówkę
jest niemoralne i przeciw prawu...


Jest, tak. Ale sa tez magaziny ktore bierza pieniadze, albo sa bardzu subjektywny. I to nie powinien byc, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 20:49, SegaPL napisał:

Jest, tak. Ale sa tez magaziny ktore bierza pieniadze, albo sa bardzu subjektywny. I
to nie powinien byc, czy nie?


Podaj przykłady takich magazynów z dowodami. I pokaż takie magazyny które są subiektywne z dowodami. Jak dasz to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 20:51, Rga napisał:

> Jest, tak. Ale sa tez magaziny ktore bierza pieniadze, albo sa bardzu subjektywny.
I
> to nie powinien byc, czy nie?

Podaj przykłady takich magazynów z dowodami. I pokaż takie magazyny które są subiektywne
z dowodami. Jak dasz to pogadamy.

Okay:

4players - moim ( i nie tylko moim) zdaniem jest to magazin, ktory bardzo czesto daje grach jak np.: PES lepzej oceny niz FIFy. Tez nnow czesz od PES dostala ocene 89% a FIFA tylko jeden punkt wiecej. I to nie ten raz. Cala seria PES jest tam duzo lepiej widziana niz FIFA.

Tez miely caly czas cos przecziwko Halo1: 82% Halo2:87% a Halo3: 84%. I takie minusy jak: "Menu niema moj styl", sa bardzo subjektiwnie. To teraz byl przyklad z Niemiec.

Tez CD-Action tak malo. Recenzja od Wiedzmina: Nie byla tobie sa wysoka? Duzo minusow, ale w dalszym ciagu taka dobra ocena? tez jak cala reszta dala gorszow ocene? Byly tez e-mail`e od innych czytelnnikow, ale Smuggler zawsze sobie tak kreczy, zeby byla wygrana dla niego. Bylo tez podejzewane, ze CD-Projekt sobie tam dokupij ocene. Subjektywne? Tak.

PS: Sam czytam CD-Action. Nie jestem Fanboy`em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 20:36, Lesz3yk napisał:

Nie wiem, czy już ktoś o tym pisał, ale na Wirtusie jest podane, że F.E.A.R 2 otrzymał
w CD-A ocenę

Spoiler

9/10

.


Widzę że już co najmniej druga osoba źle zrozumiała ten tekst ;)
"F.E.A.R. 2 to sequel jednej z najlepszych, obsypanej nagrodami strzelanki 2005 roku. Dość powiedzieć, że F.E.A.R. Otrzymał rekomendację pisma CD-Action (ocena 9/10)..."

Jasno z niego wynika iż te 9/10 otrzymała część pierwsza F.E.A.R, nie druga. Ja obstawiam że będzie 8+/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 21:11, dave03 napisał:

> Nie wiem, czy już ktoś o tym pisał, ale na Wirtusie jest podane, że F.E.A.R 2 otrzymał

> w CD-A ocenę

Spoiler

9/10

.

Widzę że już co najmniej druga osoba źle zrozumiała ten tekst ;)
"F.E.A.R. 2 to sequel jednej z najlepszych, obsypanej nagrodami strzelanki 2005 roku.
Dość powiedzieć, że F.E.A.R. Otrzymał rekomendację pisma CD-Action (ocena 9/10)..."

Jasno z niego wynika iż te 9/10 otrzymała część pierwsza F.E.A.R, nie druga. Ja obstawiam
że będzie 8+/10.


Nie. Na Wirtusie stoji, ze F.E.A.R. od CD-Action dostal

Spoiler

9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się