kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2009 o 21:36, ony Dzekson napisał:

> A pudełkowa wersja takich problemów jak te powyżej wciąż wymieniane nie miała?
Tzn problemem były czasem dziwne zawieszki gry typu postać nagle utknęła w miejscu i
trzeba było wczytywać. Albo jakaś akcja zawieszała na chwile ekwipunek. Ogólnie jednak
zanikania postaci nie stwierdziłem.

Heh, czyli perfidnie CDA dało ciała ;D Trza poczekać na pacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 21:37, Piciambeer napisał:

Heh, czyli perfidnie CDA dało ciała ;D Trza poczekać na pacza.

Trochę wierzę, bo np jest kilka płytek z CDA które mi nie chcą działać w ogóle, muszę kiedyś zrobić ich mały przegląd i ew wysłać do redakcji coby wymienili (bo niektóre działają, niektóre w ogóle nie chcą się odpalić, nie wierzę żeby to były kaprysy mojego napędu)... ogólnie jest możliwość wymiany płyt z archiwalnych numerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2009 o 21:26, tomoliop napisał:

No, a allegro? Kiedyś pamiętam, dało się kupić po cenie 1zł za numer. Obecnie nie wiem,
ale może warto popatrzeć?

Codziennnie przeglądam. Upolowałem nowy w folii numer październikowy, ale grudniowy był parę razy tylko używany i to z całymi rocznikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 21:40, ony Dzekson napisał:

Trochę wierzę, bo np jest kilka płytek z CDA które mi nie chcą działać w ogóle, muszę
kiedyś zrobić ich mały przegląd i ew wysłać do redakcji coby wymienili (bo niektóre działają,
niektóre w ogóle nie chcą się odpalić, nie wierzę żeby to były kaprysy mojego napędu)...

To uwierz. Jaka marka napędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh dla mnie pełniaki po prostu bomba (fan RPG I FPS) :/ mam nadzieje ze w następnym miesiącu i gusta takich ludzi jak ja zaspokoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 15:47, Krizard napisał:

CDA 03.2009 jeszcze do mnie nie doszedł... (mam prenumeratę)... ktoś wie może o co chodzi?


Pewnie Poczta Polska sie spóźnia,cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 17:10, marcin112 napisał:

heh dla mnie pełniaki po prostu bomba (fan RPG I FPS) :/ mam nadzieje ze w następnym
miesiącu i gusta takich ludzi jak ja zaspokoisz


No ja czekam na dobrego FPSa w jakimkolwiek polskim magazynie o grach... W 2009 jeszcze takowego nie było i się chyba nie zanosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 17:10, marcin112 napisał:

heh dla mnie pełniaki po prostu bomba (fan RPG I FPS) :/ mam nadzieje ze w następnym
miesiącu i gusta takich ludzi jak ja zaspokoisz


Wiesz gdybys mial uszczesliwic wszytskich to musialbys byc bogiem:). A oni w swojej fizycznej postaci niestety nie sa bogami:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 17:26, Lord-Tyrranoos napisał:

No ja czekam na dobrego FPSa w jakimkolwiek polskim magazynie o grach... W 2009 jeszcze
takowego nie było i się chyba nie zanosi...

Dlaczego sądzisz że się nie zanosi ? Kolejny numer CDA jest urodzinowy chciałbym przypomnieć, więc to dobra okazja do dodania jakiegoś "hita" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 17:53, kolektor napisał:

> No ja czekam na dobrego FPSa w jakimkolwiek polskim magazynie o grach... W 2009
jeszcze
> takowego nie było i się chyba nie zanosi...
Dlaczego sądzisz że się nie zanosi ? Kolejny numer CDA jest urodzinowy chciałbym przypomnieć,
więc to dobra okazja do dodania jakiegoś "hita" :D


Właśnie wiem. I mogliby coś dobrego odpalić. Nie kupuję CDA, dla mnie bardziej opłacalne są Click i KŚG, ale numeru urodzinowego nie ominę ;)) I na pewno będę z niecierpliwością czekał na przecieki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedne z najgorszych pełniaków jakie kiedykolwiek były... Powracając do poprzedniego numeru sadze że ocena Dawn of War II była nie uczciwa. Za ostro była oceniona "bo jest inna od poprzednich Dawn of War"... Zagrałem i dałbym 8+/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:11, necron1501 napisał:

Chyba jedne z najgorszych pełniaków jakie kiedykolwiek były... Powracając do poprzedniego
numeru sadze że ocena Dawn of War II była nie uczciwa. Za ostro była oceniona "bo jest
inna od poprzednich Dawn of War"... Zagrałem i dałbym 8+/10.

Dawn of War II nie dostała słabej oceny za to bo jest inna od poprzedników, tylko za słaby SP jak już :)
Lord-Tyrranoos - opłacalne ? Ja wolę wydać to 5 zł więcej i mieć przyjemność z czytania przez prawie cały miesiąc. KŚG czytam w tydzień i jeszcze nie sprawia mi to przyjemności ;) Dlaczego ? Większość tekstów napisanych schematycznie, bez większego polotu, jak wcisną jakiś żarcik to jest on drętwy i widać że wepchnięty w tekst lekko na siłę. W CDA tego nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2009 o 18:18, kolektor napisał:

Lord-Tyrranoos - opłacalne ? Ja wolę wydać to 5 zł więcej i mieć przyjemność z czytania
przez prawie cały miesiąc. KŚG czytam w tydzień i jeszcze nie sprawia mi to przyjemności
;) Dlaczego ? Większość tekstów napisanych schematycznie, bez większego polotu, jak wcisną
jakiś żarcik to jest on drętwy i widać że wepchnięty w tekst lekko na siłę. W CDA tego
nie ma :D


Może w KŚG tak jest ale w Click''u mają nawet fajne i gry i recenzje/zapowiedzi. JA go traktuję jako takie uzupełnienie do Cdaction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:11, necron1501 napisał:

Chyba jedne z najgorszych pełniaków jakie kiedykolwiek były... Powracając do poprzedniego
numeru sadze że ocena Dawn of War II była nie uczciwa. Za ostro była oceniona "bo jest
inna od poprzednich Dawn of War"... Zagrałem i dałbym 8+/10.


Ja tez mocno sie z nia nie zgadzam rowniez z twoja, dla mnie to co najmniej 9 i znak jakosci:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:22, goomis74 napisał:

Ja tez mocno sie z nia nie zgadzam rowniez z twoja, dla mnie to co najmniej 9 i znak
jakosci:).


Z tą 9/10 nie chciałem szaleć ale może masz rację na taką ocenę zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie wkurza coś takiego ... Autor recenzji ma dać taką ocenę bo gra na to zasługuje ? No bez jaj. On wystawia taką ocenę, na jaką JEGO ZDANIEM zasługuje. I wy tego napewno nie zmienicie, więc nie wiem po co ta dyskusja. Tobie podobały się pewne elementy, które jemu się nie podobały i na odwrót. Ten temat był wałkowany tyle razy i tutaj, i na łamach CDA że już nie chce mi się tego wyjaśniać. Tak samo było z Mirrors Edge - Qń'ik dał wysoką ocenę z którą nawet niektórzy ludzie w redakcji się nie zgadzali a co dopiero poza redakcją - ale to była jego ocena i każdy kto ma choć trochę oleju w głowie to szanuje. Tak samo z Prince of Persia - jeśli bardzo ci się podobały poprzednie części, prawdopodobnie nisko ocenisz najnowszą. Ale jeśli ci się nie spodobały/nie grałeś nigdy w PoP-a, gra cię wciągnie. To oczywiście nie są żadne reguły, ale podaję przykłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą, recenzent daje ocenę jaka mu pasuje, ale w granicach rozsądku. Mi się strasznie nie podoba Oblivion, ale nie dałbym mu 5/10 czy nawet do kaszanki wrzucił (gdybym np. w CDA pracował). Gra mi się nie podoba, ale widzę, że ma w sobie to coś, że zyskuje rzesze fanów. Dlatego wyciągnąłbym te 7/10 czy nawet 8 mino iż gra mnie zanudza na śmierc (dobra, z tym 8 to przesadziłem). Ale nie ma co się wykłucac, że gra dostała 7, a powinna dostac 8, czy odwrotnie.

Dlaczego do jasnej ciasnej w sklepach internetowych (vide gram.pl, wirtus) w opisach FEAR 2 jest informacja, iż gra dostała w CDA 9/10? Imo trochę przeginają robic z 8+ 9...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie bawi ich sposób pisania i ich felietony. Tak samo nie bawi mnie smuggler... Wolę przeczytać Click''a, gdzie są ciekawe recenzje i KŚG, gdzie recki pisane są w sposób normalny. Żarciki mnie nie kręcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 20:00, Lord-Tyrranoos napisał:

Mnie nie bawi ich sposób pisania i ich felietony. Tak samo nie bawi mnie smuggler...
Wolę przeczytać Click''a, gdzie są ciekawe recenzje i KŚG, gdzie recki pisane są w sposób
normalny. Żarciki mnie nie kręcą...



A mnie, muszę przyznać niektóre felietony ciekawią i recenzje sa napisane zwykle dobrze, choć czasem autor skupia się na czymś przez zbyt długi czas, przez co nie jest wspomniany w ogóle jakiś inny element. Click, KŚG? Kupuję tylko kiedy mają coś fajnego na coverku a ich recenzje mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się