kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2009 o 19:54, SegaPL napisał:

Jutro sie zaczinajow dawanie pierwszych informacij, prawda?


Ghost napisał, że jutro około południa.
Mi się widzi w końcu jakiś FPS! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 19:52, KOREKTBG napisał:

Może dostaniemy maszynkę do golenia jak w jednym z numerów:D:D:D. Ale tak na serio to
chciałbym np. GTA3 lub jakąś dobrą strategie.

Idź precz, szatanie, dosyć mamy strategii! Rzekłem!

Dnia 09.03.2009 o 19:52, KOREKTBG napisał:

Na pewno będzie jakiś Tipsomaniak i plakat
to prawie zawsze tak było.

Tylko jak znowu będzie zestawienie "gier czegośtam" i znowu będzie setka takich samych tytułów to tobie żyły potne :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 20:10, Piciambeer napisał:

Idź precz, szatanie, dosyć mamy strategii! Rzekłem!


A ja jednak liczę ale taką naprawdę świetna strategię:)

Dnia 09.03.2009 o 20:10, Piciambeer napisał:

Tylko jak znowu będzie zestawienie "gier czegośtam" i znowu będzie setka takich samych
tytułów to tobie żyły potne :S


A z tymi Tipsomaniakami to masz rację trochę nudne są kiedyś wiem że były same kody i jakieś pierdoły a teraz najlepsze horrory i takie różne. Zacząłem zbierać CDA właśnie od tego że zobaczyłem nazwę tipsomaniak a potem się okazało że to jedna zwykła kaszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 19:52, KOREKTBG napisał:

Na pewno będzie jakiś Tipsomaniak i plakat
to prawie zawsze tak było. Ale nie ma co zgadywać i tak byle by co dali to i tak kupię.

Mac napisał we wstępniaku nr 162, "postaramy się was zaskoczyć - nie będzie całkiem tak jak ostatnimi laty", więc Tipsomaniak raczej odpada. Choć możliwe że to właśnie tematyką Tipsomaniaka nas zaskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 20:18, Santino93 napisał:

> Na pewno będzie jakiś Tipsomaniak i plakat
> to prawie zawsze tak było. Ale nie ma co zgadywać i tak byle by co dali to i tak
kupię.
Mac napisał we wstępniaku nr 162, "postaramy się was zaskoczyć - nie będzie całkiem tak
jak ostatnimi laty", więc Tipsomaniak raczej odpada. Choć możliwe że to właśnie tematyką
Tipsomaniaka nas zaskoczą.


No też czytałem ale zawsze jak już czekam to się nie mogę doczekać co będzie ale najgorzej jest jak się zawiodę ale zawsze sama gazeta nadrabia to wszystko i bonusy na płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczę to już urodziny! Pamiętam jab były 10 urodziny jakby to było wczoraj i 7 też. Na diablo 2 nie ma co liczyć. Chciałbym jakiegoś FPSa ale takiego dobrego, nie to co pariach. Ale jak znam życie to będzie jakaś strategia w które nie gram. Jednak mam każdy urodzinowy numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę o zakład, że jedną z gier będzie jakaś gra od firmy Relic. Może HomeWorld (tak to się pisze?), mam nadzieję, że to będzie ona, bo DoW''a i tak wszyscy już mają, a kto nie ma niech se kupi xP A takie HW już nigdzie kupić nie można. Ale nie ma co rozmyślać i wymyślać co będzie, a co nie. Zobaczy się za kilka dni.

Spoiler

PS. A ja dalej marzę o Arcanum.


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mówić, ale Homeworld był już w pełnej wersji na coverze CDA :P. Tak z tego co pamiętam około 2003/4 roku ...

A tak swoją drogą HW był chyba na wirtusie dostępny [ jeśli ci tak na nim zależy, poszukaj ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chcę fear''a :D a tak w ogóle to nie spekulujmy tylko czekajmy ;] sądzę że czyms nas zaskoczą, ciekawe tylko czy pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 21:21, Arkads napisał:

Arcanum bodajże już było.


Arcanum z tego co pamiętam było u konkurencji (Gamestar) a nie w CDA. No ale jeśli już tak zaczęliście wymieniać co byście chcieli to może i ja dodam coś od siebie:
a) No One Lives Forever
b) Alens vs Predator 2
Czyli w sumie gry dość wiekowe aczkolwiek zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że nie jest łatwo wyrwać je do cover do pisma. No ale może w końcu się uda (i to nieważne komu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę więcej fot od Smugglera!!! O dobre tapety na bonusie się nie obrażę również.

A co jak wszyscy to wszyscy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pet Tycoon
Polar Bear Tycoon
Penguin Tycoon
Fashion Tycoon
Animal Hospital De Luxe
Dodatkową gierką jest więc zestaw 5x Tycoon, ale to wszystko zaledwie przystawka przed daniami głównymi.

hubert0
Nie było jeszcze. Może w najbliższym numerze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 10:59, Santino93 napisał:

Pet Tycoon
Polar Bear Tycoon
Penguin Tycoon
Fashion Tycoon
Animal Hospital De Luxe
Dodatkową gierką jest więc zestaw 5x Tycoon, ale to wszystko zaledwie przystawka przed
daniami głównymi.

hubert0
Nie było jeszcze. Może w najbliższym numerze będzie.

Tycoon0y jakoś mnie nie zadowalają. Fajne było roler coster tycoon. Pełniaki mnie mniej interesują. Ważne aby był fajny tipsomaniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się zaczyna :>. Nie mogę się już doczekać pełnej zapowiedzi nowego numeru. Tycoony jakoś mnie nie interesują. Czekam na główne dania tego numeru.

@Edit
Jest już pierwszy tytuł : ) - Overclocked: Historia o przemocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2009 o 11:32, Damianuss1 napisał:

@Edit
Jest już pierwszy tytuł : ) - Overclocked: Historia o przemocy


O grze nie słyszałem :( ale chyba zgodn9ie z tradycją pierwszy pełniak jest najsłabszy więc powinno być tylko lepiej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 11:59, rafekx 12 napisał:


> @Edit
> Jest już pierwszy tytuł : ) - Overclocked: Historia o przemocy

O grze nie słyszałem :( ale chyba zgodn9ie z tradycją pierwszy pełniak jest najsłabszy
więc powinno być tylko lepiej?:)


E tam, gadanie.
Ta przygodówka jest mocno chwalona, taki thiller z ciekawą fabułą... a że ja lubie przygodówki to będzie się działo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to co się dzieje w ostatnich miesiącach na CoverCD, praktycznie nie ma już dem(w ciągu ostatnich 3,4 miesięcy były chyba 3,a pełne wersje sprawiają wepchniętych na siłę, oczywiście zazwyczaj jest jeden naprawdę dobry pełniak (nie zawsze trafia w mój gust ale jest)ale reszta pełniaków to najczęściej jakieś dziwne wykopaliska, o ilości strategii nawet nie będę wspominał bo ten temat już był wielokrotnie poruszany.
Moglibyście pobawić się trochę w archeologów i poszukać starych gier których ciężko znaleźć nawet w tanich seriach,
zdaję sobie sprawę że i wy macie ograniczone możliwości co do niektórych tytułów ale zawsze macie większe szanse niż my zwykli gracze.Nie wiem jak inni ale podejrzewam, że dużo osób wolałoby zagrać w coś starego ale kultowego,niż w kolejną grę z taniej serii którą i tak pewnie już mają.
A co do samego pisma, jest nieźle, artykuły i recenzje nadal dobrze się czyta, kolorowa kiczowatość ostatnio została jakby trochę stonowana, a przy najmniej odnosi się wrażenie że kolory bardziej pasują do recenzowanej gry, w zasadzie tylko ten pasek z pełnymi wersjami na okładce nadal wali nieprzyjemnie po oczach.
Jedyne co bym rzeczywiście wywalił to dział "Za pięć 12", macie w końcu "w produkcji", jeśli gra jest naprawdę ciekawa trafia do "tematu numeru" i recenzje, powinno wystarczyć, a tak macie taką zapchaj dziurę którą można by poświęcić na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się