kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Jak dla mnie tego Tipsomaniaka nie ma, bez urazy dla pracujących nad nim (czyli pewnie na Tobie, Smugg), ale czytanie z kompa to nie jest to. CDA jest jedną z niewielu rzeczy, które jeszcze potrafią oderwać mnie od literek na kineskopie, także dla mnie krok w tył. Przez to nawet AM & rozmaitych "kouncików" nie czytałem dłużej jak kilka miesięcy.

Byłbym zapomniał - najlepszego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 21:23, dRaiser napisał:

Jak dla mnie tego Tipsomaniaka nie ma, bez urazy dla pracujących nad nim (czyli pewnie
na Tobie, Smugg), ale czytanie z kompa to nie jest to. CDA jest jedną z niewielu rzeczy,
które jeszcze potrafią oderwać mnie od literek na kineskopie, także dla mnie krok w tył.
Przez to nawet AM & rozmaitych "kouncików" nie czytałem dłużej jak kilka miesięcy.

Byłbym zapomniał - najlepszego. :)


W sumie to nie Smuggler a 2 forumowiczów FA w pocie czoła przygotowywali tego tipsomaniaka i może was to zdziwi ale scany raczej nie pasowały by do książeczkowej oprawy tipsomaniaka a IMO jest to genialny pomysł, raz jeden myślę, że można przeżyć komputerową formę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że toczy się zacięta dyskusja o tipsomaniaku. Wg mne będzie to jednorazowy wybryk CDA. Po prostu chcieli sprawdzic co bardziej się podoba, dwie płyty DVD, czy papierowy tipsomaniak. Większośc czytelników woli to drugie, w tym także ja. Ja i tak nie zatrzymuję płyt z CDA, więc wolę miec więcej do poczytania. I zamiast dawac takie gry, które można na allegro dorwac za grosze, to lepiej by na coverze znalazły się gry pokroju BloodRayne 2, które są praktycznie niedostępne w Polsce. Może wtedy nie wyrzucałbym płyt (czyt. sprzedawał na allegro/kolegom) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy przypadkiem plytki nie sa integralna czescia pisemka i nie zabrania sie przypadkiem ich sprzedazy osobno ?? (bez pisma...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale tylko połowicznie. W całości sprzedawac muszą sklepy/kioski. Ja, który płacę z pismo, mogę później robic z nim co zechę, wliczając w to sprzedawanie płyt na allegro lub kumplom. Już kiedyś było to wałkowane, więc nie martw się, nie łamię prawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 23:26, Mac Cry napisał:

więc nie martw się, nie łamię prawa
;]


no ja wiem, w koncu WT sa swieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak :P Zobacz sobie na allegro ile jest sprzedawanych płyt z czasopism i jakoś nikt się nie pluje. Może dlatego, że nikt prawie tego nie kupuję, a jak już to za marne grosze :P (zapomniałem, że czasami bratu dam (lub sprzedam, to zależy od mojego humoru) płytę z CDA). W sumie na allegro powędrowało bardzo mało płyt zmojej strony, głównie jako bonus do gry pudełkowej. A jeśli chodzi o kolegów, to tak jakbym na spółkę z nimi CDA kupował, ja biorę pismo, a oni płytę ;] W razie jakichś niezrozumień mogę wszystko rozrysowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2009 o 22:08, PharauhnMizzrym napisał:

W sumie to nie Smuggler a 2 forumowiczów FA w pocie czoła przygotowywali tego tipsomaniaka


>>T>zn. skany AR, bo tam nie tylko TO bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 13:56, dave03 napisał:

>Po za tym od dawna bylo marudzenie, zeby do
> CDA dac archiwalne CDA w formacie PDF. A jak je czytalnicy dostaja to sa narzekania


Tak ale to nie są całe numery CDA, a wybranie artykuły, to duża różnica.


>>>No trudno zeby ktos siedzial i skanowal 13 rocznikow...

Poza tym AR

Dnia 14.03.2009 o 13:56, dave03 napisał:

było wałkowane w tipsomaniakach już wiele razy.


>>>Ile razy? Dwa razy byla antologia "the best of...".

Ileż razy można czytać to samo? To już

Dnia 14.03.2009 o 13:56, dave03 napisał:

dawno przestało być śmieszne.

>>>>Nikt do czytania przeciez nie zmusza.

Dnia 14.03.2009 o 13:56, dave03 napisał:

> > Legend i BloodRayan to dobre gry i mogły by być one i nic więcej.
> > Wtedy oszczędzilibyście tą swoją dodatkową płytkę.


>>>>>Dziekujemy za cenne rady, sami na to bysmy przeciez nie wpadli. I na pewno nie plulbys sie "TYLKO dwie gry na urodziny, eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Prawda?".

Dnia 14.03.2009 o 13:56, dave03 napisał:


I tu się mylisz. Pierwotnie Bloodrayne 2 wyszło na 4CD co daje max 2,8GB, Legend: Hand
of God z tego co wiem na jednowarstwowym DVD, gdzie tu wspomniane przez Ciebie 10GB?


Overclocked 6 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 19:42, dave03 napisał:

> >>>Nie ma sprawy - dorzuccie jakies 150.000 zl do numeru panowei i bedzie.
A
> ty wez powiec zeby kurs euro spadl o zlotowke.
>
Tak patrze, patrze i co widzę? Wielki Smuggler zrobił byka :P Oj nieładnie to tak na
łamach pisma mieszać z błotem każdego kto źle coś napisze podczas gdy samemu popełnia
się takie gafy jak ta powyżej.

A faktycznie :/ No wstyd. Ale jesli uwazasz, ze prawo do krytyki ma tylko ten, co nigdy bledow nie popelnia, to wtedy od razu rozwiazmy szkoly, sady itd. bo przeciez na pewno nie ma tam nieomylnych. "powiec" - JEZU. Nie wiem jak moglem to napisac :/ to chyba efekt "pamieci wzrokowej" bo jak x lat czlowiek czyta lista "ortograficznie inaczej" to nasiaka tym... i potem czasem wstawiam "muzg" czy "bąba" (oba babolki na szczescie sam wychwycilem). No coz...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 19:59, xbit71 napisał:

Ja właśnie tego nie rozumiem. Smuggler w piśmie pisze bezbłędnie, a na forum... niechlujnie
jakoś. :P Brak czasu?


Pooooooooooooooospiech. Pisanie na forach to nie jest moj zawod, ja to robie w przerwach, kosztem wlasnego wolnego czasu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 22:51, dave03 napisał:

> Ja właśnie tego nie rozumiem.

Tak jak już wspomniał choper korekta robi swoje.


>>>To tez ale pierwsza korekta tkwi w glowie piszacego.

Dnia 14.03.2009 o 22:51, dave03 napisał:

> Smuggler w piśmie pisze bezbłędnie, a na forum... niechlujnie jakoś.:P Brak czasu?


Heh, to już chyba lepiej nic nie pisać :P Co jak co ale dziennikarz legitymujący się
wieloletnim stażem i przede wszystkim tak lubiący wypominać tego typu potknięcia innym
powinien świecić przykładem.


>>>OK. Pokaz mi WSZYSTKIE moje bledy ortograficzne w tym watku. Zobaczymy ile ich popelnilem i porownamy ze srednia krajowa.

Rozumiem jakieś omsknięcie palca,

>>>Znaczy sie co, nie mam prawa do glupiego bledu?

ale tutaj nie miało to

Dnia 14.03.2009 o 22:51, dave03 napisał:

miejsca, bo to był zupełnie inny błąd. No ale cóż... teraz Smuggler chyba już nie będzie
mógł zwracać uwagi czytelnikom :P

>>>Oczywiscie, ze bede wytykal innym razace babole. Wy mozecie wytykac je mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 14.03.2009 o 22:46, iwaneszek napisał:

Pytanie do Smugglera. A na innych forach to chwalą pomysł z tipsomaniakiem na płycie?


>>>Jak wszedzie - jedni chwala, drudzy narzekaja... ale tu poziom narzekan chyba najwyzszy :)
A

Dnia 14.03.2009 o 22:46, iwaneszek napisał:

co do formatu PDF. Wojman mi by na przykład coś takiego w normalnym numerze nie przeszkadzało
ale w urodzinowym to już tak(normalny tipsomaniak musi być).


>>>Musi nie musi... za 1 zl nie daloby sie i jednej plytki extra i tipsomaniaka, zas owa konwencja (skany!) wrecz narzucala forme "coverowa" co juz pare razy tlumaczylem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dajcie ten CD Action chcę zobaczyć pierwszą polską recenzję Steelseries WoW mychy a i ciekaw jestem Dirta2 i Larrego czy to wyjdzie i czy poprawili grafikę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>No trudno zeby ktos siedzial i skanowal 13 rocznikow...

Zgadza się, ale można było to jakoś rozłożyć na raty. No i ostatniego roku nie ma sensu dawać
skoro ostatnich 12 numerów tak naprawdę można jeszcze kupić.

>>>>>Dziekujemy za cenne rady, sami na to bysmy przeciez nie wpadli. I na pewno nie plulbys sie "TYLKO dwie gry na urodziny, eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Prawda?".
>
Nic bym nie powiedział, bo akurat w tym miesiącu (i nie tylko) daliście na tyle dobre pełniaki (Bloodrayne 2 nigdy nie wyszło w Polsce a na dodatek to całkiem przyzwoita gra, no a Legend to świeży tytuł), że to Overclocked spokojnie można było zostawić na gorsze czasy, które mogą nastąpić już za miesiąc. Skoro ta gra (wg Ciebie) kosztuje nadal 80zł to nadaje się nawet na pełniaka nr 1.

>> I tu się mylisz. Pierwotnie Bloodrayne 2 wyszło na 4CD co daje max 2,8GB, Legend: Hand

Dnia 16.03.2009 o 08:22, smuggler napisał:

of God z tego co wiem na jednowarstwowym DVD, gdzie tu wspomniane przez Ciebie 10GB?


>Overclocked 6 GB.

Wojman wymienił tylko BlodRayne 2 i Legend: Hand of God, więc tej ostatniej nie ma
co liczyć, bo tej gry dyskusja nie dotyczyła.

>>>>OK. Pokaz mi WSZYSTKIE moje bledy ortograficzne w tym watku.

Pewnie bym za dużo ich nie znalazł a kto wie czy w ogóle by się coś udało wychwycić. Tym niemniej szukać mi się nie chce, bo raz że mam ciekawsze rzeczy do roboty a dwa, Twój sposób odpowiedzi zdecydowanie tego nie ułatwia (chodzi o to że trudno się połapać co pisałeś Ty, a co pisała osoba której odpowiadasz):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał to już 13 lat... jak ten czas szybko leci.
Co do pełniaków, to bardzo cieszę się z Legend''a. Jak dobrze, ze tego wcześniej nie kupowałem. Co do BR to może zagram, ale wątpię. Overclocked, szczerze to nie weim za bardzo co to. A co do "tajkunów" to... Fajny sposób na zapełnienie płyty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się