kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2009 o 15:53, Xsaw napisał:

IMHO te dowcipy powinny być choć na tyle wyrafinowane żeby
ofiara nie wiedziała ze jest w konia robiona.

Podobną wypowiedź znalazłem na stronie, do której Patryk_Mogilno podał link. :P
Szczerze mówiąc, mnie by się taki numer spodobał. Najbardziej chciałbym zagrać (w końcu!) w Diablo 2. Szkoda, że to prima aprillis... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 15:52, Bambusek napisał:

Oczywiście, że ściema. :) 6 miesięcy abonamentu Wowa. Nawet pomijając fakt, że miałby
być w formie zdrapki, a te są tylko 60 dniowe, to policzcie cenę 6 miesięcy abonamentu,
pomnóżcie przez nakład CDA, a potem podzielcie przez cenę jednego egzemplarza. Redakcja
by zbankrutowała ^^


He,wiadomo że żart:D Ale najzabawniejsze jest to że aż tak dużo ludzi w to uwierzyło:D DZiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 17:00, NecroVisioneR napisał:

He,wiadomo że żart:D Ale najzabawniejsze jest to że aż tak dużo ludzi w to uwierzyło:D
DZiwne


O ile w Diablo II na coverze jeszcze mógłbym jakoś uwierzyć, to w tego PES-a już nie. Tak samo zresztą jak w to sześć miesięcy abonamentu WoW-a. Wracając jednak do Diablo II to z tego co mi wiadomo to ta gra we Włoszech już kilka lat temu znalazła się na coverze w jakimś piśmie, może więc i u nas? Wydaje mi się że jest to możliwe (choć nie mówię że już w tym miesiącu), bo ta gra bez dodatku Lord of Destruction nie ma chyba aż takiej wartości. Dodajmy że owego dodatku od dawna już nie idzie kupić oddzielnie, czyli nawet jakby podstawka trafiła do CDA to żeby zagrać w dodatek i tak bylibyśmy zmuszeni do kupienia jeszcze raz tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 17:24, dave03 napisał:

> He,wiadomo że żart:D Ale najzabawniejsze jest to że aż tak dużo ludzi w to uwierzyło:D

> DZiwne

O ile w Diablo II na coverze jeszcze mógłbym jakoś uwierzyć, to w tego PES-a już nie.
Tak samo zresztą jak w to sześć miesięcy abonamentu WoW-a. Wracając jednak do Diablo
II to z tego co mi wiadomo to ta gra we Włoszech już kilka lat temu znalazła się na coverze
w jakimś piśmie, może więc i u nas? Wydaje mi się że jest to możliwe (choć nie mówię
że już w tym miesiącu), bo ta gra bez dodatku Lord of Destruction nie ma chyba aż takiej
wartości. Dodajmy że owego dodatku od dawna już nie idzie kupić oddzielnie, czyli nawet
jakby podstawka trafiła do CDA to żeby zagrać w dodatek i tak bylibyśmy zmuszeni do kupienia
jeszcze raz tego samego.

No ja szybciej bym uwierzył w PES-a niż w Diablo;) Ale można od razu poznać po abonamencie do Wowa (kupiłbym wszytskie numery w mieście, a później handlował abonamentami:D Druga sprawa to Lula, wątpię żeby kiedykolwiek będzie miało miejsce, że ujrzę tą grę w CDA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 17:49, kakinho1992 napisał:

No ja szybciej bym uwierzył w PES-a niż w Diablo;)


W PES-a ja w ogóle nie wierze. Tak czy inaczej wydaje mi się iż jedna z tych czterech opcji będzie prawdą (sądzę że to jest dobrze zaplanowane i podali to info już dzisiaj, bo i tak prawie nikt w to nie uwierzy, a tu po zapowiedzi numeru co niektórzy się zdziwią) i znajdzie się w numerze, który niebawem trafi do kiosków. Oczywiście abonament odpada i to PES moim zdaniem też. Zostaje więc Lula abo Diablo II... oby tylko to nie była ta pierwsza pozycja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 18:27, Patryk_Mogilno napisał:

http://www.cdaction.pl/news/6019/
Hm...czy to aby na pewno żart? Nawet na oficjalnej stronie CDA tak podali :]



Dziś jest 1 kwiecień!!! Jutro pewnie napiszą sprostowanie. Co prawda niektóre z tych info mogą się okazać prawdziwe np. nowy redaktor albo te testy zasilaczy lub te z publicystyki no ale np. w Diablo 2 nie uwierzę puki nie zobaczę a tak samo w abonament WoW i nie zmienioną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2009 o 18:27, Patryk_Mogilno napisał:

http://www.cdaction.pl/news/6019/
Hm...czy to aby na pewno żart? Nawet na oficjalnej stronie CDA tak podali :]

Taki zestaw pełnych wersji, to spełnienie marzeń bardzo wielu graczy. Za WoW-em specjalnie nie przepadam, ale przez te sześć miesięcy grałbym w to chyba codziennie. To samo z Diablo II. xD
Ale nie ma co ukrywać, że zawartość numeru jest zbyt fajna, aby mogła być prawdziwa.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 16:41, xbit71 napisał:

Podobną wypowiedź znalazłem na stronie, do której Patryk_Mogilno podał link. :P


Czysty przypadek,komentarzy nie czytałem w tamtym newsie.A najzabawniejsze że ja bym pewnie narzekał na tego typu pełniaki ,tylko Diablo II mi się podoba z tej małej listy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jutro na pewno napiszą aktualizację do newsa, dodają okładkę i zmienią pełniaki. D2 by było fajnie mieć, ESa 6 też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie jak się czyta komentarze niektórych ludzi(na innej stronie) "To nie żart" To aż płakać się chce. Ja rozumiem że ostatecznie możliwe jest dać takie pełniaki ale pół roku abonamentu do Wowa toż to paręset złoty. Pieniądze nie leżą na ulicy. A jeśli w to wierzycie t grajcie w lotka. Dzisiaj wygracie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy Nocny Patrol i Dzienny Patrol które były kiedyś dodane do CDA w numerach nr 146 i 139 są z angielskimi dialogami czy ruskimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 09:58, kedzior141 napisał:

Słaby ten ich żart...


Ja bym się cieszył gdyby wyszedł taki numer CDA jak podali w tym żarcie.
A szczególnie trial Wow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się