kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Coś mi się wydaje że coś jest tutaj na rzeczy z tym brakiem zapowiedzi najnowszego numeru, ostatnimi czasy zawsze przecież była. Być może nie wszystkie pełne wersje zostały zdradzone i została jeszcze jakaś nieujawniona siekiera. Jakby nie patrzeć gry o których nam na obecną chwile wiadomo są w tym miesiącu dość przeciętne (zwłaszcza jak na numer specjalny) więc kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 22:27, dave03 napisał:

Coś mi się wydaje że coś jest tutaj na rzeczy z tym brakiem zapowiedzi najnowszego numeru,
ostatnimi czasy zawsze przecież była. Być może nie wszystkie pełne wersje zostały zdradzone
i została jeszcze jakaś nieujawniona siekiera. Jakby nie patrzeć gry o których nam na
obecną chwile wiadomo są w tym miesiącu dość przeciętne (zwłaszcza jak na numer specjalny)
więc kto wie.


Watpie, ale bylo by super, gdyby jak sobie kupujesz CD-Action i naraz masz tam jakiegos GTA ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co znowu robisz sobie nadzieję? Z pewnością nie ma innego pełniaka. Już w poniedziałek znane mi były wszystkie tytuły, które znajdą się na coverze. Skąd? Wyciek (najprawdopodobniej z drukarni) na markolf.pl. Koleś będzie miał pewnie za to nieoczekiwane konsekwencje (pozdrawiam fanów Half-Life ;)), ale skoro ujawnił te 3 gry, to dlaczego miałby ukrywać inny? Ze strony marketingowej ten ruch też nie byłby za szczęśliwy... W jakim celu kryć się z "siekierą" (swoją drogą - temat "przeciętności" pełnych wersji też już poruszyłem)? Najprawdopodobniej Smg nie ma czasu, a Wy dorabiacie już kolejne teorie...

BTW Słyszałem, że w jakimś branżowym czasopiśmie jest już reklama nowego numeru. Jeśli to prawda, niedługo będą pewnie skany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mówi, że za zapowiedź numeru dopiero w dzień jego premiery, możemy podziękować jakiemuś producentowi jakieś głośnej gry (najpewniej EA), z którym CDA podpisało umowę o nie ujawnianiu żadnych informacji na jej temat do określonego terminu. Podobne cyrki były w niedawnych targach GDC09, więc może i tu sprawy potoczyły sie w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może naprawdę przecieki były tylko fake''iem i dlatego zapowiedź jest w dniu premiery, aby zrobić fanom niespodziankę? CDA jeszcze chyba nigdy nie zarzuciło takimi crapami, w szczególności w numerze specjalnym. A taki niby przeciek z drukarni też mógł być sztucznie stworzony przez ekipę CDA. Mam nadzieję, że moja teoria się sprawdzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2009 o 23:03, RamiroPL napisał:

A może naprawdę przecieki były tylko fake''iem i dlatego zapowiedź jest w dniu premiery,
aby zrobić fanom niespodziankę?

Imo totalna bzdura...

Dnia 09.04.2009 o 23:03, RamiroPL napisał:

CDA jeszcze chyba nigdy nie zarzuciło takimi crapami, w szczególności w numerze specjalnym.

Crapy bo ty tak sądzisz ? Te gierki wcale crapami przecież nie są... No może oprócz Made Mana.

Dnia 09.04.2009 o 23:03, RamiroPL napisał:

A taki niby przeciek z drukarni też mógł być sztucznie stworzony przez ekipę CDA.

Patrz akapit pierwszy. xD

Dnia 09.04.2009 o 23:03, RamiroPL napisał:

Mam nadzieję, że moja teoria się sprawdzi :P

A ja mam nadzieję, że się NIE sprawdzi. Napisze więcej, jestem nawet o tym przekonany. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 22:43, LESZ3u napisał:

I po co znowu robisz sobie nadzieję?


A kto sobie tutaj robi jakąś nadzieje? Mam to gdzieś czy będzie jakaś inna gra oprócz tych które zostały podane, bo zarówno jedna jak i druga opcja ma u mnie swoje plusy.

>Z pewnością nie ma innego pełniaka. Już w poniedziałek znane mi były wszystkie tytuły, które znajdą się na >coverze.

Skoro znałeś już wszystkie tytuły w poniedziałek to dlaczego się tutaj tymi informacjami nie pochwaliłeś? Z tego co pamiętam to dopiero w środę na tutejszym forum zostało napisane jaka gra będzie ostatnią pełną wersją.

Dnia 09.04.2009 o 22:43, LESZ3u napisał:

Najprawdopodobniej Smg nie ma czasu, a Wy dorabiacie już kolejne teorie...

Jakby ograniczyć zapowiedź do minimum, czyli napisać tylko to co wszystkich najbardziej interesuje i bez żadnych wstępniaków to jest to do zrobienia w 5-10 minut. Tyle czasu na pewno by się znalazło zwłaszcza, że takie info równie dobrze by mogła napisać jakaś inna osoba z redakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ghost wczoraj napisał, że zapowiedź będzie "najpewniej" dziś, zaś to słowo, przynajmniej wg mnie, nie oddaje 100% pewności. Ja owej zapowiedzi spodziewam się jutro (tzn. już dziaj). A dzień przed raczej nie dadzą, bo by się Ghost niewypowiadał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę kicha. A myślałem że jeszcze wczoraj przeczytam zapowiedź numeru a tak trzeba czekać do wtorku.
Ale jest jeden plus, zawartość czasopisma będzie dla mnie zagadką aż do jego otwarcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2009 o 00:17, MaccCry napisał:

Ghost wczoraj napisał, że zapowiedź będzie "najpewniej" dziś, zaś to słowo, przynajmniej
wg mnie, nie oddaje 100% pewności. Ja owej zapowiedzi spodziewam się jutro (tzn. już
dziaj). A dzień przed raczej nie dadzą, bo by się Ghost niewypowiadał ;]

A może Ghost napisał tak z przyzwyczajenia, czyli z tak zwanego rozpędu, a później nie chciał już się poprawiać. ;) Ta rozbieżność pomiędzy tym co napisał Ghost a tym co napisał smuggler jest naprawdę bardzo dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 09:03, SegaPL napisał:

Niewiem, ale jakos wczora w nocy mialem taka mysl: Co by bylo gdyby CD-Action juz niebyl?
Ajjj ;D

Wydawałbym o te 15zł mniej na prasę co miesiąc (a tej jest sporo - PSX,N+,Play). I tak jest już mniej bo przecież nie ma już Clicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda ci pieniędzy na tyle pism? Play, prócz gier, jest dość crapowatym pismem, tak samo N+. Ja kupuję tylko CDA i PSX''a i spokojnie mi wystarczy, bo dostaję do ręki kawał dobrego tekstu.

Wie ktoś może w którym numerze była instrukcja montażu peceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 10:02, RamiroPL napisał:

Nie szkoda ci pieniędzy na tyle pism? Play, prócz gier, jest dość crapowatym pismem,


W zasadzie to samo mógłbym powiedzieć o CDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 10:02, RamiroPL napisał:

Nie szkoda ci pieniędzy na tyle pism? Play, prócz gier, jest dość crapowatym pismem,
tak samo N+. Ja kupuję tylko CDA i PSX''a i spokojnie mi wystarczy, bo dostaję do ręki
kawał dobrego tekstu.

Nie. Uwielbiam te pisma : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2009 o 10:07, BluesBoy napisał:

Uprzejmie proszę o udzielenie informacji:

Przecież wszystko masz ładnie napisane...

Dnia 10.04.2009 o 10:07, BluesBoy napisał:

1. Kiedy wychodzi specjalny numer CD-Action?

Strona internetowa CD-Action nie gryzie...

Dnia 10.04.2009 o 10:07, BluesBoy napisał:

2. Jakie pełne wersję są w tym numerze?

Przejrzenie kilku ostatnich stron tego tematu, albo tematu przeciekowego też nie gryzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się