kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2009 o 19:57, Sob-styl napisał:

Pełniaki jak słabe, ale i tak się tym nie przejmuję. Płyt z CDA praktycznie w ogóle nie
wsadzam do DVDROMu. Ostatnia nie licząc tej ostatniej(tylko dla AR :P), to chyba była
z ta Fable(w sumie to był jeden z nielicznych pełniaków jakie dało CDA na swoim nośniku
i które przeszedłem).

Teksty zaś... o tak. Recenzje bez rewelacji, ale tekst o Mafii 2... tak ;) Jeszcze Bioshock.
To musi być moje ;p



A ja czekam na Homeworld 2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 17:23, JayL napisał:

Nie mów hop. :P Numeru nie czytałeś, więc skąd wiesz, czy CDA nie ma czegoś jeszcze nowszego
i bardziej ekskluzywnego? ;)

Ano nie czytałem, ale Ty również pewnie nie miałeś jeszcze styczności zarówno z Playem jak i z CDA, więc równie dobrze to Play może mieć jakieś bardziej wartościowe informacje.

Pirxpl --->
>Kurcze!Z miesiąc chyba na ich stronę nie zaglądałem.

Ja tam w ogóle nie zaglądam bo i po co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 22:08, Izrafel92 napisał:

Powie mi ktos dlaczego moj kwietniowy CD-A zaczyna sie na stronie 39? Co mozna zrobic
w tej sprawie?

I nie masz niczego przed tą stroną 39?
Jeżeli jest wybrakowane, to pisz do CDA, powinni Ci to wymienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciagu niema nic nowego do nowego numeru CD-Action, nie wiem, ale jak by bylo teraz tak, ze wydawnictwo Bauer jim powie: Sorka, sprzedaz nam nie wystarcza, juz nie bedziemi drukowac!", ale to by bylo straszne ;p To potem Play by ma niezle myjsca xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 10:20, SegaPL napisał:

W dalszym ciagu niema nic nowego do nowego numeru CD-Action, nie wiem, ale jak by bylo
teraz tak, ze wydawnictwo Bauer jim powie: Sorka, sprzedaz nam nie wystarcza, juz nie
bedziemi drukowac!", ale to by bylo straszne ;p To potem Play by ma niezle myjsca xD

O ile się nie mylę to spis wszyskich tekstów w nowym numerze ma pojawić się we wtorek. I chyba było to już mówione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 22:08, Izrafel92 napisał:

Powie mi ktos dlaczego moj kwietniowy CD-A zaczyna sie na stronie 39? Co mozna zrobic
w tej sprawie?

Ale, że jak? Masz puste/białe strony? Czy wyrwane/w ogóle nie doklejone? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że na zawartości nowego numeru się nie zawiodę. Chciałem żeby znalazła się w nim recenzja The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena i się w nim znalazła, to samo z BattleForge. A do tego będą też na pewno obszerne Tematy Numeru o Mafii 2 i Bioshocku 2. A to zapewne tylko część interesujących rzeczy jakie w tym numerze się znajdą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 19:24, Dark_Sebat napisał:

Sądzę, że na zawartości nowego numeru się nie zawiodę. Chciałem żeby znalazła się w nim
recenzja The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena i się w nim znalazła, to samo
z BattleForge. A do tego będą też na pewno obszerne Tematy Numeru o Mafii 2 i Bioshocku
2. A to zapewne tylko część interesujących rzeczy jakie w tym numerze się znajdą. :)



Jesteś pewny co do artykułu o Mafii 2?? Mi tam średnio sie chce w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2009 o 19:46, Citkowsky napisał:

Jesteś pewny co do artykułu o Mafii 2?? Mi tam średnio sie chce w to wierzyć.

Przecież widzę na okładce duży i wyraźny napis ''''Mafia 2'''', więc naprawdę nie wiem czemu miałbym w to nie wierzyć ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 20:07, Dark_Sebat napisał:


> Jesteś pewny co do artykułu o Mafii 2?? Mi tam średnio sie chce w to wierzyć.
Przecież widzę na okładce duży i wyraźny napis ''''Mafia 2'''', więc naprawdę nie wiem
czemu miałbym w to nie wierzyć ? ;P



Sorki, okładki nie widziałem a oficjalnej zapowiedzi numeru nie było;) W takim razie suuper, na tą grę czekam ładnych pare lat także tego tekstu opuścić nie mogę. Ze sklepu pozyczę na pare godzinek i przeczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 10:22, Backstabber napisał:

> Powie mi ktos dlaczego moj kwietniowy CD-A zaczyna sie na stronie 39? Co mozna zrobic

> w tej sprawie?
Ale, że jak? Masz puste/białe strony? Czy wyrwane/w ogóle nie doklejone? oO



Nic. Przewracam okladke, a tam koncowka zapowiedzi Tropico Bodajze. Str. 39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2009 o 22:01, Izrafel92 napisał:

Nic. Przewracam okladke, a tam koncowka zapowiedzi Tropico Bodajze. Str. 39.

Tak oficjalnie to nie wiem, co się w takim przypadku robi, ale ja bym atakował, gdzie żem kupił. Jeno najlepiej z paragonem. A jak nie masz, to się kłóć. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 23:33, Backstabber napisał:


> Nic. Przewracam okladke, a tam koncowka zapowiedzi Tropico Bodajze. Str. 39.
Tak oficjalnie to nie wiem, co się w takim przypadku robi, ale ja bym atakował, gdzie
żem kupił. Jeno najlepiej z paragonem. A jak nie masz, to się kłóć. ;>



Tak zrobie xD kupie nowy. Tzn. "kupie" (ahhaha). Wykloce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 22:08, Izrafel92 napisał:

Powie mi ktos dlaczego moj kwietniowy CD-A zaczyna sie na stronie 39? Co mozna zrobic
w tej sprawie?


Mozesz reklamowac swoj egzemplarz. W kiosku moze byc juz ciezko, ale zawsze mozesz napisac maila do redakcji z prosba o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się