kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2009 o 16:03, sevrond napisał:

Wydaje mi się że ostatnim pełniakiem będzie Ceville, z resztą popatrzcie na pudełko z
poprzedniego numeru


Kiedyś miesiącami tak reklamowali Fratera czy Sudeki. Nie spodziewał bym się tego tak wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 16:03, sevrond napisał:

Wydaje mi się że ostatnim pełniakiem będzie Ceville, z resztą popatrzcie na pudełko z
poprzedniego numeru

Haha też prawda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 19:10, wsaadman napisał:

No reklamowali Fratera, aż w końcu pewnego pięknego dnia pojawił się on na Coverze...


No nie wiem czy od razu pięknego, Frater hitem nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ten Mortyr III to jest ta część do której dodawano gratis pierwszą część, tzn. Mortyr 2093-1944? Bo z chęcią bym pograł i w niego a płytka z oryginałem zamieniła sie w gramofonową:/

Frater może i był słaby ale w przeciwieńsitwe do Space Hacka ukończyłem go (SH ukończyłem w połowie).
@Lord-Tyrranoos: no właśnie szkoda bo dużo lepszy od "jedynki" z tym że nie mogłem ostatniego bossa pokonać. A poziom w którym walczymy z grupą ubersoldatów (boss z "jedynki" tylko po rozmnożeniu) to już jazda dla twardzieli i tych którzy przeżyli aleję snajperów z MoH. Pozdrowienia dla tamtego recenzenta:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 15:52, Lord-Tyrranoos napisał:

Szczerze, liczyłem na Ubersoldier II, ale się przeliczyłem. Zagram w Mortyra tylko dlatego,
że pochłaniam FPSy tonami ;)).

Ubersoldier II bardzo fajna gra. Kupiłem ją za 20zł i się nie zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 20:20, Kfiatuszek napisał:

czemu w cda nie ma golych bab, sugerujac sie okladka ktora mnie skutecznie zmylila nabylem
cos na czym kompletnie mi nie zalezalo, to zwykle oszustwo

Jak to nie :-) Przecież tytuł pisma wyraźnie mówi " CD Action" czyli innymi słowy Akcja z CDkami, o ile oczywiście łapiesz o co mi chodzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 20:20, Kfiatuszek napisał:

czemu w cda nie ma golych bab, sugerujac sie okladka ktora mnie skutecznie zmylila nabylem
cos na czym kompletnie mi nie zalezalo, to zwykle oszustwo

CDA chyba ci się pomyliło z PlayBoy albo CKM czy inne takie... A jeśli ty patrząc na to że na okładce jest "babka" kupiłeś CDA, to jeszcze wiesz że na okładce pisze jakie gry są recenzowane itp. Prawdopodobieństwo pomylenia z erotyką jest 0, no chyba że jesteś DEBILEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 14:51, NdysH napisał:

Ostatni Pełniak to Ceville PL

Super! W dodatku spolszczone przez samego recenzenta gry.
Można się spodziewać przedniego humoru. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki w najnowszym CDA bez rewelacji. W przeszłości za bardzo rozpieszczali czytelników, a jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A warto sobie przypomniec, ze na swiecie mamy kryzys, euro zdrozalo przez pol roku o 40% (czyli ceny papieru i liecencji za gry podrozaly) a cena bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni pełniak mnie nie zachwycił, ale z chęcią w niego zagram : ). Wygląda obiecująco. Standardowo czekam z utęsknieniem na zawartość stron w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się