kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Ja na szczęście nie miałem feralnego błędu w moim CD-Action. Dla mnie numer bardzo ciekawy, pewnie dla tego, że zamieszczono dużo nowinek z gier zaprezentowanych na E3. Relacja w nawet obszerna. Ciekawe jaki będzie następny numer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 23:22, SongoX napisał:

Ja na szczęście nie miałem feralnego błędu w moim CD-Action. Dla mnie numer bardzo ciekawy,
pewnie dla tego, że zamieszczono dużo nowinek z gier zaprezentowanych na E3. Relacja
w nawet obszerna. Ciekawe jaki będzie następny numer ;)


Oho ;] Chyba znalazł się pierwszy bez błędu ;]

Vytrix - ktoś już wrzucał screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, najmocniej przepraszam, moje niedokładne patrzenie właśnie się potwierdziło. Post z linkiem jak i ten proszę o usunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 00:13, Vytrix napisał:

Fakt, najmocniej przepraszam, moje niedokładne patrzenie właśnie się potwierdziło. Post
z linkiem jak i ten proszę o usunięcie.


To po co piszesz ten post jak nie masz nic do dodania? Normalnie bym ostrzezenie dal, ale jako, ze mam dzis urodziny to zalozmy, ze promocja bedzie na ostrzeznia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby w jednym z kolejnych numerów CDA dodali (o ile nie było jeszcze) którąś część gry FIM Speedway Grand Prix. 3 i byłoby super ale i drugą częścią bym nie pogardził. W sumie to i 1 od biedy ujdzie:) Dajcie coś dla fanów czarnego sportu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest znana pierwsza z trzech pelnych wersji gier w nowym CD Action. A bedzie to:

Puzzle Quest: Challange of the Warlords PL

Jak dla mnie - bardzo fajny pelniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba, zawsze chciałem w to zagrac, a nigdy nie mogłem przymierzyc się do kupna (albo za drogo, albo brak kasy, albo coś innego się trafiło). Ładnie zaczęli, ciekawe, czy reszta pełniaków będzie trzymac taki poziom ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha! A już chciałem lecieć do Biedronki! Jak dla mnie prześwietnie! Swoją drogą - czy to przypadkiem nie najlepszy "najsłabszy" pełniak w historii całego CD-A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zajefajna pełna wersja ! :D Jak pierwszy pełniak jest aż tak dobry, to aż strach pomyśleć jakie będą następne pełniaki. Jeszcze się okaże, że (odpukać) każdy następny pełniak będzie gorszy od poprzedniego. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie pomyśleli, PQ jest w biedronce, ledwo co też zeszło do XKhitu, jeśli już dają coś z tanich wersji to mogliby dać coś co jest trudno dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 15:23, LESZ3u napisał:

Buahahaha! A już chciałem lecieć do Biedronki! Jak dla mnie prześwietnie!


Jeśli ktoś kupuje pismo dla gry to bardziej opłaca mu się nabyć edycje z biedronki, ładne pudełko na płytę z okładką czy kartonowy box dla tych co je zbierają. Na dodatek o 5zł taniej.


>Swoją drogą

Dnia 28.07.2009 o 15:23, LESZ3u napisał:

- czy to przypadkiem nie najlepszy "najsłabszy" pełniak w historii całego CD-A?


Tylko nie wiem skąd ta pewność, że to jest najsłabszy pełniak. Smuggler już chyba wielokrotnie pisał iż ich kolejność niczego tutaj nie oznacza. Pierwszy podany pełniak równie dobrze może być numerem jeden numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się