kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Jak dal mnie numer całkiem spoko. Dobrze że jest recenzja Batmana, obstawiam 9/9+, Wolfenstein 7+/8.
Szkoda tylko że nie ma recenzji Divinity 2 Ego Draconis a jedynie beta-test a ta gra już wyszła jakis czas temu.
Zapowiedź Max Payne''a 3 to na 99% wszystko to co można było wyczytać już kilka miesięcy temu w necie. Fajne że jedt Tipsomaniak z rysunkami innego rysownika, miło będzie zobaczyć jak ktoś inny daje sobie rade w roli rysownika. Na Coverze Sins of the Solar Empire mnie nie interesuje a jade Empire mam z EK, czyli będę miał kopię zapasową ;). Tym którzy nie grali w JE szczerze polecam. No i ciekawe co to za niespodzianaka w Tipsomaniaku. No i to tyle, zawartosć numeru oceniam tak 8/10. Jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 09:34, NdysH napisał:

>Ciach:)

Wszystko ładnie itd. tylko czemu screen z okładką i workiem nie działa ??

Bo Smuggler nie umie dodać zdjęć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym sie nie obrazil gdyby okladka wygladala jak ten worek. Mimo to moim zdaniem okladka jest bardzo fajna. Co tu duzo mowic - w nowym CDA bedzie duzo do poczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej interesującym tekstem będzie dla mnie przypomnienie Arcanum w Grach Wiecznie Żywych. Oby tym razem autor nie błysnął pobieżną znajomością gry jak ktoś w przypadku Tormenta parę lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny numer.Szczególnie cieszę się z Jade Empire - będzie w co pograć, jeszcze przed wysypem największych hiciorów ;). Oprócz recek, bardzo cieszą mnie ciekawe teksty, chociażby o DX11. Jest na co czekać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie poszło mi ostatnio jade empire na moim kompie?

A teraz chyba pójdzie

Bo teraz jestem pro gamer :P


A tak serio Mam nowego kompa tylko pewnie nikogo to nie obchodzi:(

Eot

Dobra kupię to coś co wylazło przed chwilą z prosektorium jak po znaczku mniemam zlostało załatwione przez nigdy nie mordującego niczego łącznie z pająkami człowieka nietopera (to chyba nietoper owocowy i kolorowy bo w kalesonach marki czarnego biega {czarny z klatki 3a]+_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się ciekawie. Jade Empire - nie miałem okazji zagrać. Teraz będę miał. :)
Właściwie to kupię tylko dla recki Batman: AA, chociaż temat numeru też potrafi zachęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ładny numer ;] Już dawno takiego chyba nie było. Tipsomaniak, Jade Empire, BlizzCon. Już się nie mogę doczekać wtorku. Szkoda, że i tak JE poczeka chyba do następnych wakacji, bo niestety szkoła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Teksty o Maxie, TFU, Borderlands, Mafii i Diablo pochłonę od razu. Do tego recenzje Batmana, Wolfensteina i Code of Honor 3. Plus Jade Empire, które na pewno zainstaluję ;)). Dobry numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe recki, beta-testy, mało interesujące tematy numeru (ile razy można pisać o Borderlands i AC II?). Pełniaki raczej średnie, powiedziałbym, że tylko dla fanów. Oprócz recenzji Wolfensteina i "15 wkurzających rzeczy w grach " po prostu nie ma (dla mnie) nic ciekawego.

Jednym zdaniem: chyba najsłabszy numer w 2009roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 13:33, Doktor93 napisał:

Już się nie mogę doczekać wtorku.


Pewnie ze wzgledu na szkole i pierwsze lekcje nie mozesz sie doczekac wtorku. :) A nowy CDA wyjatkowo wychodzi w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał, jeden z nielicznych numerów CDA, które na 100% kupię. I to nie dla recenzji (które i tak w gruncie rzeczy są takie idiotyczne czasem, że szkoda nawet wyrywać kartkę ;f) - Tipsomaniaki od zawsze straszliwie mi się podobały ;''D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się