kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Zadziwiająco sporo osób wypowiada się o pełniakach, będących de facto dodatkiem, niż o tekstach, które swoją drogą są bardzo zachęcające.

Chętnie przeczytam polską relację z Blizzconu i nowe informacje FF 14, poza tym bardzo interesują mnie beta-testy SW TFU PC.

Recenzje jak recenzje, Arkham to obowiązkowa lektura, o Windchaserze się więcej dowiem (wszak polskie toto), z Załogi G można się pośmiać... Nawet kaszanka jest i kultowy steampunk w Wiecznie Żywych :D

15 wkurzających rzeczy w grach, ciekawe czy będzie respawn za plecami i nabki wrzeszczące do słuchawek na vencie. Dx 11, nowa technologia Google i DOSbox? Wreszcie ciekawy dział sprzętowy.

Ponadto nowy iPhone, pewnie Al recenzował :D

Tipsomaniak cieszy, natomiast te wychwalane/piętnowane pełniaki mimo wszysto są jednymi z lepszych. Sins ma oceny ok. 80%, natomiast JE to w końcu gra Bioware! Krótkie toto ale ciekawe.

Jestem na TAK! Przechodzisz do finału, Wrześniowy Ekszynie, ciekawe co zaprezentujesz za miesiąc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 22:25, Ostrowiak napisał:

Recenzje jak recenzje, Arkham to obowiązkowa lektura, o Windchaserze się więcej dowiem
(wszak polskie toto), z Załogi G można się pośmiać... Nawet kaszanka jest i kultowy steampunk
w Wiecznie Żywych :D


A nie niemieckie czasem ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 07:40, TojaSmuggler napisał:

A jak kogoś to nudzi, to może spróbować swych sił w znakomitej
kosmicznej strategii w uczciwym 3D, czyli Sins of a Solar Empire. Tak, to następca Homeworld
(ci sami twórcy!)


Stwierdzenie "ci sami twórcy" jest wybitnie naciagane (kwestię "następcy Homeworld" już w ogóle przemilczę). Za Homeworld odpowiada Relic, to raz. Dwa: gra "Sins..." powstała dzięki Ironclad Games, firmie złożonej z grupy byłych pracowników Rockstar tudzież Barking Dog Studios (nie wszystkich). Ci ostatni popełnili jedynie Homeworld Cataclysm, a więc swoisty "samodzielny dodatek" do oryginału.

"Grzechy Imperium..." miałem zamiar nabyć jakiś czas temu, więc może się skuszę. Cieszy mnie fakt, iż trafia na krążek w wersji angielskiej.
Co do recenzji - ciekaw jestem waszych opinii na temat Hearts of Iron III i Sherlocka Holmesa, mam również nadzieję, że Arcanum poświęciliście więcej niż jedną stronę - ta perła wśród gier cRPG zasługuje na pełen zachwytów artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że Sins of solar empire nie jest po polsku? Chciałem kiedyś kupić, ale 5 dych kosztowało więc sobie odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 22:55, Orion napisał:

Rozumiem że Sins of solar empire nie jest po polsku? Chciałem kiedyś kupić, ale 5 dych
kosztowało więc sobie odpuściłem.


Po zapowiedzi, i okładce, wygląda na to, że jest po Angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem narzekan na Jade Empire jako pelniak. Nie jest to kotlet z innych czasopism, gra w miare swieza (jesli dobrze pamietam to chyba z 2007 roku) znanej firmy z fajna fabula. Co prawda JE juz mam (Sins of Solar Empire zreszta tez), ale i tak sobie zainstaluje i zagram, bo jak znam CDA to gra bedzie dzialala bez plytki w napedzie, a tym razem chce sie przekonac jak to jest grac skrajnie zla postacia. Z mojej edycji kolekcjonerskiej JE wydobylem soundtrack i sobie go teraz slucham na moim iPhone, ktorego zreszta recenzja bedzie w CDA. Tak, tak nabylem niedawno iPhone 3 GS i jestem z niego zadowolony. Z ciekawosci wrocilem niedawno do recenzji iPhone w CDA. Teraz wszystko to czego brakowalo w nowym iPhone jest, mysle wiec ze mozna sie spodziewac calkiem cieplego przyjecia przez recenzenta. Trzeba pamietac, ze CDA to nie tylko pelne wersje. To przede wszystkim czasopismo. I w tym miesiacu jest co czytac. Na pierwszy plan wysuwa sie oczywiscie recenzja nowej gry z Batmanem w roli glownej. Jako, ze zamowilem pre-order i czekam na premiere w wersji PC to i recke te z przyjemnoscia przeczytam. Ostatnio kupilem tez nowego Wolfansteina, jestem wiec tez ciekaw recenzji tej gry. Z chcecia poczytam o wkurzajacych rzeczach tworcow gier oraz o DirectX. Oprocz tego jak widze jest cala masa innych wartych przeczytania rzeczy. A na deser zostaje Tipsomaniak. Moim zdaniem nowy numer CDA zdecydowanie warto nabyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 22:55, Orion napisał:

Rozumiem że Sins of solar empire nie jest po polsku? Chciałem kiedyś kupić, ale 5 dych
kosztowało więc sobie odpuściłem.


W przypietym poscie jest napisana zapowiedz nowego numeru. Smuggler napisal, ze Sins of Solar Empire jest po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 23:01, Wojman napisał:

Nie rozumiem narzekan na Jade Empire jako pelniak.

Może dlatego że, ta gra jest już od jakiegoś czasu w taniej serii CDP, była już kilkakrotnie na wyprzedażach w śmiesznie niskich cenach - czy to na gramie [ ES bodaj ] czy choćby w Biedronkach za 10 zł więc może się nieco "przejeść". Gra jak gra - na pewno nie taka zwykła i byle jaka choć ja się od niej strasznie odbiłem i rzuciłem po dłuższej chwili. Na coverze ładnie wygląda choć jakimś hitem przez duże "H" imo nie jest. Już nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 23:26, Tyler_D napisał:

Na coverze ładnie wygląda choć jakimś hitem przez duże "H" imo nie jest. Już nie ...


Acha czyli jak hitowa gra pojawia sie w jakiejs serii albo na coverze to znaczy, ze juz nie jest hitem. Ciekawe myslenie. A CDA to przede wszystkim czasopismo, a nie tekturka pod plytke z pelnymi wersjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 23:40, Pawlo09 napisał:

Narzekają dla tego wszyscy bo tą grą już wszyscy mają.


A tego zdania zupelnie nie rozumiem. Z tego co zauwazylem to nie wszyscy maja Jade Empire i nie wszyscy narzekaja, ze ta gra sie pojawia na coverze. Ja na przyklad nie dosc, ze mam to nie narzekam. Wrecz przeciwnie doceniam, ze hitowa gra znanego producenta pojawia sie w pelnej wersji w czasopsimie. Tym razem jest Jade Empire moze nastepnym razem bedzie jakas inna fajna gra tego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają "JE" - dobre! Nie ma co.

Ja nie mam i bardzo się cieszę z umieszczenia tej gry na płycie. Ściągnąłem kiedyś pirata, pograłem chwilę i odinstalowałem. Teraz z pewnością poświęcę tej grze więcej czasu.

Kolejny świetny numer. Tak trzymać. Od jakiegoś czasu znowu zacząłem kupować "CDA" regularnie i jestem z tej decyzji jak najbardziej zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka nowego CDA kopie ;] Dawno takiej klimatycznej nie było.

Co do pełniaków: gdyby nie te przecieki i ogólny szum, to ludzie nie marudzili tak na JE, bo przez tą całą akcję wszyscy spodziewali się niewiadomo czego. Wystarczyłoby zwykłe info i, imo, byłoby duże zakoczenie pełniakami, a tak to mają marudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 00:09, Rga napisał:

wyjechałem na wakacje i Smuggler zmienił nicka, o co chodzi z tym? Ktoś mi wytłumaczy?


Byla o tym mowa 2000 razy. W domu Smuggler nie pamieta hasla do swojego glownego konta, wiec zalozyl sobie drugie i z niego korzysta. A, ze jest teraz na urlopie to z domu pisze jak ma czas i chec.

MaccCry
Moim zdaniem w tym miesiacu przecieki byly beznadziejne o czym zreszta kilkakrotnie w tym watku wspominalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się