kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2009 o 00:32, Wojman napisał:

Byla o tym mowa 2000 razy. W domu Smuggler nie pamieta hasla do swojego glownego konta,
wiec zalozyl sobie drugie i z niego korzysta. A, ze jest teraz na urlopie to z domu pisze
jak ma czas i chec.


Smuggler ma w domu neta? 0_0 LOL Albo robisz ze mnie pośmiewisko, albo nie bycie cały czas na tym forum przez ostatnie 6 miesięcy spowodowało, że nie wiem co się wokół mnie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 00:58, Pawlo09 napisał:

A ty masz w domu internet jak tak to dziwne ?

ile kosztuje prenumerata cd-action ?

Smugg przez długi czas nie miał neta, bo nie chciał go mieć. I nagle co go tak zmieniło? Widać, że nie czytałeś uważnie CDA w ostatnich latach :D.

BTW, cena prenumeraty jest zawarta w każdym CDA z najnowszą ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owacje na stojąco dla CD-A. Jade Empire SE i SoSE, dwa rewelacyjne tytuły, w pierwszy na pewno będę pocinał. Plus kolejny Tipsomaniak do kolekcji. Oraz zawartość pisma - przede wszystkim GC, kilka ciekawych beta-testów i recenzji, chyba naczytam się przy tym numerze jak przy żadnym innym w tym roku.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 23:58, Wojman napisał:

Acha czyli jak hitowa gra pojawia sie w jakiejs serii albo na coverze to znaczy, ze juz
nie jest hitem. Ciekawe myslenie.

A fragmentu:

"Gra jak gra - na pewno nie taka zwykła i byle jaka ..."


to już nie zauważyłeś prawda? JE jest grą dobrą ale taką która ma już swoje lata [ choć starą jej nazwać nie można ], była w wielu przecenach więc jak już wspomniałem jej atrakcyjność coverova jest średnia - ani bardzo dobra ani żałosna, po prostu średnia ... a to wszystko imo oczywiście. Ja nie oczekuję że, na płytce pojawi się w pełnej wersji jakaś premiera sprzed dajmy na to 3 miesięcy ale czasem przydałaby się jakaś gra która nie jest w taniej serii ani nie jest kopią coveru z innego pisma. Tyle w tej kwestii mam do powiedzenia.

>A CDA to przede wszystkim czasopismo, a nie tekturka

Dnia 29.08.2009 o 23:58, Wojman napisał:

pod plytke z pelnymi wersjami.

A pokaż mi gdzie to stwierdziłem ... hm? Miałem nieco inne zdanie niż ty w kwestii jednego fulla a ty już mi wyjeżdżasz z takimi tekstami ... nieco za wcześnie i zbyt pochopnie. -.-


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast czterech gier dawalibyście jedną-dwie, ale porządne, a nie same badziewia!
Ile razy można było przeczytać opinie podobne do tej, którą przedstawiłem wyżej. No i proszę - dali dwie bardzo dobre gry, to i tak wielki szum, bo wszyscy to mają itp. Sam mam premierówkę JE a jakoś nie narzekam (przynajmniej siostra nie będzie mi podkradać), poza tym znam też sporo osób, które gry nie nabyły z pewnych powodów a chciałyby w to zagrać. Cieszyć się tym co jest, nie na co dzień daje się gry BioWare na cover!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 11:10, Pawlo09 napisał:

Na zachodzie Bioware miesięcznie daje.
Pamiętam jak 2 lata temu w niemieckim czasopiśmie było F.E.A.R + Dodatek.


Gry F.E.A.R. nie wyprodukowala firma BioWare. To raz. Dwa na zachodzie czasopisma kosztuja w przeliczeniu 40 jesli nie wiecej zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 11:46, Wojman napisał:

> Na zachodzie Bioware miesięcznie daje.
> Pamiętam jak 2 lata temu w niemieckim czasopiśmie było F.E.A.R + Dodatek.

Gry F.E.A.R. nie wyprodukowala firma BioWare. To raz. Dwa na zachodzie czasopisma kosztuja
w przeliczeniu 40 jesli nie wiecej zlotych.


Nie przeliczaj. Dla nich 7 euro to tyle samo, co dla nas 7 złotych ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 11:46, Wojman napisał:

> Na zachodzie Bioware miesięcznie daje.
> Pamiętam jak 2 lata temu w niemieckim czasopiśmie było F.E.A.R + Dodatek.

Gry F.E.A.R. nie wyprodukowala firma BioWare. To raz. Dwa na zachodzie czasopisma kosztuja
w przeliczeniu 40 jesli nie wiecej zlotych.



tak, tylko jak sie zarabia tam 3-4 razy więcej niż u nas to te 7euro to tyle co dla nas 7zl wiec nei porównuj proszę.
Jak Ukrainiec do nas przyjedzie to dla niego 40zł to majątek a jak ty pojedziesz na Ukraine to dla ciebie wszystko będzie tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisma z różnych krajów różnie się z dystrybutorami/producentami na różne tytuły dogadują. Ja kiedyś miałem Command & Conquer 1 z PC Gamera. A w Polsce wątpię że są szanse na jakieś tytuły z EA na coverze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 13:56, igor8472 napisał:

Pisma z różnych krajów różnie się z dystrybutorami/producentami na różne tytuły dogadują.
Ja kiedyś miałem Command & Conquer 1 z PC Gamera. A w Polsce wątpię że są szanse na jakieś
tytuły z EA na coverze...


No dobra, ale Command & Conquer można legalnie sciągnać z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się