kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2009 o 22:07, laki13 napisał:

> sa wiesci na temat nowych pelniakow?
Nie, bo jeszcze przecieków nie było. Przecieki pewnie będą w tym tygodniu.


I to jest właśnie plus urzędowania na gram.pl, zawsze wszystko wie się pierwszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 19:54, Davw napisał:

Niech mnie ktoś z łaski swojej uświadomi w którym numerze CDA była zapowiedź NFS Worlf
Online.


Oczywiście chodziło o World, ale teraz dopiero zauważyłem błąd a już nie mogę postu edytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 19:55, Lord-Tyrranoos napisał:

Oddam królestwo za FPS-a ;)

Szczerze wątpię :P. W takim tempie to pierwszego pełniaka poznamy jutro rano. Przeciekoszperacze do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 23:55, Ziggy napisał:

Pierwszy pełniak to: Belief and Betrayal: Medalion Judasza PL czyli przygodówka.


wrrrr

Od jakiegoś czasu nie mogę znaleźć pełniaka, który by mi przypasował choć w 75%. Czekam z nikłą nadzieją na dalszy rozwój sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2009 o 07:09, ArkStorm napisał:

Od jakiegoś czasu nie mogę znaleźć pełniaka, który by mi przypasował choć w 75%. Czekam
z nikłą nadzieją na dalszy rozwój sprawy.


Niby zawsze przy ostatnim przecieku są najlepsze gry, więc może jeszcze będzie coś dobrego. Co nie zmienia faktu, że i tak nie zainstaluje nic z płytki, nawet jakby dali GTA4, tradycja to tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 09:06, Peter44 napisał:

Kurcze chciałbym zeby do jakiegoś cda (nie mowie ze tego) dali mount and blades, przecież
dawali też droższe gry.


Przecie tu nie chodzi, która gra droższa, tylko producent musi się zgodzić na umieszczenie jego gry w gazecie (no i oczywiście gazeta musi mu za to zapłacić), cena gry tu nie ma nic do rzeczy (ta sklepowa cena oczywiście). Nie mówię jednak, że nie chciałbym, aby w CDA pojawiło się Mount & Blade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się