kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Chyba kupie, bo zapowiedź GW2 jest. Mam nadzieję, że będzie coś nowego powiedziane, a nie to co już wiem z neta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli CDA ma te informacje co były na imprezach ostatnich, to nie licz na nic ciekawego. Ewentualnie refleksje autora, a CDA szczerze mówiąc lami pod względem GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 23:13, Bambusek napisał:

Na PC miała być już w marcu. Tylko EA zatrzymało premierę, żeby wydać jednocześnie z
konsolową. W tym momencie im tak naprawdę życzę, żeby na konsolowej się ostro finansowo
przejechali.


Od tego marca dodali do gry ponad 50 questów.

Był post na oficjalnym forum gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć. Pewnie te questy były szykowane jako jakieś DLC dla wersji pecetowej, a konsolowcy mieli dostać od razu w ramach rekompensaty za czekanie. No ale skoro EA wymyśliło premierę równoczesną to już wrzucili od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 21:45, NecroVisioneR napisał:

No i jutro premiera "kioskowa" CDA,mam nadzieje że i prenumerata też dojdzie jutro.



Oj żebyś się nie zdziwił:) Jak dojdzie mi na piątek to będzie jak dla mnie ,,o czasie":) Tylko raz mi tego samego dnia doszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami ważą dużo, a nie wszyscy mają szybki transfer. Kiedyś bonusy były świetne, ostatnio jak zaglądałem (dość dawno), to same obrazki. Fail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 21:46, Chester001 napisał:

internetu nie masz?


A co ma piernik do wiatraka? Gry też są w internecie, artykuły również, te bzdety w bonusach to też z internetu. Najlepszym wyjściem byłoby, aby CDA było wydawane w formie "jedno kartkowej". Na tej kartce byłyby zamieszczone linki do artykułów, gier, tapet, filmików i innego syfu. Ta "gazeta" zajmowała by mniej miejsca, a i tak byśmy poczytali recki i dowiedzieli się tego samego co z wersji obecnej.

PS.Nie masz co robić tylko spamować?

Edit: A - Kiedy jest wysyłana prenumerata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że z patchami jest taki problem, że nie ma siły, zawsze ktoś będzie narzekał, że patch jest do gry, której dana persona nie posiada. Poza tym często też potrafią zająć zdecydowanie zbyt dużo miejsca (Gothic 3 1.72 - 888 MB). Jednak zgadzam się, warto zagospodarować to miejsce w jakiś inny sposób, z bonusów co najwyżej czasem muzyki posłucham i fanziny przejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednak nie kazdy lubi czytac roznego rodzaju recenzje, zapowiedzi czy feletiony na monitorze.. ja wole staromodny papier i komputer/internet nigdy mi tego nie zastapia... z reszta kompa do wc nie wezmiesz, a cda i owszem! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 22:25, Zauri napisał:

jednak nie kazdy lubi czytac roznego rodzaju recenzje, zapowiedzi czy feletiony na monitorze..
ja wole staromodny papier i komputer/internet nigdy mi tego nie zastapia... z reszta
kompa do wc nie wezmiesz, a cda i owszem! ;D

Ja tam z laptopem to nawet do WC chodzę wiec teoria obalona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2009 o 23:31, Piter_Fersin napisał:

Ja tam z laptopem to nawet do WC chodzę wiec teoria obalona :D



jeszcze powiedz ze sie z nim kapiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się