kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Redakcyjną sprzątaczką, tak ostro dyskutowała o podwyżce, że postanowili dac jej parę listów do odpowiedzi. Obecnie mieszka ona na Kubie i ukrywa się pod pseudonimem El Presidente.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie prenumeratę od numeru tego co niedawno wyszedł. Było to kilka dni po jego premierze. Od zamówienia minął ponad tydzień a gazety nie ma. Ile mam czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 14:57, Pile napisał:

Zamówiłem sobie prenumeratę od numeru tego co niedawno wyszedł. Było to kilka dni po
jego premierze. Od zamówienia minął ponad tydzień a gazety nie ma. Ile mam czekać?



napisz jeszcze kilka razy bo nikt tego nie widzial, jakby ktos wiedzial to by Ci odpisal, wiec nie powtarzaj na kazdej stronie tego samego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 14:57, Pile napisał:

Zamówiłem sobie prenumeratę od numeru tego co niedawno wyszedł. Było to kilka dni po
jego premierze. Od zamówienia minął ponad tydzień a gazety nie ma. Ile mam czekać?


---> beata.jankowska@bauer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 16:19, capral napisał:

Czy jest możliwe, że w którymś CDA pojawi się GW?


pojawić się może - ale tylko klient (czyli te parę GB pliczków). co z tego, skoro do gry potrzebny jest kluczyk? samą grę możesz sobie równie dobrze ściągnąć z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 23:05, Gordon92 napisał:

> kiedy są przecieki ?
Znaczna się najpewniej we wtorek.



myślałem że jutro ale dobra wierze bo bardziej chce wierzyć że jutro i wyrobią się na piątkową zapowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2009 o 17:51, queertin napisał:

Już nie mogę się doczekać następnego numeru :f
Smuggler może coś nam zdradzisz ;]

No bez przesady, dzisiaj nie było przecieków to będą jutro. Jak to mówią: ''''Cierpliwość jest podporą słabych, niecierpliwość ruiną mocnych''''. ;P
Ja liczę na to, że w nowym numerze takie gry jak Risen czy S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat zostaną obdarowane odpowiednio wysokimi ocenami. :D No i oczywiście w dziale konsolowym nie może zabraknąć recenzji Brutal Legend i Uncharted 2: Among Thieves. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 18:37, Dark_Sebat napisał:

No i oczywiście w dziale konsolowym
nie może zabraknąć recenzji Brutal Legend i Uncharted 2: Among Thieves. :)

Od tego lepiej zajrzeć do nowego numeru PSX Extreme, który swoją drogą wyszedł dzisiaj :>.

CDA
W tym miesiącu najbardziej zależeć mi będzie na treści i ciekawych recenzjach. Nieważne jakie będą pełne wersje gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... z niewyjaśnionych przyczyn gdy chcę wejść na forum CDA, AntiVir (Avira) podnosi alarm na temat JS/Redirect.7495. Mam nadzieję, że to fałszywy alarm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się