kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2009 o 23:36, deusER4 napisał:

cóż, pomagam ludziom w potrzebie :] ..a że spełnienie Twojej prośby wymagałoby ode mnie
takiego właśnie zachowania to o nim napisałem ;]

Hm, ta część Twojego posta jest tak...ok, dokończ to dowolnym synonimem słowa "przygłupi", bądź jak wolisz, ten wyraz też pasuje. Szkoda, że dla niektórych dodanie posta i +1 jest ważniejsze niż mądra wypowiedź.

Dnia 27.10.2009 o 23:36, deusER4 napisał:

jeśli więc jednak jest Ci bliski to go kup i daj zarobić tym co się dla Ciebie starają,
częstokroć pracując po nocach

Replay? Ri_sen mam już od ty_go_dnia. Ku_pi_łem go. Abyś zrozumiał, pozwolisz, że dołożę kilka minek: xD :> :)) BTW. Wiem jak wygląda proces tworzenia gier.

Dnia 27.10.2009 o 23:36, deusER4 napisał:

no jest w CDA też i wiele innych ..i to nie tylko recenzji ;>

Ale mnie interesuje ta jedna jedyna - Risen. Dlatego spytałem o ocenę.

Dnia 27.10.2009 o 23:36, deusER4 napisał:

co do tych 15 zł - wiem że piechotą nie chodzi ale szacunek ludziom pracy się należy.

I tu się zgodzę. Ale co innego jakbym prosił o przeskanowanie 136 stron czasopisma i zapisanie w Wordzie, a co innego poprosić o ocenę jednej gry. Szacunek dla ludzi pracy chyba się od tej jednej oceny nie zmniejszy, hę?

Dnia 27.10.2009 o 23:36, deusER4 napisał:

ja tak

Jesteś pewien? ]:>

dave --> Zajrzyj na forum CDProjektu, Lutador zapowiada tam gry za same wPLNy już za 3 tygodnie !!! Buhaha, już to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 14:44, Gryczka napisał:

dave --> Zajrzyj na forum CDProjektu, Lutador zapowiada tam gry za same wPLNy
już za 3 tygodnie !!! Buhaha, już to widzę.


A to ci dopiero sensacja... Nasuwa się tylko pytanie - skąd brać te wPLNy skoro w nowych grach od CDP od jakiegoś czasu już ich w ogóle nie ma :P No ale ja mam ich ponad 300 już od dawna (i pewnie nie tylko ja bo wydać póki co je było trudno), przezorny zawsze ubezpieczony :P Tak czy inaczej podzielam tutaj Twoją opinie i nie uwierzę póki tego nie zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 21:19, Harrolfo napisał:

Ja jeszcze nie. A na logikę prenumerata powinna docierać przed wersją kioskową albo w
ten sam dzień, a nie po premierze...


Ja nie mam prenumeraty w tym roku. Miałem lata temu i było to samo + średnio co trzeci numer był mocno pozaginany zwłaszcza okładka. Teraz kupuję od czasu do czasu w kiosku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 17:53, Robhaal napisał:

Ja ponawiam swoją prośbę, która zatonęła wcześniej w odmętach tego tematu :P
Proszę, żeby ktoś podał mi ocenę Borderlands, jego plusy oraz minusy. Z góry dziękuję.


Chętnie bym pomógł ale nie kupiłem tego numeru. Czekam do jutra na nowego Play-a :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocena:

Spoiler

8+



Grywalność:
Spoiler

8


Wideo:
Spoiler

9


Audio:
Spoiler

9



Plusy:
Spoiler

+ klimat!
+ udane połączenie dwóch konwencji,
+ świetna oprawa audiowizualna.



Minusy:
Spoiler

- kiepski model jazdy,
- miejscami interfejs mógłby być bardziej przemyślany.



Niewiele można się z tego dowiedzieć, na Twoim miejscu przemógłbym się i wydał te 15 złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracie jeszcze w Delta Force Xtreme? Ostatnia wersja gry to 1.6.9.3. teraz jest nowsza aktualizacja z numerkiem 1.7.1.9. Dla zainteresowanych http://files.novalogic.com/DFX/dfx.exe

Aplikacja dfx.exe w nowym wydaniu ma 4,34 MB i działa również z wersją PL - dfx.exe zamieniamy w miejsce już istniejącego C:\Program Files\NovaLogic\Delta Force Xtreme\dfx.exe

Zmiany to dodana obsługa nowych rozdzielczości ekranu w ustawieniach gry. Są teraz nawet na monitory panoramiczne 1920 x 1080, 1920 x 1200, 1920 x 1440. Ustawiłem na 1920 x 1200 i gra wygląda super. Jest też polepszenie strony dzwiękowej gry dodano system 7.1. Tego nie mam ale i 2 x stereo jest nieco lepiej niż było ostatnio :) Zmieniło się też parę detali w wyglądzie samej gry głównie mapa terenu (M na klawiaturze). W grze dla pojedyńczego gracza punkty doświadczenia zdobyte w danej misji nie liczą się od zera po straconym życiu tak jak było to wcześniej. Te gry są coraz to łatwiejsze :)

Demo do nowej gry Delta Force Xtreme 2 też jest fajne. Ta końcówka wewnątrz bunkra. Niezła walka - dobra tylko za szybko się kończy (zanim wejdziesz do środka wiec, że jest tam 6 złych facetów) :) Najnowsza wersja dema 1.7.5.2. jest tu (520 MB) http://download.nvidia.com/downloads/nZone/demos/nzd_DFX2BETA_1752.exe

DFX2DEMO to jedna misja SP a w niej sami znajomi rebelianci z Joint Operations Typhoon Rising :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam -pytanie czy pełna wersja - Titan Quest jest zabezpieczona Secu-romem czy innym
wirusowatym badziewiem czy może jednak nie.
Zamierzam grać pod Wine i to jest dla mnie bardzo ważna informacja.
http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=application&iId=3480

Już się sparzyłem na kilku grach dołączanych do czasopism min. grami Techlandu i ostatnio na Divine Divinity i wolę gry z takim czymś omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 09:27, Emu1 napisał:

Mam -pytanie czy pełna wersja - Titan Quest jest zabezpieczona Secu-romem czy innym
wirusowatym badziewiem czy może jednak nie.
Zamierzam grać pod Wine i to jest dla mnie bardzo ważna informacja.
http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=application&iId=3480

Już się sparzyłem na kilku grach dołączanych do czasopism min. grami Techlandu i ostatnio
na Divine Divinity i wolę gry z takim czymś omijać szerokim łukiem.


Chodziło mi o Beyond Divinity -Divine Divinity z tego co mi wiadomo jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 10:00, alduron napisał:

Jaką ocenę(plusy i minusy)dostała gra Dragon Age?


A czy w tym numerze, jest recenzja Dragon Age? Bo mi się nie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 11:42, MamDowna napisał:

czy w cd-action mozna sie spodziewac recenzji "lego star wars: the complete saga"?


Jeśli tylko się ukaże, to z pewnością tak.

Jestem ciekaw, jak wypadło "Republic Heroes". Gracze mają bardzo mieszane odczucia, a gra swoje kosztuje, dlatego nie chcę kupować w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł by ktoś podać ocenę, i wymienić plusy i minusy z recko "Borderlands" ? :P
CDA oczywiście kupię, jednak dopiero po wypłacie ^^
A nie wiem czy zamawiać pre-ordera, czy nie warto O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 12:32, Mafioso_PL napisał:

Mógł by ktoś podać ocenę, i wymienić plusy i minusy z recko "Borderlands" ? :P
CDA oczywiście kupię, jednak dopiero po wypłacie ^^
A nie wiem czy zamawiać pre-ordera, czy nie warto O_o

kolego wystarczy poszukać strone wcześnie est podane w spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się