kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2009 o 13:59, Darkstar181 napisał:


> Powiem ci tak, nie duzo ludzi nie grywa po prostu w gry z gazet
Czyli wychodzi na to, że DUŻO ludzi GRA jednak w te gry :P


Oj coś mi się poprzestawiało:)
Chodziło o to, że duży % graczy z daleka trzyma się od ,,gazetowych gier" bo albo w nie już kiedyś grała albo nie tyka się ich bo są crapami a na kompie są nowsze, lepsze, bardziej wciągające, lepiej zrobione etc gry:)

No ale cóż, lud chce 2x dvd to niech sobie będzie. Mi się prenumerata kończy za 5 miesięcy i jak za te 5 miesiecy cena podskoczy do 17zł to po prostu bede sobie w empiku czytał tak jak kiedyś to co mnie interesuje i git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie jak teraz przejrzałem mój zbiór płytek od 2003r kupowany regularnie, to bardzo mało znalazłem w nim gier w które grałem i które mnie interesują. Jeśli poziom tekstów wzrósłby to jestem za wywaleniem płytek (choć wątpię czy by się na takie coś zdecydowali, bo pewnie sprzedaż by spadła), jeśli nie to niech zostawią jak jest. Już się do ceny przyzwyczaiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..............

Poszerzyliby swoje horyzonty i grono odbiorców gdyby właśnie wydawali równolegle 2 wersje, jedną bez płyt za dychę i drugą niech będzie z tymi 2x dvd za 17zł. Ci co kupuja z myślą o pełniakach braliby wersje za 17zł a ci którym wystarcza czytanie bo gry to mają swoje ze sklepu braliby za 10zł. I wszyscy zadowoleni. Najbardziej optymalna opcja a nie jak teraz, ze aby móc czytać CDA trzeba im dopłacać za denną płytkę te 5zł.
Powinna być opcja wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 14:10, Citkowsky napisał:

>>..............

Poszerzyliby swoje horyzonty i grono odbiorców gdyby właśnie wydawali równolegle 2 wersje,
jedną bez płyt za dychę i drugą niech będzie z tymi 2x dvd za 17zł. Ci co kupuja z myślą
o pełniakach braliby wersje za 17zł a ci którym wystarcza czytanie bo gry to mają swoje
ze sklepu braliby za 10zł. I wszyscy zadowoleni. Najbardziej optymalna opcja a nie jak
teraz, ze aby móc czytać CDA trzeba im dopłacać za denną płytkę te 5zł.
Powinna być opcja wyboru.



nie ma to jak zakasic browara... omygy....

Widac jestem nielicznym, ktory gra w gry z cda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 14:24, Tyler_D napisał:

Prośba - mógłby mi ktoś napisać czy w którymś CDA było demo którejkolwiek części Brothers
in Arms? A jeżeli było to w którym numerze?

W którymś było ale daaawno temu i nie pamiętam w którym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 14:24, Tyler_D napisał:

Prośba - mógłby mi ktoś napisać czy w którymś CDA było demo którejkolwiek części Brothers
in Arms? A jeżeli było to w którym numerze?


Brothers in Arms : EiB (grudzień 2005)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 14:24, Tyler_D napisał:

Prośba - mógłby mi ktoś napisać czy w którymś CDA było demo którejkolwiek części Brothers
in Arms? A jeżeli było to w którym numerze?


Brothers in Arms Road to Hill 30 - CD-Action DVD (lipiec 2005)

Brothers in Arms Earned in Blood - CD-Action DVD (grudzień 2005)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ty myślisz, że pamiętam wszystkie numery na pamięć? Po prostu pamiętałem, że w którymś było i napisałem. Zadałeś dwa pytania- czy w którymś było i w którym- na pierwsze odpowiedziałem a ty już się plujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 10:43, conan8 napisał:

A co ty myślisz, że pamiętam wszystkie numery na pamięć? Po prostu pamiętałem, że w którymś
było i napisałem. Zadałeś dwa pytania- czy w którymś było i w którym- na pierwsze odpowiedziałem
a ty już się plujesz...


Bo napisałeś posta bez sensu...pomogłeś mu w czymś? Raczej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 12:40, conan8 napisał:

Spytał się , czy w którymś było- odpowiedziałem, że tak


Tylko, że dalej napisał, że jeśli tak, to w którym. Jak już tak chcesz "pomagać" (czyt. nabijać posty) to sprawdź w którym numerze i powiedz, bo to co napisałeś w NICZYM mu nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu o co wam chodzi- wszedłem na ten wątek, akurat zobaczyłem jego post i przypomniałem sobie, że w którymś cda było demo BiA, więc to napisałem. Nie obchodzi mnie jak bardzo mu to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 14:24, Tyler_D napisał:

Prośba - mógłby mi ktoś napisać czy w którymś CDA było demo którejkolwiek części Brothers
in Arms? A jeżeli było to w którym numerze?


Odcinając się od tej niepotrzebnej kłótni - było demo BiA: Earned in Blood ver.1.3 w grudniu 2005, z tym że na DVD (wtedy wydawali czasopismo w wersji 4CD i DVD).
Oraz w lipcu, też 2005 roku podstawowe BiA ale nie pamiętam czy CD czy na DVD dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brothers in Arms Road to Hill 30 - CD-Action DVD (lipiec 2005) demo jest w wersji 1.0 (dwie misje singleplayer)

Brothers in Arms Earned in Blood - CD-Action DVD (grudzień 2005) demo nie jest w wersji 1.3 tylko w wersji 1.0 (jedna misja singleplayer i jedna misja przez LAN cooperative)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawniej CD-Action było za 20 złotych z dwiema płytami CD i było dobrze, nikt nie protestował. Teraz bardzo dobry pomysł z dwiema płytami DVD za 17 złotych i wielu na tym forum jest na nie. Na szczęście na stronie CD-Action jest większość na tak. Mam nadzieję, że CD-Action od nowego roku właśnie takie będzie i nie skończy się na deklaracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 17:41, discopete napisał:

Dawniej CD-Action było za 20 złotych z dwiema płytami CD i było dobrze, nikt nie protestował.
Teraz bardzo dobry pomysł z dwiema płytami DVD za 17 złotych i wielu na tym forum jest
na nie. Na szczęście na stronie CD-Action jest większość na tak. Mam nadzieję, że CD-Action
od nowego roku właśnie takie będzie i nie skończy się na deklaracjach.


To są ci, którzy NIGDY nie grają w gry z CDA.... wahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się