kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

2 płyty DVD to dobry pomysł na przyszłość. W końcu od jakiś 2-3 lat istnieją gry które nie mieszczą się na 1 DVD. A takie gry mogą za rok-dwa pojawić się w CD-Action. O ile na tym 2 DVD będzie coś sensownego (może jakiś dobry film, albo dodatkowy pełniak), to jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka lat nawet w kilka gier zagrałem z CD-Action. Tak naprawdę to do czasopism trafiają gry których nikt już nie chce. Liczą się dema, patche, dodatki itp. Tak jak ten nowy Play, dużo dużych dem, jest w czym wybierać. No chyba, że internet ma 10 Mb/s. Jak co miesiąc stać na 15 złotych to te 2 złote zamiast na lizaki czy cukierki można dodać do CD-Action :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będą dwie płytki 8,5 gb ma się rozumieć? :D Ślina mi cieknie jak pomyślę co można na nie wpakować (yohohoho!!! 4 pełniaki? 5? 6? :D)

Pamiętacie jak cda było wydawane z czterema cd w takich fajnych pudełkach? Okazało się, że nie są one takie fajne... Mam je tak... ehm "poukładane" jedno na drugim i te na spodzie kupki się po prostu sprasowały... Taka płytka z R6: Black Thorn fajnie się teraz lepi XD Ale działa! XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 20:41, orzel286 napisał:

Pamiętacie jak cda było wydawane z czterema cd w takich fajnych pudełkach? Okazało się,
że nie są one takie fajne... Mam je tak... ehm "poukładane" jedno na drugim i te na spodzie
kupki się po prostu sprasowały... Taka płytka z R6: Black Thorn fajnie się teraz lepi
XD Ale działa! XDD


Ja tak naprawdę nie wiem co jest lepsze: 2 dobre pełniaki, czy 4 średnie :P
Ale mam tylko nadzieję, że CD-Action zrobi swoje i nadal będzie dorzucać do gazetki fajne gierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

95% kolekcji moich gier jest z CD-Action, w które gram, więc nie można mówić, że nikogo nie interesują (jakby wycofali płytki całkiem to zobaczylibyście, jak drastycznie spadła by sprzedaż).

"Do czasopism trafiają gry których nikt już nie chce."
Argument z tyłka wzięty. Podaj chociaż jakiś dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie obchodzi mnie to, gdyż mam prenumeratę i i tak nie kupuję ;)). W sumię wolałbym 2 DVD, pod warunkiem, że będą 2-3 dobre pełniaki, nie 4-5 średniawek. Plus dema i gamelay''e - to chyba ważne też. Aczkowliek za wersję bez płyty za 10 zł dałbym na pewno - czytam dla tekstów, a gry to dodatek, którego najczęściej nie ruszam ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest który jest w CDA to wersja pełna (czyt. posiadająca multi) czy jedynie pełnawa jak wcześniej Sacred czy Two Worlds?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 21:07, Pitej napisał:

Titan Quest który jest w CDA to wersja pełna (czyt. posiadająca multi) czy jedynie pełnawa
jak wcześniej Sacred czy Two Worlds?

Jest multi, jeśli udasz się na odpowiednią stronę internetową (adres wewnątrz numeru ;> ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co to za dobre pełniaki przyszykowali na kolejny miesiąc. Tak swoją drogą, to cała ta dyskusja o podpisy pod obrazkami była o tych w Na Luzie? Popieram narzekających, bo strasznie mnie to rozprasza, odbierając mi możliwość interpretacji zdjęcia, a do tego te podpisy są nieśmieszne, wolę te pod screenami z gier ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2009 o 21:09, windows00 napisał:

Jest multi, jeśli udasz się na odpowiednią stronę internetową (adres wewnątrz numeru
;> ).

Chyba, że wyskoczy Ci to samo coś takiego :

"error ''80020009''

/titan.asp, line 56 "

Tak jak mi. Czekam na jakiś ruch ze strony CD Projektu, bądź CDA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 21:14, Revanchist napisał:

Ciekawe, co to za dobre pełniaki przyszykowali na kolejny miesiąc. Tak swoją drogą, to
cała ta dyskusja o podpisy pod obrazkami była o tych w Na Luzie? Popieram narzekających,
bo strasznie mnie to rozprasza, odbierając mi możliwość interpretacji zdjęcia, a do tego
te podpisy są nieśmieszne, wolę te pod screenami z gier ;P.


Ze 3-4 lata temu były jeszcze dla mnie śmieszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie gdzies zareklamować fakt, że CDA z prenumeraty nie doszło? Bo jak nie dojdzie do jutra to już raczej w ogóle nie dojdzie. Powinni wysłać jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 09:25, Citkowsky napisał:

Da sie gdzies zareklamować fakt, że CDA z prenumeraty nie doszło? Bo jak nie dojdzie
do jutra to już raczej w ogóle nie dojdzie. Powinni wysłać jeszcze raz.



u mnie to samo jeszcze nie doszlo :) a z tego co pamietam ostatnio dochodzilo prawie punktualnie :) najwyzej dzien po premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 10:25, Jagged napisał:

>>............


Taka obsuwa to zdarzyła mi się tylko raz ale to dlatego, że przenieśli dzień premiery CDA na poniedziałek bodajze. Tak to zawsze w czwartek/piątek dochodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum markolf.pl Mieloneq podał bardzo prawdopodobny typ pełniaka do przyszłego numeru - Ninja Blade. Gra pasowałaby do nowej strategii dodawania do czasopisma gier dobrych, ale niedocenionych. Na dodatek konwersją na PC zajmowali się ci sami ludzie co Dark Sector. Smg gdzieś wspominał, że gry będą mogli pozazdrościć nawet Włosi - premiera bardzo dobrej gry chyba wystarczy, aby to osiągnąć? ;P Gra ma bardzo entuzjastyczną zapowiedź w kalejdoskopie, więc wniosek IMO może być jeden.

Smg już zapowiedział, że nie będzie przecieków do przyszłego numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:57, Citkowsky napisał:

No niestety, CDA nadal nie doszlo. Jak jutro nie dojdzie to napiszę jakiegoś maila co
by może jakimś cudem wysłali jeszcze raz ;/


Do mnie w piątek dotarła :) Poczekaj do środy...

Osoby mające prenumerate powinny mieć w dzień premiery numer w domu a nie tydzień po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się