kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Spoiler

To dla Ciebie Baluk :-)

:
Ale lipa w tym miesiącu. Nie dość, że jeden pełniak, to jeszcze kiepski i nie dla mnie. Buuuuu.....

Spoiler

A tak na serio, to trochę szkoda, że nie wrzucili jakiejś małej starej trudno dostępnej gierki. No ale cóż, nie można mieć wszystkiego. Grunt, że DMC4 to nie jest hit, który leży u każdego gracza na półce. Może nawet w toto zagram...



PS. A tak poza tym to numer prezentuje się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Tylko nie ogarniam po co te spoilery.

Smuggler: Czemu od jakiegoś czasu CDA wychodzi pod koniec miesiąca, a nie na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Baluk22: bo pewnie myśleli że jeszcze przecieki się nie skończyły. Khe khe, taki żarcik niskich lotów.
A z tym dlaczego pismo wychodzi pod koniec miesiąca - takie są skutki zaginania czasoprzestrzeni przez nieodpowiednie osoby, nie wykluczając wkładu gumowych kurczaków (dziwnie to zabrzmiało). No i muszą się wyrobić na 13 numerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O JA :D to będzie OSTRA ZIMA :P

Biedronka

Może i jedyny pełniak ale jaki Devil May Cry 4

A kalendarzyk :D pójdzie na prezent dla kolegi, uwielbia takie drobiazgi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:23, Czarek-k napisał:

17 zł za pismo. W zeszłym roku numer grudniowy był chyba tańszy.

Tak, ale zobacz jaką dostajesz zawartość Mouse pada z kalendarzem i hiciora DMC 4. Ten numer jest tyle wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze! Tylko zabrakło mi recenzji: manhunt 2, venetica i painkiller ressurection.
Fajnie że jest recka nowego stalkera, w sumie to się tego spodziewałem. DMC4 na coverze to dla mnie absoultny hit! jak widać w tym roku obrodziło dobrymi pełniakami. Super że dodali jakiś gadżet. Bardzo udany numer! Aby do wtorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:25, Gordon92 napisał:

> 17 zł za pismo. W zeszłym roku numer grudniowy był chyba tańszy.
Tak, ale zobacz jaką dostajesz zawartość Mouse pada z kalendarzem i hiciora DMC 4. Ten
numer jest tyle wart.


Rok temu tez dawali podobny Mouse Pad, ale był słabej jakości. Klej, który był używany do przyczepienia kalendarza do podkładki szybko się odklejał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna oferta sam nie kupuję każdego numeru tylko wybieram te, które najbardziej mnie interesują. Grudniowy na pewno zakupię choćby dla DMC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:34, Baluk25 napisał:

Spoko. Tylko nie ogarniam po co te spoilery.

Powiedzmy, że to swego rodzaju ....hmm...test, dot. ... kilku rzeczy.

A co do DMC4. Ktoś może powiedzieć jak wygląda rozgrywka (wszelkie filmiki mi się nie wczytują - dlatego pytam)? To takie Diablo TPP, czy gra raczej zamiast "zaklikiwania" wrogów wymaga łączenia kombinacji?

Czego nie można powiedzieć o pewnym nowym i znanym tytule, którego to z kolei recenzent wbił w podłogę. O kim/czym mowa? A zobaczcie w spisie treści poniżej, niech to przez chwilkę będzie niespodzianka...
Jaka to gra, bo ja w tym spisie nic nie widzę.
Czyżby D2:ED?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 21:35, Growin napisał:

A co do DMC4. Ktoś może powiedzieć jak wygląda rozgrywka (wszelkie filmiki mi się nie
wczytują - dlatego pytam)? To takie Diablo TPP, czy gra raczej zamiast "zaklikiwania"
wrogów wymaga łączenia kombinacji?

Nazwijmy to... platformówkową bijatyką. Grałem w trójkę, ale różnic w rozgrywce raczej być nie powinno. Ogólnie chodzisz sobie, masz do wyboru kilka broni, dla każdej możesz wykupować specjalne ataki i chodzisz sobie po mapkach wykonując te combosy które wcześniej wykupiłeś. To taka Mocno rozbudowana platformówka, z mocnym nastawieniem na walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 20:33, Harrolfo napisał:

Wstyd, kupować CD-A dla gry... Dla mega dobrej gry, ale jednak, wstydź się ;)


Wstyd? Wytłumacz mi proszę dlaczego.. Wstyd to jest jak się człowiek zesra w gacie i mu kupa z nogawki wyleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy numer, nie powiem. Pełniak może nie dla mnie, ale jeśli chodzi o teksty to pełen wypas. Zwłaszcza tematy numeru w tym Battlefield Bad Company 2 i APB. Wiążę duże nadzieje z tymi tytułami. Mam tylko nadzieję, że podkładka pod mysz nie będzie tak śmierdziała jak ta poprzednia co ją dali. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 22:38, Harrolfo napisał:

A dlatego, że płyta jest tylko dodatkiem do pisma


Tak? A ja myślałem, że jest integralną częścią CD-Action. No cóż w takim razie idę zapaść się pod ziemię ze wstydu, bo zdarzyło mi się kupić gazetkę dla płyty. Zniszczyłeś mi cały wieczór. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się