kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Postanowiłem kupić numer, pierwszy od kilu miesięcy. poszedłem do Empiku - został tylko ostatni numer rozpakowany. Poszedłem dalej do InMedio też nie mają, kilka kiosków również brak, dopiero w jednej z budek dostałem ;] Wczoraj premiera i już trudno dostępny, w sumie numer kupiłem dla DMC4 i tej karty WBK, ale czasopismo też miło po długiej przerwie poczytać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 21:20, Krzycho napisał:

> A, i gamewalker zaczal mnie juz nudzic (tzn. rozmowy w nim)
A właśnie, w tym numerze bardziej na temat gier są te wpisy. Szkoda.


Lepsze takie niż o komentarzach na onecie. Choć jak kto woli, w sumie to kącik poszczególnych recenzentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 10:21, BluesBoy napisał:

Osobiście uważam za skandal, że Uncharted 2 dostało 9+ zamiast 10 ! Rzekłem.


Nie, powinni wyjść poza skalę ocen jak dzisiejsze "porządne" czasopismo i dać 20/10! O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 10:21, BluesBoy napisał:

Osobiście uważam za skandal, że Uncharted 2 dostało 9+ zamiast 10 ! Rzekłem.


A co 9+ jest słabe? Brak słow, 10/10 jest dla wyjątkowych produkcji które wprowadzają coś nowego do gatunku. a co Uncharted 2 wniosło nowego? przełomowego? Nic. Fakt jest lepiej, ładniej itp ale nie jest niczym przełomowym. Taki Baldur''s Gate, Planescape: Torment też nie dostał dychy, a według mnie zasłużyły. ocena 9 jest bardzo dobra...io nawet coraz mniej gier ją w CDA otrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 11:50, Lord-Tyrranoos napisał:

Właśnie kurrczaszek nie. Naprawdę powoli zaczyna mnie irytować to "prenumeratorstwo"...


Eh.. dobrze że mam ją z kompani bo grosza za nią nie dałbym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Brak słow, 10/10 jest dla wyjątkowych produkcji które wprowadzają

Dnia 26.11.2009 o 11:54, Longer napisał:

coś nowego do gatunku.


Akurat CDA zmieniło już daaawno temu ten standard, bo w takim razie jedyną produkcją, jaka do tej pory otrzymałaby 10 byłby stareńki Unreal i na tym by się chyba skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 11:54, Longer napisał:

A co 9+ jest słabe? Brak słow,


Tak bo mieli czelność wyłamać się, recenzując tak boski tytuł można dać tylko maksymalne noty albo ponad takowe. Aye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 11:54, Longer napisał:

A co 9+ jest słabe? Brak słow, 10/10 jest dla wyjątkowych produkcji które wprowadzają
coś nowego do gatunku. a co Uncharted 2 wniosło nowego? przełomowego? Nic. Fakt jest
lepiej, ładniej itp ale nie jest niczym przełomowym. Taki Baldur''s Gate, Planescape:
Torment też nie dostał dychy, a według mnie zasłużyły. ocena 9 jest bardzo dobra...io
nawet coraz mniej gier ją w CDA otrzymuje...


Nie zgadzam się z Tobą. Jeżeli Test Drive Unlimited mógł dostać 10/10, to tym bardziej Uncharted 2 na 10 zasługiwało. Jeśli ktoś jest odmiennego zdania, mogę podać listę rzeczy kiepskich w TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dyszki potrzeba trzech potwierdzeń, że gra jest tak dobra, że zasługuje na maksymalną ocenę. Widocznie tylko enki (i ewentualnie Hut z kimśtam) poparli "dyszkość" Uncharteda.

EDIT - btw nawet niekoniecznie musiał dostać 10/10, przecież ma wypisane niesatysfakcjonujące w pełni zakończenie ;> gra na dychę imo powinna trzymać przy fotelu przez całą rozgrywkę, nie zwalniając tempa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 10:21, BluesBoy napisał:

Osobiście uważam za skandal, że Uncharted 2 dostało 9+ zamiast 10 ! Rzekłem.

Akurat dla Uncharted najsprawiedliwsza nota to ta wystawiona przez Gametrailers czyli 9,3. Gra ogólnie jest świetna (dla mnie gra roku), ale trzeba obniżyć ocenę za debilne AI. Za pierwszym podejściem może tego nie widać, ale kończąc 3 raz singla na crushingu strzelałem do debili. Czasami się zawieszali i nie reagowali na ostrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sweeet!!! Wcześniej cieszyłem się średnio z DMC4 bo myślałem że mi nie pójdzie, a tu co ?? Ustawienia graficzne na najniższy poziom i... JEDZIEMY. Haha To ja nazywam dbaniem o gracza ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie o tego Kalendarza 2010. Jaka jest jego "wydajnosc"? Czy jest taki jak ten stary, ktory po juz szybkim czasie sie rozwala, czy sie dobrze czyma?

Pozdrawiam,
Aaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 14:19, Wahgaroth napisał:

Fajnie, że nowa podkładka jest, bo ta poprzednia już zużyta mocno. :-)

Ile stron poświęciliście na SW: Moc Wyzwoloną?

Trzy, równo trzy poświęcili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się