kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie


Gdzie napisałem, że film robi się automatycznie gorszy? Po prostu z natury jestem kolekcjonerem i wolę mieć na półce premierowe wydanie w DVD boksie, niż jakąś kartonową kopertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 14:48, MaccCry napisał:


Czyli zwykłe gazetowe wydanie? Lipa.


Sam koszt "firmowego DVD-boksa" to wiecej niz 1 zl, wiec sorki Winnetou, nie stac nas na takie prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 12:59, PinKee napisał:

A redakcja to się nie cieszy dlatego, bo trzeba więcej tekstów wysmażyć, aby zapełnić
puste strony? :P Bo ze względów finansowych to raczej wydawca powinien czuć niedosyt
prędzej niż redakcja. Chyba że macie jakąś prowizję za ilość reklam :)


Nie mamy (jako redakcja) ale wiemy, ze jak duzo reklam, to duzo pieniazkow dla wydawnicta -> wiekszy budzet na pelniaki, wieksza chec na nasze prosby "a moze by tak plakat dorzucic" i takie tam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smugiiii, a kiedy będzie Lost Planet na CDA?
A tak poza tym... mogliście odpuścić sobie tego watchmena, którego zmieszaliście z błotem, parę numerów temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bonusy kiedyś były naprawdę niezłe, a wśród tych proponowanych zespołów zawsze ktoś może trafić na jakąś perełkę, więc wolę to niż filmy, których i tak nie oglądam :P. Wiem, że na "Gwiezdne wojny" nie mam co liczyć (zresztą i tak nie jest mi to potrzebne, bo mam wszystkie epizody), ale mimo wszystko jakoś sceptycznie jestem nastawiony do filmów dodawanych do CD-A. Kiedyś w PCWK tak robili i efekt był, no cóż, różny - czasami dawali dobre filmy, a czasami straszne crapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie powinniście dawać osobną reckę dla gier które mają multi a nie możecie w nie pograć i przetestować bo macie grę przed premierą. Wtedy często ocena całości gry mogłaby iść w górę lub się zaniżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym chciał obejrzeć film, to poszedł bym go wypożyczyć, ewentualnie kupił bym magazyn do tego przystosowany.

Zamiast wydawać kasę na filmy, trzeba się było postarać o lepsze pełniaki na święta.
Poprzedni numer pod względem zawartości Covera to numer Roku.
Ten, jest na samym końcu listy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2009 o 17:32, smuggler napisał:

Sam koszt "firmowego DVD-boksa" to wiecej niz 1 zl, wiec sorki Winnetou, nie stac nas
na takie prezenty.

Wiem, dlatego wolę nie dokładać tej złotówki i kupić sobie premierowe wydanie, bo jeśli kupię ten numer i to i tak wywalę film (czytaj: sprzedam lub komuś dam). Nie lubię takich gadżetów na siłę, byle było coś fajnego. To miesięcznik o grach, a nie filmach. Tak, wiem, gracze nie tylko grają, ale wtedy kupią sobie jakiś miesięcznik filmowy. Czepiam się, ale CDA się zmienia i tym samym oddala się od mojego gustu. A może to ja się starzeję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 17:35, Revanchist napisał:

Bonusy kiedyś były naprawdę niezłe, a wśród tych proponowanych zespołów zawsze ktoś może
trafić na jakąś perełkę, więc wolę to niż filmy, których i tak nie oglądam :P.


Ach nie, nie to, że uważam bonusy czy muzykę za jakiś totalny gniot. Po prostu obawiam się, że z każdą płytką więcej, przybywałoby coraz więcej śmiecia. W końcu czymś musieliby zapełniać tą przestrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 17:30, smuggler napisał:

I bedzie :)

marzyłoby się aby ww odpowiedź też dotyczyła mojego posta wyżej

"Może zdobędziecie licencję na Diabolika, Scorpion: Disfigured (Showdown: Scorpion), Darkest of Days lub pakiecik PC game/ DVD movie - Paragraf 78."

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, ostatnio dali film w 2005 lub 2006 roku. Czyli to nie taka znowu nowość :D. A wersje Full na DVD nie najlepsze :(. Ale nie kupujemy Cd-action dla samego DVD, racja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wez dla odmiany poczytaj FAQ, ktory zdaje sie, ze jest na kazdej plytce w CDA. Tam jest odpowiedz jakie pelniaki beda, a jakich nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to powiedzmy było pytanie retoryczne no i do innego użytkownika,
FAQ znam a sam smuggler wyprzedził fakty ujawniając dodanie Watchmen: The End Is Nigh, part 2 do któregoś przyszłego CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się