kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2010 o 14:48, smuggler napisał:


Tym razem bedzie zmiana layoutu (tu i tam) i troszke innych zmian na dodatek. Szczegoly
w reklamach telewizyjnych, ktore startuja bodaj od 18.01.


Reklamy? Super, jestem ciekawy co żeście tam spłodzili ;) Jedyna reklama, na którą zwróce uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z deka dziwna sytuacja na FA. EGM napisał coś niezbyt miłego dla CDA, wystawiono mu ultimatum i tu wkroczyli użyszkodnicy.

Dali sprostowanie. Zostało usunięte.

:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 14:48, smuggler napisał:

Tym razem bedzie zmiana layoutu (tu i tam) i troszke innych zmian na dodatek. Szczegoly
w reklamach telewizyjnych, ktore startuja bodaj od 18.01.

NA jakich programach bedzie emitowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu powiadasz? Cóż, pamiętam coś innego ;)). Widocznie mam lepszą pamięć.
Co do So Blonde - mogę i jestem upoważniony do wysnucia takiego wniosku, gdyż po prostu mam tę grę i dla zwykłego zjadacza chleba jest to tytuł mało interesujący, nieciekawy i patetyczny. Jedyne co tak naprawdę go ratuje, to niebrzydka twarzyczka Anety Zając na okładce ;).

Co zaś tyczy się "nastoletnich gniewnych" - zauważyłem, że masz jakieś kompleksy/złe wspomnienia z dzieciństwa, bo każdemu wypominasz wiek, a podgatunek "młodzież" uważasz za gorszy i nieludzki ;). Wierz mi lub nie, ale kiedyś może się to źle skończyć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 19:07, Mange napisał:

> Tym razem bedzie zmiana layoutu (tu i tam) i troszke innych zmian na dodatek. Szczegoly

> w reklamach telewizyjnych, ktore startuja bodaj od 18.01.
NA jakich programach bedzie emitowana ?

Najpewniej na najbardziej pospolitych kanałach w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie pełne wersje niezbyt ciekawe, coś mi się wydaję, że główny pełniak też nie zachwyci.
Co do tej rewolucji w samym piśmie, to mam szczerą nadzieję, że tym razem wszelkie zmiany zostaną odpowiednio przemyślane i wprowadzone z głową. Bo wywalenie Wstępniaka i Magazynu, to imho zwykła głupota i chyba jest to jedna z najgorszych zmian jakie dotknęło CDA od momentu ukazania się pierwszego numeru włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O... WOW. NINJA BLADE?! Ojapier...dziele. Naprawdę nieźle! Co wy, macie jakieś wtyki u tych rosyjskich konwerterów z konsol na PC, czy jak? :P Najpierw Dark Sector, potem Ninja Blade... no naprawdę, gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał! Zaskoczyli mnie totalnie. Miałem na tę grę chrapkę:) Mmm... będzie w co grać w końcu od dawien dawna. Postarały się Smugglery.

Czekam do jutra do pełnej zapowiedzi numeru przez smugglera. Liczę też na ciekawą zawartość numeru bo ferie się zbliżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle ... też czekałem na tę grę
jak na razie to mniej więcej co dwa miesiące jest jakiś bardzo dobry pełniak: Dark Sector,DMC4 a teraz Ninja Blade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczenia zero - już dawno na forum markolf.pl obstawialiśmy, że pojawi się na coverze i były na to twarde dowody. Niemniej pełniak świetny - pod względem covera szykuje się bardzo dobry numer. Teraz tylko czekać na pełną zawartość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś podać linka do bloga EGMa? Na forum Cd-A aż strach pytać bo tam teraz wojna:-/

A ja chętnie bym się zapoznał z argumentacją EGMa i zobaczył czy rzeczywiście CD-A miało Casus Belli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się