kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2010 o 14:21, Orion napisał:

Tibia w CDA?
śmiechu warte.


A zauważyłeś, że gra znalazła się w dziale "Gry kontrowersyjne"?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninja Blade-No widzę że kolejny świetny pełniak. Zagram z chęcią.
So Blonde-Kobietą się nie odmawia :p
Imperium Romanum-Raczej nie zainstaluję.
I jeszcze teksty ciekawe.
Będzie co robić w ferie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, od dłuższego czasu już nie kupuję CDA, ale ten numer muszę mieć :) Teksty o Wiedźminie 2 i ME 2 i do tego jako pełniaki Imperium Romanum i Ninja Blade :) świetny numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EGM zbanowany na Forum Actionum - erm ehm aff.

Jako czytelnik od dawna wyrażam z jednej strony ubolewanie, z drugiej argumenty w miarę słuszne, ale wygląda to mi na focha/prowokację/ingerencję masonów.

Czyżby nowa fala listów do AR i nowy odłam antyfanów - Magnifikowcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh kolejna 10 w CDA będzie! I coś czuję że Mass Effecta 2 zrecenzował nie kto inny jak Allor. Cóż ostatnie dychy w CDA to Grid i TDU które również recenzował Allor:) Tylko on moze ostatnimi laty dawać dychy w CDA? I coś czuję że ta ocena za Mass Efecta będzie przesadzona niestety. Allor to ma w zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi ta "nowa afera" dynda. Od dawna uważam oceny i opinie nt gier w CDA za bardzo odbiegające od obiektywności, autorzy często poddają się hype''owi, komercji i czort wie, czemu jeszcze. Nie interesuje mnie specjalnie, czy to efekt podatności na reklamę czy podatności na worek pieniędzy od pana X, choć oczywiście jakiekolwiek ewentualne potwierdzenie rewelacji EGM-a strasznie zaszkodzi reputacji CDA. Co mi osobiście zwisa i powiewa.
Gazetę, jeśli już kupuję, to dla nowinek ze świata gier, pełniaków (chociaż dla mnie - wiem, jestem wybredny - od baaardzo dawna nie było naprawdę fajnej gry na płycie) oraz dla różnych informacji, do których sam nie dotrę. Wyczytam w recenzji coś ciekawego na temat technologii, użytych w grze. Artykuł powie mi o Wiedźminie 2 coś, do czego brać forumowa się nie dokopwała. Albo poczytam, że gra X powstaje od dwóch tygodni, a jutro wchodzi na rynek kierownica, której i tak w życiu nie kupię :P
Ale - recenzje? Obiektywizm? Gdzieżby tam. Od dawna go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 16:38, LESZ3u napisał:

> Tibia w CDA?
> śmiechu warte.

A zauważyłeś, że gra znalazła się w dziale "Gry kontrowersyjne"?...


a zauważyłeś, że ja nie nazwałem Tibii grą? czyli nie może być grą kontrowersyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 20:03, Orion napisał:

> > Tibia w CDA?
> > śmiechu warte.
>
> A zauważyłeś, że gra znalazła się w dziale "Gry kontrowersyjne"?...

a zauważyłeś, że ja nie nazwałem Tibii grą? czyli nie może być grą kontrowersyjną.

A ja nie nazywam ciebie forumowiczem. Więc nie możesz wypowiadać się na forum. Przykro mi.

Tibia JEST grą. Tragiczną, ale grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna gra odpycha wszystkim - Tibia najwyraźniej czymś wciąga, skoro mnóstwo (bo kupa w tym przypakdu się kojarzy dwuznacznie) luda w to gra. Charyzmatyczni admini? Satysfakcjonujący farm? Miodność?

Tylko Tibijczycy wiedzą, ale dyskryminować ich nie wolno, tak samo jak WoWaków, GWsiarzy, Lineagersów i innych MMmiśków. I biednych przygodówkowiczów, dyskryminują nas nawet w ZUS! :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 19:50, szypek26 napisał:

Ale - recenzje? Obiektywizm? Gdzieżby tam. Od dawna go nie ma.


Tak jak i widocznie u Ciebie szarych komórek ;]. Gdyby recenzje tak bardzo odbiegały od jakości gier to absolutnie nikt by się nie pokapował. Dziękujemy Ci za unaocznienie tego haniebnego faktu. Dobrze że w końcu nam, ciemnym masom, ktoś w końcu o tym powiedział. A teraz idę kupić CDA aby ujrzeć ich szachrajstwa i ocenowe niedorzeczności.

P.S. Myślenie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 15:22, Madoc napisał:

Okładka mi się podoba bez piątego koloru. Ładnie tam pasuje ten pomarańcz.



I on tez bedzie pomaanczowy, tylko taki... flouryzyjacy jakby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 19:50, szypek26 napisał:

A mi ta "nowa afera" dynda. Od dawna uważam oceny i opinie nt gier w CDA za bardzo odbiegające
od obiektywności,


>>>Wiesz jaka jest typowa definicja "obietywnej recenzji" (co samo w sobie brzmi jak "sucha woda", bo recenzja Z DEFINICJI obiektywna byc nie moze)? Ooz "recenzja wtedy jest obiektywan gdy recenzent ma to samo zdanie co JA":) (ew. ja i moj kumpel).


autorzy często poddają się hype''owi, komercji i czort wie, czemu jeszcze.

>>>No wlasnie - czort. Jeszcze chodza na czarne msze, czcic czorta i on im dyktuje co pisac i jakie oceny wystawiac. Serio.

Dnia 15.01.2010 o 19:50, szypek26 napisał:

Nie interesuje mnie specjalnie, czy to efekt podatności na reklamę czy podatności na
worek pieniędzy od pana X,


>>>Nie interesuje mnie czy jestes zlodziejem czy meska prostytutka - jak widzisz ja tez potrafcie cie ladnie szufladkowac,


choć oczywiście jakiekolwiek ewentualne potwierdzenie rewelacji

Dnia 15.01.2010 o 19:50, szypek26 napisał:

EGM-a strasznie zaszkodzi reputacji CDA


>>>Jeszcze bardziej zaszkodzi nam ujawnienie ze czcimy czorta. Co gorsza obie sprawy sa rownie prawdopodvne i proste w potwierdzeniu.


. Co mi osobiście zwisa i powiewa.

>>>To co co tkwisz w tym watku i sie wypowiadasz? Ja nie wchodze na seminaria poswiecone sonetom koreanskim z XVI wieku, zeby oglosic ze mnie one wisza i powiewaja. Po prostu tam nie chodze.

Dnia 15.01.2010 o 19:50, szypek26 napisał:

Gazetę, jeśli już kupuję, to dla nowinek ze świata gier, pełniaków (chociaż dla mnie
- wiem, jestem wybredny - od baaardzo dawna nie było naprawdę fajnej gry na płycie) oraz
dla różnych informacji, do których sam nie dotrę.


>>>Ok. A teraz powiedz po co kupujesz CDA i jak sie nazywa ta gazeta, ktora kupujesz.

Dnia 15.01.2010 o 19:50, szypek26 napisał:

Ale - recenzje? Obiektywizm? Gdzieżby tam. Od dawna go nie ma.



>>>Oj, a kiedy byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 22:05, Minsc_i_Boo napisał:

Czy może ktoś podać linka do bloga EGMa? Na forum Cd-A aż strach pytać bo tam teraz wojna:-/

A ja chętnie bym się zapoznał z argumentacją EGMa i zobaczył czy rzeczywiście CD-A miało
Casus Belli


Nie wiem, czy jeszcze chcesz linka, czy już nie, więc podaję:
http://egmunrated.blogspot.com/search?updated-max=2010-01-13T22%3A18%3A00%2B01%3A00&max-results=7

Zapoznałem się z treścią bloga. No i co? No i jajo. Pan Andrzej nigdzie nie posądził CDA o "sponsorowane recenzje".
Ale jak widać smugg/mac czy ktokolwiek inny z redakcji od razu pomyślał o CDA. Ciekawe czemu się przestraszyli...
Pan Andrzej tylko napisał: "Widzieliście taki zabawny obrazek, że macie reklamę owej recenzowanej gry na całą stronę w tym samym egzemplarzu czasopisma? Ja tak. Dla nielubiących przemęczać synapsy: ta reklama w dużym skrócie płaci recenzentowi."

A, że w CDA takie sytuacje się pewnie trafiają. To od razu redakcja pomyślała o sobie... Wg. mnie zrobili szum, bo mają coś na sumieniu.

I jeszcze jedno: Pan Andrzej wydał oświadczenie, które tak bardzo chciał smugg, a ban nie został zdjęty (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 20:15, Ostrowiak napisał:

Tragiczna gra odpycha wszystkim - Tibia najwyraźniej czymś wciąga, skoro mnóstwo (bo
kupa w tym przypakdu się kojarzy dwuznacznie) luda w to gra. Charyzmatyczni admini? Satysfakcjonujący
farm? Miodność?

Tylko Tibijczycy wiedzą, ale dyskryminować ich nie wolno, tak samo jak WoWaków, GWsiarzy,
Lineagersów i innych MMmiśków. I biednych przygodówkowiczów, dyskryminują nas nawet w
ZUS! :<

Oczywiście to rozumiem, w tym przypadku wyraziłem swoją własną, subiektywną opinię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2010 o 20:50, Growin napisał:

I jeszcze jedno: Pan Andrzej wydał oświadczenie, które tak bardzo chciał smugg, a ban
nie został zdjęty (chyba)


Przeginka.Egm rzucał ogólnikami. W zasadzie sprawę można było kulturalnie na forum załatwić. EGM bez winy nie jest, ale to chłopocy z CD-A rozpalili ognicho i dziwia się że las plonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się