kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2010 o 20:51, MaccCry napisał:

Ta gra jest często trudna i nierzadko frustrująca. Ale i tak bardzo fajna :)

Jak gra jest dla ciebie trudna i frustrująca, to nie grzeszysz inteligencją.
Dla mnie była momentami trudna i frustrująca, ale ja zaliczyłem wszystkie wyzwania w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2010 o 20:54, Be-Yacz napisał:

Dla mnie była momentami trudna i frustrująca, ale ja zaliczyłem wszystkie wyzwania w
grze.

Widać, że nie grzeszysz inteligencją.

Btw, mógłbyś się ode mnie od*ierdolić z łaski swojej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 21:01, MaccCry napisał:

Widać, że nie grzeszysz inteligencją.

Chyba tylko ktoś z IQ 250 nie miałby problemów z zaliczeniem wszystkich flag, więc twój post jest lekko bez sensu, co niewątpliwe ma związek z moją opinią na temat twojego IQ.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 20:54, Be-Yacz napisał:

> Ta gra jest często trudna i nierzadko frustrująca. Ale i tak bardzo fajna :)
Jak gra jest dla ciebie trudna i frustrująca, to nie grzeszysz inteligencją.
Dla mnie była momentami trudna i frustrująca, ale ja zaliczyłem wszystkie wyzwania w
grze.


Niestety to Ty nie grzeszysz inteligencją...zobacz dokładnie co napisałeś. Dokładnie to samo co on, więc Twój post jest bezsensowny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 21:10, Be-Yacz napisał:

/.../

Chyba wolałeś być złośliwy niż napisać coś mądrego. Piszesz to samo i zamiast w ludzki sposób wytłumaczyć, o co Ci chodzi to wyjeżdżasz do kogoś, że nie grzeszy inteligencją. Gra dobra i podzielam zdanie MccCry. Szkoda tylko, że kupiłem ją pół miesiąca temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2010 o 21:47, Konstantynopolitan napisał:

zamiast jakichś 2D badziewii.


Kiedy w CDA było jakieś 2D badziewie? Prócz kiedy dali 15 freeware (bo tam coś na pewno by się znalazło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko pamiętam że dali jedno badziewie w 3D, zwało się "Bunt na Marsie" i przywędrowało prosto z Kaszanki Zone :D
Wordl of Goo w CDA? Nawet mi o nim nie wspominajcie. Miałem ukończone 3 krainy, prawe wszystkie z OCD (?) i straciłem wszystko bo zrobiłem backup plików, które miały być save''ami (a nimi nie były) zanim poszedł format C: X(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka cicha prośba :) Nowy numer zakupię dopiero w środę, więc mógłby mi ktoś z osob ktore dostaly prenumeratę tutaj (w spoilerze) lub przez gg napisać ocenę BC2?:) Aż rozrywa mnie z ciekawości, co redaktorzy CDA jej wystawili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 21:38, Longer napisał:

Niestety to Ty nie grzeszysz inteligencją...zobacz dokładnie co napisałeś. Dokładnie
to samo co on, więc Twój post jest bezsensowny...

Widacz czytanie i rozumienie nie idą w parze w twoim wypadku.

Przejście gry bez zaliczenia dodatkowo flag nie stanowiło dla mnie żadnego problemu, w żadnym momencie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2010 o 22:09, Be-Yacz napisał:

Przejście gry bez zaliczenia dodatkowo flag nie stanowiło dla mnie żadnego problemu,
w żadnym momencie gry.


heh ośmieszaj się dalej:D

Jak gra jest dla ciebie trudna i frustrująca, to nie grzeszysz inteligencją.
Dla mnie była momentami trudna i frustrująca,
Piszesz dokładnie to samo co on. dalsza część :, ale ja zaliczyłem wszystkie wyzwania w grze., a czy on napisał, że nie skończył? Skończ już pokazywać swoje IQ które sam nie masz widocznie wysokie.

Co do CDA...To sam chciałem zagrać w World of Goo, fajna gierka przy której można się zrelaksować od różnorakich "erpegów" i "efpeesów" ;) Wielki + dla CDA z mojej strony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 22:16, Longer napisał:

heh ośmieszaj się dalej:D

Nie wiem kto tu się ośmiesza. Nie będę wyprowadzał cię z błędu. Dalej używaj tekstów dzieci neo i myśl, że jesteś fajny.

Dnia 15.02.2010 o 22:16, Longer napisał:

Piszesz dokładnie to samo co on. dalsza część :, ale ja zaliczyłem wszystkie wyzwania
w grze.
, a czy on napisał, że nie skończył?

Ale czego skończył? Jeśli chodzi ci o to, czy nie skończył gry w 100%, tj. czy nie zaliczył flag itp. to nie musi tego pisać. Ja po prostu wiem na co go stać.

Dnia 15.02.2010 o 22:16, Longer napisał:

Skończ już pokazywać swoje IQ które
sam nie masz widocznie wysokie.

Dziwnie się czuję jak słyszę to z ust gościa który prostego zdania poprawnie sklecić nie potrafi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 22:20, Be-Yacz napisał:

Nie wiem kto tu się ośmiesza.

Ty.

Dnia 15.02.2010 o 22:20, Be-Yacz napisał:

Dalej używaj tekstów
dzieci neo i myśl, że jesteś fajny.

Gdzie on tu pisze jakieś "teksty dzieci neo"? To Ty nie wiesz co piszesz.

Dnia 15.02.2010 o 22:20, Be-Yacz napisał:

Ja po prostu wiem na co go stać.

Jak tak wszystko wiesz na tym świecie to powiedz mi jakie będą liczby w najbliższym dużym lotku.

Dnia 15.02.2010 o 22:20, Be-Yacz napisał:

Dziwnie się czuję jak słyszę to z ust gościa który prostego zdania poprawnie sklecić
nie potrafi. :)

A to pozostawię bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Brawo, jesteś bardzo inteligenty. Normalnie IQ wyższe niż Doda. Tak jestem dzieckiem neo jeśli wiesz co to w ogóle znaczy.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 22:29, Markush napisał:

Ty.

Pierwszy wyraz i już błąd. To nie wróży dobrze...

Dnia 15.02.2010 o 22:29, Markush napisał:

Gdzie on tu pisze jakieś "teksty dzieci neo"? To Ty nie wiesz co piszesz.

Ośmieszasz się. To jest właśnie ten tekst. Dzieciaki neo prześcigają się w tym, kto pierwszy go użyje. Teraz już jest to dla ciebie jasne?

Dnia 15.02.2010 o 22:29, Markush napisał:

Jak tak wszystko wiesz na tym świecie to powiedz mi jakie będą liczby w najbliższym dużym
lotku.

Ja nie przewiduję przyszłości chłopcze. Obserwuję MaccCry nie od dziś i wiem czego można się po nim spodziewać.

Dnia 15.02.2010 o 22:29, Markush napisał:

A to pozostawię bez komentarza.

Good for you.

Longer, dzięki za szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Szkoda mi takich osób. Jednak na dziecko neo to Ty wyglądasz, Nie widzisz tego hmm? W sumie to dobrze, że uważasz się za inteligentnego. Brawo dla Ciebie, i masz rację lepiej już nie pisać ;)
Pozdrawiam również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 22:54, Longer napisał:

Szkoda mi takich osób. Jednak na dziecko neo to Ty wyglądasz, Nie widzisz tego hmm? W
sumie to dobrze, że uważasz się za inteligentnego. Brawo dla Ciebie, i masz rację lepiej
już nie pisać ;)
Pozdrawiam również ;)

Eee, liczyłem na coś więcej, nawet po tobie. Kurde, całe życie chyba będę płacił za mój optymizm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 21:55, SpecShadow napisał:

Ja tylko pamiętam że dali jedno badziewie w 3D, zwało się "Bunt na Marsie" i przywędrowało
prosto z Kaszanki Zone :D



Z tego co pamiętam to dali to po to żeby pokazać kontrast między tym co dają a co mogliby dawać czy coś takiego :D W każdym razie było to umyślnie i jakimś konkretnym celu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2010 o 22:49, Be-Yacz napisał:

Ja nie przewiduję przyszłości chłopcze.

Pierwsze primo: Dziecko, zważaj do kogo mówisz.
Drugie primo: Nie chodziło mi tu o przewidywanie przyszłości tylko o tą twoją wszechwiedzę.

Dnia 15.02.2010 o 22:49, Be-Yacz napisał:

Obserwuję...

A ja Ciebie od jakiegoś czasu. Może to nie tyle co obserwacja co to, że zawsze gdzieś się napatoczysz. Ale z twoich postów wywnioskowałem, iż jesteś takim pseudointeligentem, uważasz się za kogoś lepszego, nie masz co do innych szacunku. Jak to by mój znajomy Cię opisał: "Jesteś głupim nastolatkiem w depresji z kontem premium na redtube", nie mówię, że ja tak uważam, ale zaprzeczać temu nie będę. Jesteś zwykłym prowokatorem.

Spam się lekki zrobił więc z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się