kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2010 o 21:09, LESZ3u napisał:

No i jest. Ostatni pełniak to

Drakensang: The Dark Eye PL

No to pięknie. Numer odpuszczam. Zagrałem w demo i gra była cholernie nudna. Słabo niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę udawał zaskoczonego, bo przepowiedziałem Drakensanga już kilka dni temu :D Teraz tylko trzeba mieć nadzieje, że gra będzie wykastrowana z tego badziewnego zabezpieczenia w postaci Securoma i jeśli tak to numer urodzinowy obowiązkowo będę musiał sobie sprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony, staroszkolne erpegi lubię, Darkensanga miałem kupić, więc 25zł zaoszczędzę. Pozostałe pełniaki są słabe, delikatnie mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony :) Od kilku miesiecy nie kupowalem CD-A, bo nie mialem czasu ani na czytanie, ani na kolejne gry. Najbardziej interesuje mnie Drakensang, w drugiej kolejnosci DSJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nastapiły zmiany w CDA, to powiedziałem sobie że będę już je kupował tylko dla pełniaków. I wiecie co? Jak na złość zaczęli dawać naprawdę bardzo fajne gry - ostatnio World of Goo, teraz BS:A51 i Drakensang. Niektórzy może kręcą nosem, ale ja się cieszę bo za 15, albo 16 złotych dostaję 2 gry za które normalnie zapłaciłbym o wiele więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki kroki tylko robią lepszą sprzedaż i o to im chodzi . Wiec CDA górą nigdy nie zawodzi jest coraz lepszy :) Ulepszenia nie ida na marne , mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie ten FPS mi pasuje. Draken po demie wydawał mi się jak to już pisali wyżej - nudny i nieciekawy. Sprawdzi się i tak bo może pełna wersja jeszcze coś pokaże. No to pozostaje czekać na zapowiedź pełnego numeru :). To interesuje mnie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nice, ostatnim zainstalowanym u mnie pełniakiem z CDA był DMC4, wcześniej około roku posuchy. A w Drakensanga na pewno pogram. Bardzo miło ze strony CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 21:44, Damianuss1 napisał:

Jedynie ten FPS mi pasuje. Draken po demie wydawał mi się jak to już pisali wyżej - nudny
i nieciekawy. Sprawdzi się i tak bo może pełna wersja jeszcze coś pokaże. No to pozostaje
czekać na zapowiedź pełnego numeru :). To interesuje mnie najbardziej.


Haha pisałem kilka dni temu tutaj, że chciałbym Drakensang i proszę bardzo. Dostałem co chciałem;)
Właśnie demo Drakensang ma słabe, gra dopiero po wkroczeniu do miasta pokazuje pazurki;p
Nowy numer oczywiście kupuje na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 21:09, LESZ3u napisał:

No i jest. Ostatni pełniak to

Drakensang: The Dark Eye PL

Skąd wiesz? Stronka cd action dalej nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 22:05, Bartkula napisał:



Może posłał maila do Huta? :)

Drago... Drakensang może być niezły - demko mnie nie porwało, ale warto spróbować jeszcze raz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2010 o 22:05, Bartkula napisał:

Skąd wiesz? Stronka cd action dalej nie działa


Zanim padła to przez bardzo krótką chwilę działała. Na tyle krótką by móc odczytać ostatniego pełniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 21:09, LESZ3u napisał:

No i jest. Ostatni pełniak to

Drakensang: The Dark Eye PL


Świetnie :) Bardzo jestem zadowolony mimo iż kupuje CDA dla recek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Drakensangowi warto dac szanse. Mnie tez demo odrzucilo, niewiele sie w nim dzieje. Ale akurat w tej grze - im dalej tym lepiej. Do tego stopnia, ze gre konczylem bodajze o 5 nad ranem, byle tylko sie dowiedziec jak sie konczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się