kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Czy dopiero jak bede dawal degrady za nie ciecie cytatow to bedziecie je ciac? Ostatni raz poprawiam, nastepnym razem posypia sie nagrody. Dotyczy to wszystkich, ktorzy nie tna tych cytatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 18:57, DonSzabla napisał:

W tym numerze pełne wersje mnie nie interesują (Hitmana mam) i chciałem kupić tylko dla
tekstu Wiedźmina ale widzę że nie warto.

Pewnie, że nie warto. Jak chcesz się dowiedzieć tego i owego, zapraszam do skorzystania z linku w moim podpisie.

@Czempion9
Jak zawsze sprawnie i rzeczowo buram się na teksty w CDA? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 19:48, Czarek188 napisał:

Przepraszam, że się w ogóle odzywam ale w czym przeszkadza nie wywalenie 2 albo 3 linijek
z postu?


Chocby przyjemnoscia w przegladaniu forum, albo wygodniejszym przewijaniem strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


a właśnie, że 2 (słownie 2).
To, że będą nowe znaki/znak było wiadomo już podczas pierwszego trailera. Na tamtym trailerze (gdzie geralt miał jeszcze chyba "starą" buźkę) pojawił się nowy znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 20:06, Growin napisał:

a właśnie, że 2 (słownie 2)

Tym gorzej dla CDA :P

Dnia 13.04.2010 o 20:06, Growin napisał:

To, że będą nowe znaki/znak było wiadomo już podczas pierwszego trailera. Na tamtym trailerze
(gdzie geralt miał jeszcze chyba "starą" buźkę) pojawił się nowy znak.

Dla mnie toto niekoniecznie było nowym znakiem, równie dobrze mogło być np. zmodyfikowanym Aardem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś już zauważył ale napiszę. Jeśli spojrzymy na okładkę tak pod kątem to na twarzy Geralta widać logo wiedźmina w postaci tego wilka, fajny dodatek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

ponieważ dostane mój egzemplarz dopiero za parę dni (niestety wysyłka do Niemieć dość długo trwa) to chciałbym poprosić żeby ktoś my napisał, jakie oceny (i tez proszę o plusy i minusy) dostała gra Splinter Cell: Conviction i Settlers 7.

Dziękuje bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 21:02, SegaPL napisał:

chciałbym poprosić żeby ktoś my napisał, jakie oceny (i tez proszę o plusy
i minusy) dostała gra Splinter Cell: Conviction i Settlers 7.


Splinter Cell z tego co na forum przeczytałem

Spoiler

7/10

, Settlers nie wiem.
Za to średnia ocen metacritic wynosi
Spoiler

89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo!! ;)

Ale ja bym dal to lepiej jako Spoiler, bo niektórzy to nie lubja jak tutaj te oceny dla gier stoją widoczne dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 21:10, Zauri napisał:

jak to sie kiedys robilo, raczej kupie, ale dla pelniakow :P


Ja tam nie widze nic zlego w kupowaniu czasopisma dla pelniakow. Dwa czy trzy razy kupilem Playa, bo mi pelna wersja podpadsowala. Nie ma tez co ukrywac, ze pelne wersje sa dodawane do czasopism wlasnie po to, aby przyciagnac potecjalnego kupujacego. Ktos kupi magazyn dla jakies gierki, spodoba mu sie, to prawdopodobnie kupi i drugi raz tym razem np. dlatego, ze mu podpasuja teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz no, kiedys kupowalem kazdy nr, a pelniaki mialem gdzies, lecz sie doroslo troche, kasa leci jak woda na inne duperele, wiec tym razem tylko pelniaki mnie przyciagnely, bo na tego hitmana od jakiegos czasu juz mialem chetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 11:10, Madoc napisał:

A u mnie nadal nie ma. U was też?

U mnie podobno wszędzie już wykupili w co mi się wierzyć nie chce. Zawsze leżało cały miesiąc. Dodaje że mieszkam we Wrocławiu i w każdym kiosku na osiedlu CDA nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się