kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2010 o 18:06, Jan3d napisał:

kiedy przecieki ?

Zapewne ruszą już jutro. Nauczcie się ludzie, że przecieki zazwyczaj są tydzień przed ukazaniem się numeru. Może też ich równie dobrze nie być w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary ,ale nie musisz się wkurzać tak tylko się spytałem bo jestem tym strasznie podjarany :D Wiem że może denerowować co miesiąc pisanie kiedy przecieki ale teraz cda nie wychodzi standardowo w czwartek tylko we wtorek ,a wolałem się upewnić ,bo w piątek dochodzi do tego zawartość pisma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 22:24, Jan3d napisał:

Stary ,ale nie musisz się wkurzać tak tylko się spytałem bo jestem tym strasznie podjarany
:D Wiem że może denerowować co miesiąc pisanie kiedy przecieki ale teraz cda nie wychodzi
standardowo w czwartek tylko we wtorek ,a wolałem się upewnić ,bo w piątek dochodzi do
tego zawartość pisma

Standardowo w czwartek? O ile pamiętam, to gdzieś od 2007 zawsze we wtorki wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie wkurzam : P, tak mi się napisało. Ważne, że już wiesz. Śledź stronę CDA to na pewno będziesz na bieżąco. Też już nie mogę się doczekać kolejnego numeru, po ogarnięciu obecnego wieje mi nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też śledzę na bieżąco a co się dzieje na stronie co w newsach o być może the swarm pełniakiem ?co smg pisał na markolfie (zreszto nie pierwszy raz) Ba przecieki to największa atrakcja strony cda jedyny moment wtedy kiedy się zapycha :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 19:19, wsaadman napisał:

Popieram. Ludzie dalej nie potrafią zrozumieć, że nie można tak po prostu nie pisać o
konsolach. One powoli stanowią coraz większą część naszego zacofanego polskiego rynku
i taka prawda. CD-A nie może się od nich odciąć. To tak jakby Gazeta wyborcza przestała
pisać o polityce, bo "ludziom się to nie podoba i oni wolą tylko wiadomości ze świata".


Według mnie jak najbardziej może się od nich odciąć. Albo zostawić je w formie dwustronicowego działu. To było OK. A tak jest po prostu źle. Ale cóż, to jest niestety czasopismo dla graczy, więc nie tylko PC, nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh tam pełniak, to klient od gry. Jest darmowa. W Play bodajże też był ten klient.

Największa gratka to chyba te zwierzaki i prezent z Item Shopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Właśnie w Playu też był w najnowszym numerze. Mały plusik że niedawno wystartowały polskie serwery a więc będzie sporo polskich graczy więc może oblookam, choć kiedyś już grałem trochę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie pełniak, tylko osobny bonus - z puli pełniaków nie ujmuje. A może dodatkowego DVD da, bo zajmuje 6 GB ^__^

Poza tym co ma Bauerowskie CDA do Axelowego Playa? Zwyczajnie wydawca obu dał licencję, do tego CDA ma fory, bo kluczyki na zwierzątko i gifta ma. Polska wersja RoM wprowadzona, to reklamują i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 21:10, MaccCry napisał:


Nie popisali się. Nie dośc, że darmowe, to nadal w Play to jest, którego swoją drogą
już kupiłem.

Dlatego to nie jest uznawane jako pełny pełniak, i oprócz tego będą jeszcze trzy pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 20:34, kaczek93 napisał:

Możliwe że następny przeciek jeszcze dziś.

No to dali ciała po całości. Pełna wersja jest darmowa a mało tego była w Play-u którego nabyłem.
LIPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 21:41, MaccCry napisał:


Tylko że na pełniaki już za wiele miejsca nie zostanie...

Nie bój żaby, miejsca na trzy wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 20:37, Ezio napisał:

O.o Akurat wtedy kiedy pobrałem?!


Taka sama byla moja reakcja jak dali F.E.A.R. Combat, na ktorego sciagniecie zmarnowalem kilka dni (neo 512 ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się