kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2010 o 11:48, DonSzabla napisał:

> Może przynosi to nadzieję na jakiegos na prawdę dobrego fulla.
Chodzą słuchy że pełną wersją będzie Just Cause.

Nie wiem jak np. ty ale ja byłbym usatysfakcjonowany. Mógłby być (jak dla mnie) Prey, czemu nie Overlord, Dreamfall, Mafia i kilka innych ciekawych tytułów. No ale nie jestem NeoKidem, który pisze w komentarzach na CDA "dajcie XXX albo YYY albo ZZZ z dodatkiem, błagam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 11:48, DonSzabla napisał:

Chodzą słuchy że pełną wersją będzie Just Cause.


To też się zbytnio nie wysilą.... coś czuję, że skoro wyszła 2 część to istnieje takie prawdopodobieństwo ale oby nie... osobiście mam tą grę ale i tak co to były by za pełne wersje... 1 darmowa, 2 to shit i do tego jeszcze just cause. Na co on komu skoro 2 część wyszła. Z takim w miarę możliwych to ja bym chciał call of juarez więzy krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać, jakie alternatywy podali w CD-A zamiast Iphone''a? Oczywiście chodzi mi tylko o modele, bez opisu - to sobie sam wyszukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 12:01, crash807 napisał:

do tego jeszcze just cause. Na co on komu skoro 2 część
wyszła.


Wtf? I co z tego, że wyszła druga część? Nie ogarniam. Przecież nie opowiada o tym samym. Ja np. nie mam JC i byłbym happy, jakby dołączyli. Jakoś nigdy nie miałem okazji w to zagrać. Ale teraz, kiedy jestem przy ostatnim zdaniu tego postu, wciąż myślę jak można było dać tak głupi argument... O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 12:03, Mikex napisał:

Może mi ktoś napisać, jakie alternatywy podali w CD-A zamiast Iphone''a? Oczywiście chodzi
mi tylko o modele, bez opisu - to sobie sam wyszukam ;)

Pamiętam tylko Nokię N97 - bo sam taki mam, od niemal roku (dokładnie od 10 miesięcy). Prawdę mówiąc, wykorzystuję jakieś 20% możliwości tego aparatu - słucham radia, robię zdjęcia, korzystam z map, odbieram pocztę. Rzadko wchodzę na jakieś strony (a tak, internet też mam w telefonie). Reszta możliwości leży odłogiem. Oczywiście podstawowa funkcja - to jest rozmowy telefoniczne działa bez zarzutu. A, pogodę też sprawdzam, kilka razy dziennie. Ogólnie - polecam ten aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>wciąż myślę jak można było dać tak głupi argument... O.o

nie wiem, nie miałem co wymyślić aby określić to, że just cause moim zdaniem nie jest najlepszym pomysłem. Owszem mógłby być ale nie jako "pełniak numeru"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 12:03, Mikex napisał:

Może mi ktoś napisać, jakie alternatywy podali w CD-A zamiast Iphone''a? Oczywiście chodzi
mi tylko o modele, bez opisu - to sobie sam wyszukam ;)


Miejsce, aparat, ocena

Spoiler

1. Samsung Omnia HD, 9 (znak jakości).
2. LG BL40, 9
3. Motorola Milestone, 8+ (znak jakości)
4. Sony Ericsson Xperia X10, 8+ (znak jakości)
5. HTC Legend, 8
6. Nokia N900, 8
7. Nokia X6, 8
8. Sony Ericsson Vivaz, 8
9. LG Arena, 7+
10. Sony Ericsson Aino, 7+
11. Samsung Jet, 7+




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki nie dla mnie, szkoda. RoM już mam, pobrałem z internetu. Nawet szkoda bo niedługo wychodzi Chapter III i i tak grę będzie trzeba patchować. A menedżerów piłkarskich nie lubię, w ogóle gry sportowe do mnie nie przemawiają, może poza meczami w fifę z bratem, ale to bardzo rzadko. Czekam z niecierpliwością i nadzieją na kolejne przecieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 14:17, Gromo napisał:

Pełniaki nie dla mnie, szkoda. RoM już mam, pobrałem z internetu. Nawet szkoda bo niedługo
wychodzi Chapter III


Smuggler na innym forum wspominal, ze wersja z CDA bedzie miala od razu Chapter III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Runes of Magic jest za darmo w sieci, w ostatnim numerze była wielka reklama z tyłu okładki " DARMOWA GRA BEZ ABONAMENTU". Poza tym gra również siedzi w Playu, a z tego co wiem, twórcy nie sprzedają w tym samym momencie tego samego pełniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 14:30, Wojman napisał:

Smuggler na innym forum wspominal, ze wersja z CDA bedzie miala od razu Chapter III.

Udowodnij linkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie pełniak, tylko udostępniony klient od gry, najzwyczajniej skoro dwa pisma dostaną, to siłą rzeczy się wiecej luda zainteresuje.

Biznys is biznys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 14:58, TheKolumb napisał:

Udowodnij linkiem.


Blogoslawieni ci co nie widzieli, a uwierzyli... Screena masz na dole.

20100505150742

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przynajmniej teraz wiem w jakie MMO "nie grać":D Po 3 dniach Runes w kioskach nadspodziewanie wzrósł poziom N00b''ów:D
Liczę na następnego pełniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się