kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2010 o 12:09, Ecko09 napisał:

> > >

Konto mam, problem w tym, że nie pamiętam loginu ;/

A maila pamiętasz? Bo przez maila też można hasło i login odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Runes of Magic, to na płytce jest zwykły instalator i grę instaluje się, jak każdą inną,czy trzeba coś dodatkowo ściągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 15:57, Kamil_13 napisał:

Co do Runes of Magic, to na płytce jest zwykły instalator i grę instaluje się, jak każdą
inną,czy trzeba coś dodatkowo ściągać?

Instalator, potem ściąganie patchy, ale jeśli to chapter III tam jest, to mało ściągania, ze 200-300 mega, chyba, że to jest już najaktualniejsza wersja na płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś miejsce w internecie gdzie mogę kupić archiwalne numery CDA (dokładnie to chodzi o poprzedni nr) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 17:04, woko27 napisał:

Jest jakieś miejsce w internecie gdzie mogę kupić archiwalne numery CDA (dokładnie to
chodzi o poprzedni nr) ?


A w sklepach nie ma? Ja dziś poprzedni numer widziałem w kiosku. Może u ciebie w mieście też będzie gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś, nim dostanę swoją prenumeratę, co dostał The Scourge Project (z + i -)? Napisałem pierwszą w Polsce recenzję tej gry (do przeczytania u mnie na blogu + na blogu CDA, niedługo na portalu SwiatGry.pl) i chciałbym wiedzieć, co o tej grze sądzą "profesjonaliści"...

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 19:14, Lord-Tyrranoos napisał:

Powie mi ktoś, nim dostanę swoją prenumeratę, co dostał The Scourge Project (z + i -)?
Napisałem pierwszą w Polsce recenzję tej gry (do przeczytania u mnie na blogu + na blogu
CDA, niedługo na portalu SwiatGry.pl) i chciałbym wiedzieć, co o tej grze sądzą "profesjonaliści"...

Z góry dzięki.

Ocena 4

Plusy:

Spoiler

- jeśli grać, to tylko z kumplami w co-opie,
- wyróżniająca się na tle całości oprawa,



Minusy:
Spoiler

- bardzo niedopracowany klon GoW,
- tragiczna SI,
- ślamazarne tempo,
- kiepskie pukawki,
- kulejąca fizyka i pomniejsze babole.


Ogółem
Spoiler

straszne gó""o;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ocena: 4

Grywalność - 3
Wideo - 3
Audio - 3

Plusy:
- Jeśli grać, to tylko w coopie z kumplami
- Wyróżniająca się na tle całości oprawa

Minusy:
- Bardzo niedopracowany klon GoW
- Tragiczna SI
- Ślamazarne tempo
- Kiepskie pukawki
- Kulejąca fizyka i pomniejsze babole


Ahhh za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muahaha. Jestem ciekawy, czy redaktor w ogóle grę przeszedł, a jeżeli tak, to ile czasu poświęcił na coopa i resztę. Nie ma bata, muszę przeczytać ten tekst. Z minusów zgadzam się jedynie z SI, które jest faktycznie największą wadą TSP, i błędami natury technicznej. Kiepskie pukawki? Jeżeli grało się jedną postacią, a nie każdą z czwórki dostępnych, to takie wrażenie faktycznie panuje ;))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 19:26, Lord-Tyrranoos napisał:

Muahaha. Jestem ciekawy, czy redaktor w ogóle grę przeszedł, a jeżeli tak, to ile czasu
poświęcił na coopa i resztę. Nie ma bata, muszę przeczytać ten tekst. Z minusów zgadzam
się jedynie z SI, które jest faktycznie największą wadą TSP, i błędami natury technicznej.
Kiepskie pukawki? Jeżeli grało się jedną postacią, a nie każdą z czwórki dostępnych,
to takie wrażenie faktycznie panuje ;))...

Przeczytaj koniecznie. W sumie recenzja brzmi sensownie, dziwi mnie tylko brak jakiejkolwiek wzmianki o fabule. Ani słowa zupełnie. Jest aż tak nie warta uwagi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dla mnie to ocena dostateczna w skali szkolnej i jeżeli weźmiemy sobie jeszcze poprawkę na to, że ta gra powstawała głównie dla coopa. Tym bardziej dziwi mnie ocena, bo plus o coopie to właściwie pochwalenie głównego założenia gry. Może redaktorzy o tym nie wiedzieli, ja mam informacje z pierwszej ręki i rzekłbym, że jeżeli ktoś chciałby jakiekolwiek informacje na temat tej gry, jestem w stanie natychmiast ich udzielić - coop gra tu pierwsze skrzypce, single to jedynie rozgrzewka dla wyrobienia sobie wprawy i poznania map ;). Coop sprawdza się świetnie i dla niego ten tytuł warto nabyć. I nie, nie otrzymałem żadnych profitów od producenta, że tak mówię ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 19:34, Lord-Tyrranoos napisał:

Wiesz, dla mnie to ocena dostateczna w skali szkolnej i jeżeli weźmiemy sobie jeszcze
poprawkę na to, że ta gra powstawała głównie dla coopa. Tym bardziej dziwi mnie ocena,
bo plus o coopie to właściwie pochwalenie głównego założenia gry. Może redaktorzy o tym
nie wiedzieli, ja mam informacje z pierwszej ręki i rzekłbym, że jeżeli ktoś chciałby
jakiekolwiek informacje na temat tej gry, jestem w stanie natychmiast ich udzielić -
coop gra tu pierwsze skrzypce, single to jedynie rozgrzewka dla wyrobienia sobie wprawy
i poznania map ;). Coop sprawdza się świetnie i dla niego ten tytuł warto nabyć. I nie,
nie otrzymałem żadnych profitów od producenta, że tak mówię ;).

Taa;P A serio, to najpewniej nie wiedzieli o tym, bo według recenzenta gra jest nieudanym klonem Gearsów. Wzięcie poprawki, że The Scourge Project to co-op z doczepionym singlem zupełnie zmienia odbiór gry, fakt. A reckę spreparował Eugeniusz Siekiera, gość raczej od horrorów(i kaszanek;P) niż od gier multiplayerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inna opcja - przechodzenie singla w coopie z 3 innymi graczami od razu, bez grania wcześniej w typowego single playera. Wtedy nie ma się styczności z dramatyczną SI i jest gicior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbulwersowany jestem zjechaniem TLaD przez gema. Jego ,,szarość" jest uznana za wadę... Ten dodatek ma taki być, on ma nieporównanie lepszą atmosferę niż BoGT, mniej jest rozbudowany i wymaga może większego wkładu myślowego, jakiejś refleksji. Suma sumarum oba dodatki uznałbym za równe. A Luis Lopez to buc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze do Epizodów. W redakcji instalowały się one w więcej niż godzinę. To jak to możliwe że na moim laptopie (Asus K70IO) instalowało się trochę ponad 20 minut? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze w redakcji mieli jakis stary HDD? ;) Nie wiem, ale czasem zalzne jest to od wielu czynnikow...:P Np. niektorym Win7 instaluje sie w pol godziny, innym po 6h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 20:33, tomoliop napisał:

Zbulwersowany jestem zjechaniem TLaD przez gema. Jego ,,szarość" jest uznana za wadę...
Ten dodatek ma taki być, on ma nieporównanie lepszą atmosferę niż BoGT, mniej jest rozbudowany
i wymaga może większego wkładu myślowego, jakiejś refleksji. Suma sumarum oba dodatki
uznałbym za równe. A Luis Lopez to buc.

Dziwne też że do grona minusów zaliczono brak polskiej wersji językowej. Sorry ale t obyło wiadome że nigdy w GTA nie ma wersji Polsikiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 22:45, Ziggy napisał:

Dziwne też że do grona minusów zaliczono brak polskiej wersji językowej. Sorry ale t
obyło wiadome że nigdy w GTA nie ma wersji Polsikiej.

W GTA: SA była spolszczona, ale takie coś nie powinno obniżać oceny gry, bo to jednak nie jest chyba wina twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się