kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2010 o 11:27, Magok napisał:

W tym miesiącu play tak się popisał.

No i co z tego? Poczekaj, dadzą jeszcze ze dwa/trzy miesiące jakieś zawaliste pełniaki, a potem "czyszczenie magazynów". Przypominam iż CDA ostatnio z pełniakami szalało. Choćby Drankensang, mi się bardzo podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 11:27, Magok napisał:

W tym miesiącu play tak się popisał.

Eh Gothic 3 ma 4 lata na karku , a poza tym każdy go ma , przypomnij sobie , że cda dało DMC 4 z 2008r , gdy kosztowało i kosztuje (w niektórych sklepach nadal) 50zł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i dało ale dla mnie DMC 4 to gra gorsza od takiego Mortyra po prostu nie lubię takich klimatów ale to bez znaczenia skoro i tak większość chyba była ucieszona z tego pełniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 11:48, Net_com napisał:

> W tym miesiącu play tak się popisał.
Eh Gothic 3 ma 4 lata na karku , a poza tym każdy go ma , przypomnij sobie , że cda dało
DMC 4 z 2008r , gdy kosztowało i kosztuje (w niektórych sklepach nadal) 50zł ;P

Sądząc po Twojej wypowiedzi, wychodzi: nowa gra - hit, stara gra - shit :E. Szczerze mówiąc G3 dobre jest, ale racja, na miano hitu nie zasługuje, niestety.
Poza tym nie każdy miał G3 (vide ja ;P).
Magok - Polecam stosować interpunkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 11:48, Net_com napisał:

> W tym miesiącu play tak się popisał.
Eh Gothic 3 ma 4 lata na karku , a poza tym każdy go ma , przypomnij sobie , że cda dało
DMC 4 z 2008r , gdy kosztowało i kosztuje (w niektórych sklepach nadal) 50zł ;P

No nie taki każdy go miał. Ale dzięki Playowi już go posiadam. :P A Gothic 3 to niby ile kosztuje? "Czypieńdziesiąt"? :P
Jedyny pełniak, który w tym roku dało CDA, a żałuje że tego numeru nie kupiłem, to numer z Drakensangiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 11:53, Firefly94 napisał:

> > W tym miesiącu play tak się popisał.
> Eh Gothic 3 ma 4 lata na karku , a poza tym każdy go ma , przypomnij sobie , że
cda dało
> DMC 4 z 2008r , gdy kosztowało i kosztuje (w niektórych sklepach nadal) 50zł ;P

Sądząc po Twojej wypowiedzi, wychodzi: nowa gra - hit, stara gra - shit :E. Szczerze

Źle mnie zrozumiałeś , chciałem temu panu powyżej wyjaśnić , że cda też daje dobre gry , a taką niewątpliwie był DMC ;P Stare gry też są dobre , ale większość takich starszych hitów typu Fallout czy BG pewnie każdy przeszedł ;p

http://www.gram.pl/sk3_9QrhHO3_Gothic_3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 11:41, BigHunter napisał:

Przypominam iż CDA ostatnio z pełniakami szalało.


No już nie przesadzaj, bo CDA ostatnio bazuje na grach z starej Kolekcji Klasyki (Hitman: Krwawa Forsa, Just Cause czy teraz Brothers in Arms: Road To Hill 30), które bez problemu można było kupić za 7zł i pewnie do dzisiaj coś jeszcze ostało. I kto wie czy w tym miesiącu nie będzie podobnie. Dla pisma dawanie takich gier jest właśnie najbardziej opłacalne, bowiem Cenega z pewnością zbyt dużo za licencje tego typu tytułów nie bierze, bo teraz tego samego tyle tyle że przepakowanego do pomarańczowego pudełka i za 30zł nikt raczej nie kupi. A tak jak weźmie jakieś pismo to zawsze jakaś kasa spłynie. Nie mówię że to są złe gry, ale jednak widząc grę w sklepie za 7zł w porządnym pudełku i instrukcją raczej nie widzę sensu czekania aż ta wyląduje w jakimś piśmie, zwłaszcza jeśli ktoś kupuje je dla pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 12:24, dave03 napisał:

No już nie przesadzaj, bo CDA ostatnio bazuje na grach z starej Kolekcji Klasyki (Hitman:
Krwawa Forsa, Just Cause czy teraz Brothers in Arms: Road To Hill 30), które bez problemu
można było kupić za 7zł i pewnie do dzisiaj coś jeszcze ostało.


Fakt, ze mozna bylo je kupic za 7 PLN czyni te gry jakies gorsze? Bez dwoch zdan taki Hitman to megahit. Po za tym zwroc uwage, ze oprocz tego bylo sporo innych dobrych gier, ktorych za 7 PLN w sklepie nie dostaniesz. Taki wlasnie DMC 4, Drakensang, Nija Blade i kilka innych.

Dnia 30.06.2010 o 12:24, dave03 napisał:

Dla pisma dawanie takich gier jest właśnie najbardziej opłacalne,
bowiem Cenega z pewnością zbyt dużo za licencje tego typu tytułów nie bierze


Iles miliardow razy bylo mowione, ze cena licencji na gre ma sie nijak do ceny sklepowej. To raz. Dwa, ze gre kupuje sie raczej od producenta ew. swiatowego wydawcy, choc czasem trzeba przyznac, ze od polskiego dystrybutora tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 12:30, Wojman napisał:

Fakt, ze mozna bylo je kupic za 7 PLN czyni te gry jakies gorsze? Bez dwoch zdan taki
Hitman to megahit.


Nigdzie nie napisałem że są to słabe gry. Ale nie oszukujmy się - cena ma tutaj duże znaczenie bowiem na grę za 7zł może sobie pozwolić praktycznie każdy, a za 40zł (Gothioc 3) już nie. Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego że Play takiego poziomu nie utrzyma, ale nie zmienia to faktu, że w tym miesiącu popisali się niesamowicie. I w lipcu raczej CDA ich nie jest w stanie przebić.

Dnia 30.06.2010 o 12:30, Wojman napisał:

Po za tym zwroc uwage, ze oprocz tego bylo sporo innych dobrych gier,
ktorych za 7 PLN w sklepie nie dostaniesz. Taki wlasnie DMC 4, Drakensang, Nija Blade
i kilka innych.

Ninja Blade to dobra gra? Sprawa mocno dyskusyjna http://www.gamerankings.com/pc/974802-ninja-blade/index.html

Dnia 30.06.2010 o 12:30, Wojman napisał:

Dwa, ze gre kupuje sie raczej od producenta ew. swiatowego wydawcy, choc czasem
trzeba przyznac, ze od polskiego dystrybutora tez.


Jeśli gra ma w Polsce dystrybutora który na dodatek grę polonizował to chyba on tutaj do powiedzenia coś ma.

EDIT:No i jakby teraz zrobić ankietę na najlepszą pełną wersje 2010roku (jak do tej pory rzecz jasna) to G3 prawdopodobnie by zdecydowanie wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dla pisma dawanie takich gier jest właśnie najbardziej opłacalne,

Dnia 30.06.2010 o 12:24, dave03 napisał:

bowiem Cenega z pewnością zbyt dużo za licencje tego typu tytułów nie bierze, bo teraz
tego samego tyle tyle że przepakowanego do pomarańczowego pudełka i za 30zł nikt raczej
nie kupi.

Licencji nie kupuje się od wydawcy, tylko zazwyczaj od producenta. I cena detaliczna jednej sztuki w sklepie mało go obchodzi, to się wylicza nieco inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 12:51, dave03 napisał:

Nigdzie nie napisałem że są to słabe gry. Ale nie oszukujmy się - cena ma tutaj duże
znaczenie bowiem na grę za 7zł może sobie pozwolić praktycznie każdy, a za 40zł (Gothioc
3) już nie. Oczywiście zdaje sobie sprawę z tego że Play takiego poziomu nie utrzyma,
ale nie zmienia to faktu, że w tym miesiącu popisali się niesamowicie. I w lipcu raczej
CDA ich nie jest w stanie przebić.



Pamietajmy, ze to ich 10 rocznica , a dla nas - zwykly nr lipcowy. My na rocznice i okragle daty tez sie mobilizujemy.

Dnia 30.06.2010 o 12:51, dave03 napisał:

Jeśli gra ma w Polsce dystrybutora który na dodatek grę polonizował to chyba on tutaj
do powiedzenia coś ma.


Acz niekoniecznie :) - tyle, ze wtedy gre sie kupuje po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugim pełniakiem dołączonym do lipcowego CDA jest Battlestations: Midway PL. Ja w nią zapewne nie zagram, ale może mój ojciec się skusi , on lubi takie gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 12:59, PJ_MW napisał:

Drugim pełniakiem dołączonym do lipcowego CDA jest Battlestations: Midway PL. Ja w nią
zapewne nie zagram, ale może mój ojciec się skusi , on lubi takie gry :)

Może ktoś polecić tą grę, bo miałem kupować SH 4 Złota Edycja a tu taki zOnK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To BSM wydaje się być całkiem fajne.Zawsze lubiłem gry z samolocikami ale nie na tyle żeby je kupować.Pewnie się skusze.

Edit:i nawet multi jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 13:10, Bithda napisał:

> Drugim pełniakiem dołączonym do lipcowego CDA jest Battlestations: Midway PL. Ja
w nią
> zapewne nie zagram, ale może mój ojciec się skusi , on lubi takie gry :)
Może ktoś polecić tą grę, bo miałem kupować SH 4 Złota Edycja a tu taki zOnK:D



Bez jaj mowie - polecam.
Mozesz grac jak w RTS/strategie
Mozesz jak w symulator
Mozesz jak w zrecznosciowke

Co do mnie strasznie lubilem pojedynki artyleryjskie krazownikow i pancernikow - nakryc kogos salwa dzial kalibu 450 mm bodaj (Yamato!), to je ono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się