kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Battlestations: Midway PL to miłe zaskoczenie. Teraz wszystko zależy od trzeciego pełniaka. Jeśli dadzą jakiś hit- kupuję. Jeśli nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc dla odmiany ja ponarzekam, bo coś mi pełniak nie leży, choć czasami takie gry wciągały mnie na kilka dni. Ciekawe, jak sprawdzi się atak na Pearl Harbor podczas odsłuchiwania System of a Down - Tentative (podejrzewam, że większość nie wie, o co chodzi, więc wyjaśniam, że fanowski klip do utworu był złożony ze scen z filmu "Pearl Harbor") ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli spróbuję bo miałem kupić podobną gierkę:) Poczytam jeszcze recenzje w CDA jak była i zostaje mi tylko zacierać ręce. Główny pełniak to pewnie jakiś FPS bo wrzucili narazie dwie gry "dla odprężenia":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 12:59, PJ_MW napisał:

Drugim pełniakiem dołączonym do lipcowego CDA jest Battlestations: Midway PL. Ja w nią
zapewne nie zagram, ale może mój ojciec się skusi , on lubi takie gry :)



Mam tą grę!Oby trzeci pełniak był bardzo dobry i obym go jeszcze nie miał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Główny pełniak to Ghost Recon: Advanced Warfighter----> Zgadłem, FPS:P No i fajnie trafiliście bo miałem kupić podobną grę do B:Midway i właśnie GR:AW:P Kiedy zapowiedź całego numeru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zanudzać, ale GRAW to kolejny pełniak, którego chciałem kupić. Kiedyś, bo później jakoś o nim zapomniałem, a właściwie to nie mogłem na niego natrafić. Coś mi CDA podchodzi pełniakami w tym roku, oby tak dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iiihaha. Świetny główny pełniaczek, jeden z moich bardzie ulubionych shooterów. Taktyczny, trudny, bez efekciarstwa, działąnia w stylu rambo i z mierzonymi pojedynczymi strzałami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu próbowałem grac w demo Ghost Warriora, ale miałem za słaby sprzęt i nie działało. Teraz myślę, że się skuszę, liczę, że gierka wciągnie mnie równie dobrze co Operation Flashpoint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 14:37, igor8472 napisał:

Iiihaha. Świetny główny pełniaczek, jeden z moich bardzie ulubionych shooterów. Taktyczny,
trudny, bez efekciarstwa, działąnia w stylu rambo i z mierzonymi pojedynczymi strzałami
;).

Widzę, że mamy podobne gusta. Uwielbiam takie FPSy. Wcześniej BiA Road to Hill 30 (miałem całą trylogię z Premium Games) no a tą grę miałem sobie kupować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 14:47, Ezio napisał:

Czy tylko ja nie chciałem mieć takiej gry na coverze?:P


Nie. Ja też czekam na Vampire: the Masquerade - Bloodlines ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się