kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez TojaSmuggler

> >>>No tak, bo bo inne pisma o grach - powaga, dane o zlozach wegla w Mongolii
> czy liczebnosci reniferow daja, a u nas - oglupiajace wrazenia z grania :)

"zmiany zmiany!" ;O ..skąd my to znamy? ..więc wtf Tobie tak naprawdę? ;D

>>>KONKRETY, mister. Takie docinanki zostaw sobie na przerwe w gimnazjum...


> >>>Ohoho, jaki ambitny. Znajac zycie to jeszcze nie przepracowales ani minuty
> i na pieniazkach rodziciow jedziesz, z nimi mieszkasz, mama robi obiadki i pierze gacie.
> Wtedy czlowiek jest TAAAAKI ANTYKOMERCYJNY, ze glowa boli.

słyszę małą dziewczynkę? ..taka gadka to do podstawówki Ciebie cofa.. lepiej skończ z burbon tonem bo donikąd on zaprowadzi :>


>>>Nie wiem co slyszysz, ale jak slyszysz glosy to sie lecz. Ja tam mowie, ze zawsze "najambitniejsze" rady dostajemy od tych, co maja ZEROWE doswiadczenie w pracy zawodowej, ze o tworzeniu pisma w ogole z litosci nie wspomne.

> Panie! CDA to masowe pismo rozrywkowe, komercha znaczy sie! A nie elitarne pismo dla
> gniewnych nastolatkow przezywajacych okres buntu. Idz do MacDonalda i przekonuj ich,
> ze zamiast hamburegrow maja podawac salatke z mchu islandzkiego, bo to pozywna i zdrowa
> potrawa. Powodzenia.
>
>

..idąc dalej, genialności programów panów Wojtka i Krzysztofa przyglądała się kiedyś cała Polska, z ramówki TVP wyparło ich takie właśnie podejście jakie zaprezentowałeś..

>>>No i? Najwyrazniej wiecej osob woli sobie porechotac z Kiepskich.


mamy teraz za to wspaniałe gwiazdorskie wszelkiego rodzaju tańce, ciesz się ludu! ;[

>>>Ja po prostu tego nie ogladam, a nie marudze, ze powinni dac cos innego, zeby MNIE sie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 20:23, Szejkon napisał:

Ok, jest tutaj:
Styczeń 2003:
"Witamy w największym czasopiśmie komputerowym o grach w polsce!"

Możliwe, że tego typu napisy były też później ale nie chce mi się specjalnie szukać.



O ja bardzo przepraszam, ze nie wiedzialem iz KOMPUTERY = PC i nie ma przebacz. Taki Mac - niekomputer. Konsola - wiadomo, maszyna do pisania. A np. Amiga - rower.

Mozesz mi w tym cytacie wytluscic gdzie napisano "PC" czy "o grach na PC"? Bo mi sie zawsze naiwnie wydawalo, ze gry komputerowe obejmuja tez np. Spectruma, czy PSX. Ale pewnie sie mylillem ,za co goraco przepraszam fachowca. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 20:27, SongoX napisał:

> Możliwe, że tego typu napisy były też później ale nie chce mi się specjalnie szukać.


Za chwilę Smuggler napisze Ci, że X360 czy PS3 to też jest komputer, tylko trochę inny
niż PC :D


Dokladnie. To sa komputerki spechalizowane do gier. A XVBOX w sumie niewiele nawet architektura od PC odbiega.
Duzo mniej niz np. MacIntosh, czy Amiga, a chbya im miana "komputera" nie odmowicie?

No chyba, ze panowie ustalili, iz komputer = PC i to koniecznie z zainstalowanymi gierkami, bo inacze jto parowoz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 08:08, smuggler napisał:

>>>No i? Najwyrazniej wiecej osob woli sobie porechotac z Kiepskich.
>>>Ja po prostu tego nie ogladam, a nie marudze, ze powinni dac cos innego,
zeby MNIE sie podobalo.

..no i widzisz sam, ludzie z takiej kaszanki stopniowo rezygnują ;)
od początku piję do waszego tekstu "zmiany, zmiany, od przyszłego nr.." itd co jakieś parę miesięcy, wątpię byś nie dostrzegał o co chodzi w moich (i nie tylko moich) postach. opierasz swoje twierdzenia o wymogi rynku, ale głosów odchodzących czytelników już pod uwagę nikt nie bierze.. nieładnie tak wprowadzać w błąd, ale jak widać kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą.. Ale czy napewno? z definicji niezmienną prawda jest, albo to nieprawda ..a punkt widzenia, to już co innego, nawet z klapami koń go ma.
..i już nie charcz z tym gimnazjum, przywrócono twór ten gdy już skończony ekonomik miałem :)
sprawa teraz najważniejsza, ktoś inny niż redakcja podejmuje decyzje związane ze strategią rynkową, więc błysk wątpliwego geniuszu zostawmy Bajerowi ]:>

..jak widać czasem w ostrych słowach tkwi konstruktywna krytyka, gdym życzył pismu źle to bym się z uśmiechem ulgi na was wypiął. traktowanie przez Bauera wiernych czytelników CDA widzę jako odcinacie kuponów od popularności pisma. nieraz czytałem tutaj opinie różnych forumowiczów że do kibelka oni CDA zabierają.. czy te sugestie nic dla Legendy nie znaczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mozesz poprosic Allora, zeby pokazal gdzie publicznie Blizzard stwierdzil, ze trzeci dodatek do WoWa mial wyjsc w 2009 roku? Tak sie bowiem sklada, ze Blizzard zawsze mowi, ze wyda gre gdy bedzie skonczona, nie ma wiec mowy o jakims opoznieniu jak to jest napisane w waszej zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens zamieszczania opinii innych autorów, którzy nawet nie grali w opisywaną grę? Tak było w recenzji Demon''s Souls gdzie Smuggler, Q''nik i bodaj CormaC pisali tylko jak widzieli jak enki gra. Dodatkowo Q''nik stwierdził, że gry nigdy nie uruchomi, ale nie dałby jej nigdy więcej jak 6. Aha. I jaki jest sens pisania takich bzdur? W innych pismach autorzy dorzucają coś od siebie jak w grę grali i mają coś do powiedzenia na jej temat. Tutaj wygląda to jakby koniecznie musieli coś napisać nie mając pojęcia o danej grze. Nie lepiej by napisała coś jedna osoba, a nie trzy, która faktycznie grała i może krótko przedstawić swoją opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak mało. W podsumowaniu ubiegłego roku Smuggler do swojego topu dodał Batmana:AA, w którego nie grał, a tylko widział, jak robił to Qnik... Potem zagrał i uznał, że był to dobry wybór, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 08:11, smuggler napisał:

O ja bardzo przepraszam, ze nie wiedzialem iz KOMPUTERY = PC i nie ma przebacz. Taki
Mac - niekomputer. Konsola - wiadomo, maszyna do pisania. A np. Amiga - rower.

Mozesz mi w tym cytacie wytluscic gdzie napisano "PC" czy "o grach na PC"? Bo mi sie
zawsze naiwnie wydawalo, ze gry komputerowe obejmuja tez np. Spectruma, czy PSX. Ale
pewnie sie mylillem ,za co goraco przepraszam fachowca. :]

No tak, teraz wyjdzie, że pisząc komputerowym mieliście na myśli też konsole. Twoje odpowiedzi są z postu na post głupsze. :(
Teraz CDA to pismo dla graczy. Żądam poświęcenia co miesiąc dziesięciu stron na opis technik podrywu i zaciągnięcia kobitek do łóżka, jako, że chcę być lepszym graczem niż jestem obecnie.
Twoje gadki niczego nie zmienią, a twoje tłumaczenia stawiają cię tylko w coraz gorszym świetle. Brak jakiejkolwiek ankiety po zmianach, czy przed zmianami to śmiech na sali. To, że ciągle podkreślasz, żę TOBIE się to nie podoba, a nie WAM, niczego nie zmieni, bo osoba do osoby i wychodzi 80% czytelników.
CDA zmienia się w multiplatformowego gniota. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 08:12, smuggler napisał:

No chyba, ze panowie ustalili, iz komputer = PC i to koniecznie z zainstalowanymi gierkami,
bo inacze jto parowoz...


Komputer = kalkulator
Dlaczego w morde jeża do tej pory nie było recenzji kalkulatorów!
Brawo smugg dajesz więcej, pośmiejemy się.
Do błędu się nie potrafisz przyznać.


I jeszcze jedno. Często czytałem w CDA jakimi to wy PCtowcami jesteście, że ubolewacie nad tym, że PC nie zajmuje należnego mu miejsca jako platforma do gier itp, itd, a sami przyczyniacie się obecnym zachowanie do tego. Brawka kolejne. To tak jakby Activiosion narzekało, że DLC są niewspółmiernie drogie do zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i jestem nieobjektywny będąc posiadaczem konsoli ale dla mnie multiplatformowosc to zaleta...czemu ?Mozna przeciez dzięki temu porównac wartosc grania na komputerze i na konsoli...dla mnie osobiscie komputer jako platforma sie znudził jesli chodzi o single playery,gry totez kupuje tylko sieciówki a na konsole uzywane single gdyz przesadnie bogaty nie jestem.Powiecie ze jestem więc konsoleocem/trudno i tak cda nabywam i nabywal będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:24, toxic3d napisał:

Moze i jestem nieobjektywny będąc posiadaczem konsoli ale dla mnie multiplatformowosc
to zaleta...czemu ?Mozna przeciez dzięki temu porównac wartosc grania na komputerze i
na konsoli...dla mnie osobiscie komputer jako platforma sie znudził jesli chodzi o single
playery,gry totez kupuje tylko sieciówki a na konsole uzywane single gdyz przesadnie
bogaty nie jestem.Powiecie ze jestem więc konsoleocem/trudno i tak cda nabywam i nabywal
będę.

A nabywasz PSX czy NEO?

Ja też miałem kilka konsol i też mi się znudziły, ale co to zmienia? Mieścisz się w 20% czytelników CDA którym zmiany nie przeszkadzają, bądź się podobają.

Konsole mają swoje gazetki w których nie pisze się o komputerach czy grach na pieca. CDA też powinno zostać wierne swojej platformie, a nie jeszcze promować gry konsolowe wystawiając wysokie oceny tak debilnym konsolowym produkcjom jak Bayonetta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 10:10, Wojman napisał:

Smuggler mozesz poprosic Allora, zeby pokazal gdzie publicznie Blizzard stwierdzil, ze
trzeci dodatek do WoWa mial wyjsc w 2009 roku? Tak sie bowiem sklada, ze Blizzard zawsze
mowi, ze wyda gre gdy bedzie skonczona, nie ma wiec mowy o jakims opoznieniu jak to jest
napisane w waszej zapowiedzi.


Allot twiedzi, iz nigdzie nie pisal, ze Blizzard tak stwierdzil (tyle, ze kiedys obiecali 1 dodatek co rok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:39, Szejkon napisał:

A nabywasz PSX czy NEO?

Ja też miałem kilka konsol i też mi się znudziły, ale co to zmienia? Mieścisz się w 20%
czytelników CDA którym zmiany nie przeszkadzają, bądź się podobają.

A skąd takie dane, że 20 % ? Ankiete przeprowadzałeś czy jak? Sam uważam że PSX i NEO są dużo słabsze od CDA i dlatego bardzo się cieszę ze zmian w CDA. Bo dlaczego niby mieliby być czasopismem tylko pecetowym? Czytam CDA od praktycznie 12 lat, wcześniej miałem tylko PC, teraz mam też X360 i jest wiele takich osób stąd coraz więcej recenzji gier konsolowych. A co wam to niby przeszkadza jak gry w większości niczym się nie różnią?
CD-Action cały czas podkreśla że jest czasopismem "dla graczy" co nie wyklucza zupełnie gier konsolowych a wręcz przeciwnie, skoro konsole są w Polsce coraz bardziej popularne to i w CDA powinny się takie recki pojawiać. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:45, knopfler napisał:

A skąd takie dane, że 20 % ? Ankiete przeprowadzałeś czy jak?

Niech CDA ją na swojej stronie przeprowadzi, a moje dane się potwierdzą.

Dnia 03.08.2010 o 11:45, knopfler napisał:

Sam uważam że PSX i NEO
są dużo słabsze od CDA i dlatego bardzo się cieszę ze zmian w CDA. Bo dlaczego niby mieliby
być czasopismem tylko pecetowym? Czytam CDA od praktycznie 12 lat, wcześniej miałem tylko
PC, teraz mam też X360 i jest wiele takich osób stąd coraz więcej recenzji gier konsolowych.

Kiedy PC był mega popularny w polsce to nikt w PSX nie recenzował gierek na pieca. CDA nie musi się zamieniać w Bravo by pisać o wszystkim co jest popularne. Mają wieloletnich czytelników które zmiany w kierunku konsolowości idrytują i denerwują.

Dnia 03.08.2010 o 11:45, knopfler napisał:

A co wam to niby przeszkadza jak gry w większości niczym się nie różnią?
CD-Action cały czas podkreśla że jest czasopismem "dla graczy" co nie wyklucza zupełnie
gier konsolowych a wręcz przeciwnie, skoro konsole są w Polsce coraz bardziej popularne
to i w CDA powinny się takie recki pojawiać. Tyle ode mnie.

Ja cały czas podkreślam, że CDA zawsze było pismem o grach na pieca. Na pieca. Na pieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:51, Bithda napisał:

Dlaczego nie ma recenzji Starcrafta 2 w nowym CDA?


Może dlatego że CDA było w druku, gdy była premiera SC 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:49, Szejkon napisał:

Ja cały czas podkreślam, że CDA zawsze było pismem o grach na pieca. Na pieca. Na pieca.

Zawsze było ale nikt nie mówił że zawsze będzie. W tym momencie jest jedynym czasopismem multiplatformowym i mi to pasuje. Są jeszcze inne czasopisma z grami na pieca, nikt ci nie każe kupować CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:53, Piotrbov napisał:

> Dlaczego nie ma recenzji Starcrafta 2 w nowym CDA?

Może dlatego że CDA było w druku, gdy była premiera SC 2?

Kiedyś wyrobili się z jakąś grą i była to pierwsza recka na świecie. Wiem, że było, ale nie kiedy i w jakich okolicznościach. Mogliby wstawić bo będę ją czytać już w roku szkolnym...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się